Mokasinai

Moteriški zomšiniai mokasinai

 Moteriški zomšiniai mokasinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Patogiausi batai
 2. Kas jungia mokasinus?
 3. Kas nešioti?

Neseniai populiarėja moterų suede mokasinai. Kaip pasirinkti ir ką atkreipti dėmesį?

Patogiausi batai

Daugelis žmonių klausia savęs: ar mokasinai yra Italijos batai? Ne, jie atėjo pas mus iš Amerikos. Pirmuosius tokius batus dėvėjo Šiaurės Amerikos indėnai. Iš pradžių mokasinai buvo siuvami iš žaliavos, bet vėliau jie buvo pagaminti iš nupirktos raugintos odos.

Šiuolaikiniame pasaulyje mokasinai tapo labai populiarūs. Ir tai nenuostabu, nes tai labai patogūs ir praktiški batai, tinkami kasdieniam drabužiui. Mokasinai yra ir moterų, ir vyrų batai. Vienintelis skirtumas yra apdailoje. Pavyzdžiui, moterų mokasinai paprastai yra dekoruoti įvairiomis juostelėmis, įrišimu ir pakraščiais.

Tokie batai bus jūsų „geriausias draugas“ ir būtiniausias dalykas.

Kas jungia mokasinus?

 • Batai kiekvienai dienai. Mokasinai yra labai patogūs batai, kurie gali būti dėvimi bent kasdien. Jie tinka bet kokiems Jūsų laisvalaikio drabužiams: džinsus, sijonus, šortus, linines kelnes. Be to, mokasinai tinka įvairioms viršūnėms, sportinėms striukėms ir marškiniams.
 • Klasikinis stilius. Jei pageidaujate klasikinio stiliaus drabužių, tada odos mokasinai Jums tinka, be jokių puošmenų. Tokius mokasinus rekomenduojama dėvėti pagal klasikines kelnes, kelio ilgio sijonus, baltą marškinę arba palaidinę.
 • Romantiškas stilius. Jei norite sukurti romantišką įvaizdį, tuomet šviesi suknelė, pagaminta iš subtilios plonos medžiagos, jums tinka mokasinai. Beje, elegantiškos kelnės, pagamintos iš tekančio audinio, būtų tinkamos. Tokiu atveju mokasinai gali būti dekoruoti karoliukais arba kai kuriais siuvinėjimais.
 • Šilti mokasinai. Yra šilti mokasinai, su kailiais. Tokios avalynės bus tinkamos vežti rudenį ir pavasarį. Šie moteriški zomšiniai mokasinai gali būti derinami su trumpu kailiu, švarku ar liesais džinsais.

Spalva vaidina svarbų vaidmenį pasirinkus svogūnus, todėl perkant mokasinus, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į tai ir nedelsdami nuspręsti, ką juos dėvėsite.

 • Juoda. Juodais mokasinais galite sukurti labai drąsią vaizdą, pavyzdžiui, juodos odinės striukės ir motociklininkų pirštinės tinka. Bet jei nesate pasiruošę šiam vaizdui, tuomet jums tinka juodos kelnės, bet neturėtumėte dėvėti sijono ar suknelės prie tokių batų, juodi mokasinai atrodo blogi atvirų kojų fone.
 • Ruda. Atrodytų, su kuo galima derinti tokią dviprasmišką spalvą? Ruda atspalvių mokasinai puikiai suderinami su mėlyna, žalia ir smėlio spalvos drabužiais.
 • Balta arba balta. Pagal šią spalvą tinka šortai su aukštu juosmens ir laisvu džinsu. Be to, baltieji kepurai atrodys gerai su baltais marškinėliais „T-shirt“ ir „blue-jeans“.
 • Raudona Galite pasirinkti bet kurią kitą ryškią spalvą: oranžinę, žalią, mėlyną. Šios spalvos mokasinai derinami su to paties atspalvio drabužiais. Pvz., Mėlynos kepurėlės gali būti dėvimos su tamsiaisiais drabužiais, tamsiais šortais arba juoda striukė viršų.

Kas nešioti?

Negalime pamiršti dalykų, kuriais moteriški mokasinai, pagaminti iš zomšos ir natūralios odos, nebus sujungti.

Kojinės. Bet kuriuo atveju moterų ir vyrų mokasinai neturėtų būti dėvimi su kojinėmis. Vasarą tai nebus sunku, bet rudenį ar pavasarį bus sunku tai padaryti, todėl, jei jūs negalite padaryti be kojinių, pasirinkite tuos, kurie nebus matomi. Pėdkelnės ir kojinės taip pat yra draudžiamas drabužis.

Geriausia pirkti mokasinus iš Italijos, nes būtent ši šalis gamina geriausius šio patogaus bato modelius.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys