Mokasinai

Mokasinai

Mokasinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai
 3. Rūšis
 4. Populiarios spalvos
 5. Medžiagos
 6. Prekiniai ženklai
 7. Matmenys
 8. Ką dėvėti?
 9. Mados tendencijos

Mokasinai yra pavyzdys, kaip iš pradžių Šiaurės Amerikos Indijos etninės avalynės gali virsti madinga prekės ženklo preke. Šiandien daugelis mėgsta juos patogumui ir universalumui dėvėti, stiliui ir akcentuojamoms mados tendencijoms. Šiuolaikiniai mokasinai yra pristatomi mados šou ir parduotuvėse, turinčiose kuo daugiau įvairių skonių ir spalvų.

Savybės

Mokasinai negali būti priskirti batų ar kitų specifinių sričių mados sričiai. Tai atskira batų versija, sukurianti stilingą europietišką įvaizdį su atpažįstamais etniniais elementais. Iki šiol kai kurie mados kritikai į mokasinus laikomi įvairiais etninio stiliaus batus. Tačiau palyginimas nėra susijęs su dizaino ypatumais, o su išoriniais ženklais ir pjūviais, kurie skirtingose ​​Indijos gentyse buvo pastebimai skirtingi. Rezultatai įkvėpė Europos dizainerius kurti modernaus stiliaus pažangius batų modelius, tačiau išsaugodami pagrindines savybes.

Mokasinai švelniai, bet tvirtai prigludę prie kojų. Iš pradžių tai buvo pagrindinė medžiotojų batų dėvėjimo sąlyga. Dabar mokasinai yra dėvimi vyrų ir moterų, turinčių aktyvų gyvenimo būdą. Nors vis dažniau pastebima, kaip tokie lengvi ir malonūs dėvėti batai tampa vien tik moterų prerogatyva madoje.

Pagrindinės funkcijos:

 • santykinai minkštas ir neslidus išorinis padas;
 • patogus ir lengvas viršus;
 • vertikalus siūlas, puoštas siuvinėjimu ar audimo elementais;
 • batai su įrišimo ar odos diržais.

Šiuolaikinių moterų batai turi daugybę įgyvendinimo galimybių, kurios šiandien tapo žinomos. Mokasinai negali būti priskirti klasikiniams batų tipams. Mažiausiai visų jų galima palyginti su batus. Kartais tokie batai lyginami su kepurėliais, krokais ir espadrilėmis. Tačiau kiekvienas iš šių batų modelių taip pat turi savo skirtumų ir savybių. Loafers skiriasi nuo mokasinų aiškių ir sunkesnių kontūrų. Kepurių kojinės yra labiau apvalios, o kulnas yra ryškus, sustiprintas, o mokasinai ir keteros yra šiek tiek panašios. Loafers pasižymi nedideliu, bet standžiu padu, kulno buvimu ir būdingu odos puokštė. Šis batas yra labiau panašus į įvairius batų ar batų modelius.

Espadrilės pritraukia ne tik įspūdingą vardą, bet ir įdomų dizainą. Šis batas yra panašus į minkštumo ir lankstumo mokasinus. Šie batai skirti vasarai, o mokasinai gali būti dėvimi ne sezono metu.

Espadrilės yra panašios į klasikinio supratimo išorėje esančius mokasinus. Šis batas yra pagamintas iš audinio medžiagų, turinčių uždarą viršūnę ir kulną, minkštą padą, bet labiau tinka dėvėti namuose ar vasaros sezono metu. Šie batai vargu ar gali būti supainioti su šlepetėmis, tačiau espadrilės įsimylėjo madingomis moterimis dėl malonių minkštumo ir patogumo pojūčių.

„Crocs“ šiandien nepaprastai populiarėja, nepaisant nedidelės išvaizdos. Jų pagrindinis skirtumas nuo mokasinų ar kitos lengvos avalynės yra batų siuvimo medžiagos. Crocs - tai minkšta, lengva ir lanksti guma. Crocs yra labiau rafinuota moterų mokasinų versija. Čia laikomasi visų taisyklių - mažai minkštas išorinis padas, patogumas, praktiškumas, dekoratyviniai elementai juostų ar lankų pavidalu. Kai kurie šio bato modeliai yra labiau panašūs į baleto butus, kiti yra panašūs į mokasinus klasikinėje išvaizdoje. Tik spalvoti krokai niekada nebuvo priklausomi etniniams batus.

Mokasinai, kaip madingi elementai, per dabartinį egzistavimą buvo daug modifikuoti. Pavyzdžiui, šiuolaikiniai mokasinų batai yra mažai batai, panašūs į tradicinius mokasinus. Didėjant tokiems batus yra įdėta liežuvio įdėklas išoriniu siūlu. Taip pat ant gaminio kaklo gali būti dekoratyvinis pamušalas ir batų viršuje. Kai kurie mokasinų modeliai gali turėti ploną dugną, tačiau, pavyzdžiui, su sustiprintu guminiu padu, kad būtų patogus per ilgą važiavimą.

Mokasinai, batai - dar vienas mados etninės stiliaus avalynės tipas. Avalynė pasižymi savybėmis, kurios gali būti dedamos bet kur - priešais, užpakalinėje pusėje. Neseniai mados šou buvo galima pastebėti mokasinų modelius su arimo ar vyniojimo kraštais, arba kiekvienam gaminiui buvo pritvirtinta didelė juosta. Šiandien galite nusipirkti įvairius šio bato modelius.

Modeliai

Dauguma šiuolaikinių mokasinų yra skirti naudoti miesto aplinkoje, atsižvelgiant į miesto gyvenimo tempą. Šis batas skirtas tikslingiems, aktyviems žmonėms, kurie mėgsta patogius, sportiškus ar tiesiog patogius batų modelius.

Šiandien galite įsigyti skirtingų stilių pagamintus mokasinus. Paprastai pasirinkimas pasireiškia ant funkcinių batų ar tiesiog mados batų moterims, vyrams ir vaikams visais atvejais, pavyzdžiui, jie pakeis sportinius batelius ir sportinius batelius. Šiuolaikiniai mokasinų modeliai ne visada atrodo kaip klasikiniai. Yra aukšti modeliai, kurie atrodo kaip batai.

Be to, daugelis mokasinų modelių yra:

 • su šuoliais
 • ant nėrinių
 • ant kulno
 • be fono.

Moteriški mokasinų modeliai ypač džiaugiasi dėl jų stilistinės įvairovės. Tokie batai daugelį metų yra stiliaus, praktiškumo, statuso modelis. Ir pagrindinis šio bato skirtumas yra aukštas komforto lygis. Daugelis pasaulio mados namų šiandien į savo pasirodymus visada įtraukia drabužių modelius kartu su mokasinais.

Produktai gali būti tiek moderniai modernizuoti, tiek visi klasikinių etninių batų elementai. Mados tendencijoje visada išlieka rankomis siuvami gaminiai. Mados kolekcijose yra modeliai, skirti kasdieniniam drabužiui ir vakare. Elegantiški ir patogūs mokasinų modeliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės odos, o jų kūrimas vyksta keliais etapais. Atskiros detalės susiuvamos, kad gautų vieno gabalo aukštos kokybės avalynės modelį. Daugelis šiuolaikinių šio batų modelių pasižymi paprastumu ir glaustumu. Ypatingas dėmesys skiriamas medžiagos kokybei ir įsipareigojimui puoselėti mokasinų tradicijas. Tačiau, priklausomai nuo modelių, apdailos kokybė, prekės ženklas, jų kaina gali labai skirtis.

Rūšis

Praktiniai skirtingų atspalvių odos mokasinai patiks tiems, kurie mėgsta originalius mokasinų modelius - sportą, „Indijos“, namus. Kadangi mokasinai yra universalus batų variantas, galite pasirinkti jį būsimam renginiui, įvykiui. Svarbiausia yra tai, kad vyrų arba moterų mokasinai puikiai derinami su drabužiais, kurie išlieka mados tendencijoje.

Šiandien galite rasti įvairių rūšių mokasinų. Pavyzdžiui, kai kurie iš jų atrodo kaip batų modeliai ant minkštos, tylios padėties, su džemperiu odos liežuvio pavidalu, su skirtingais kraštais, dekoratyviniais skirtingose ​​vietose.

Pagal mokasinų tipą galite nuspręsti, kaip paprasta ar puošia batų. Kai kuriuose mokasinų modeliuose galite pamatyti ryškius, žymiai išsiskiriančius dekoro elementus. Paprastas mokasinas yra specialiai sukurtas skirtingiems deriniams su drabužiais tiek verslo, tiek klasikinio stiliaus, tiek atsitiktinio stiliaus. Tokios avalynės apdaila pučia protą:

 • pakraštis,
 • siuvinėjimas
 • kniedės
 • stilizuotas kraštas,
 • įvairūs odos arba kitų medžiagų įdėklai
 • perforacija
 • karoliukai.

Populiarios spalvos

Iš pradžių mokasinai buvo rudi arba buvo pagaminti iš šviesiai smėlio atspalvių, daugiausia kopijuojant natūralius atspalvius. Šiandien tokie batai įgijo ryškiausių spalvų. Tuo pačiu metu išlieka polinkis į jų pradinį atspalvį rudos spalvos skalėje. Taip pat parduodami juodi ir balti mokasinai. Yra išskirtinių variantų mokasinai iš dizainerių batų lauko.

Geriau rinktis monokoninius ir ne stulbinančius mokasinus, jei batai turėtų būti aktyvaus gyvenimo būdo. Automobilių entuziastams patariama pasirinkti minkštus batus su šuoliais.

Mokasinai šiandien priklauso vasaros batams, todėl jie nešioti ant kojų. Tačiau ilgiems pasivaikščiojimams galite dėvėti šviesias kojines. Patys mokasinai gali būti skirtingos spalvos:

 • ruda
 • žalia
 • raudonplaukiai
 • geltona
 • pilka
 • maroon,
 • mėlyna.

Medžiagos

Dėl mokasinų gamybos modernaus stiliaus dažnai naudojamas odos ar zomšos. Patikimiausi mokasinų modeliai yra pagaminti iš odos. Tokios avalynės puikiai palaiko padidėjusias apkrovas, nešvarumus ir dulkes. Suede jaučiasi minkštesnė ir atrodo labiau įspūdinga. Tačiau tokie mokasinai reikalauja tinkamos priežiūros. Be standartinių mokasinų siuvimo medžiagų, naudojamos audinių medžiagos. Be to, mokasinai gali būti:

 • tekstilė,
 • džinsus
 • lakas.

Prekiniai ženklai

Turtinga mokasinų spalvų paletė ir įvairios medžiagos leidžia sukurti unikalius batų modelius iki pat reikliausio skonio. Įžymios įmonės kasmet prašo visuomenei naujų gražių lankų, naudojančių etninius batus. Mokasinai nėra išimtis. Tiems, kurie nori pirkti patogius, stilingus batus be kulno, turėtumėte pažvelgti į šiuos populiariausius prekės ženklus:

 • Riker,
 • Gucci
 • Tommy Hilfiger
 • Geox,
 • Ecco,
 • Carlo Pasolini
 • Fabi.

Matmenys

Šiandienos mokasinų modeliai pasižymi tuo, kad juos dėvi ir jauni žmonės, ir suaugusieji. Atitinkamai, šis batų dydis yra labai skirtingas. Stilingi didelių dydžių batai parduotuvėse taip pat pateikiami platų spektrą. Vyriški ir moteriški mokasinai pasižymi aukštos kokybės medžiagomis.

Didžiausi dydžiai paprastai pateikiami paprašius. Minkšti, bet praktiški didelių dydžių batai nėra labai skirtingi pagal stiliaus stilių, kokybišką apdailą. Mokasinų dydis ant plataus kojos arba tiesiog dideli dydžiai pateikiami internetinėse parduotuvėse pagal bendrą sezoninių batų dydžio lentelę. Individualiai pritaikant didelius mokasinus, atsižvelgiama į anatomines pėdos savybes. Tai ypač pasakytina apie vyrų batus.

Ką dėvėti?

Šiandien mokasinai derinami su įvairiais stiliaus drabužiais. Svarbu, kokį stilių jūs praktikuojate. Šiuo atveju moterys turėtų remtis šiais principais. Mokasinai sunkiai tinka klasikiniam verslui. Tačiau jie paprastai derinami su tokiais drabužiais kaip:

 • pantsuit
 • šortai
 • sijonas su palaidine.

Kompetentingai pasirinkę drabužius ir aksesuarus rinkinyje mokasinų, galite sukurti malonų mados išvaizdą kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, tai gali būti:

 • įvairių atspalvių džinsai
 • džinsiniai šortai
 • lengva suknelė
 • ilgai tekantys ryškių spalvų sijonai,
 • vasaros kombinezonai švelnūs tonai.

Vasarą, susietą su mokasinais, galite sukurti įdomiausius lankus. Be vaizdo, galite pasirinkti priedus po oda ar mediena.

Vyrai gali dėvėti kepurėlius, juos derindami:

 • su lininėmis kelnėmis,
 • su stilingomis kulkšnies kelnėmis,
 • su apkarpytomis sutrumpintomis džinsinio šortai.

Vyrų ir moterų mokasinų pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pasirinkimų. Tačiau nepamirškite apie dabartines mados tendencijas.

Mados tendencijos

Mokasinai yra mėgstami vasaros batai unisex stiliaus. Mados tendencijos suteikia galimybę rinktis iš populiariausių vyriškos ir moteriškos mokasinų modelių.Ši tendencija yra ta, kad mūsų drabužių spinta neabejotinai bus įdomių modelių vieta, kuri atneš daugiau naujovės ir išraiškos į ją, nepaisant įprastos konstrukcijos.

Pagrindiniai pasaulio dizaineriai savo kolekcijose nepastebi madingų daugiaspalvių mokasinų. Šis batas buvo vertas alternatyva kitiems vasaros batų tipams - sandalai, sandalai, baleto butai. Pagal naujausias mados tendencijas mokasinai nepraranda savo tradicinės aplinkos. Tuo pačiu metu batai taps sudėtingesni.

Pagrindinis šio sezono smūgis - tai ryškių atspalvių modeliai, puikiai derinami su madingais drabužių vaizdais, skleidžiančiais spalvas. Loafers puikiai atrodo su plačiais sijonais ir didelėmis suknelėmis. Be to, kartu su suplyšusiais džinsais. Tačiau, nepaisant lengvo ir atsitiktinio batų stiliaus, šį batų su treniruokliu derinti nerekomenduojama. Kadangi jame yra klasikinių batų elementų ir mados lankas suteikia elegancijos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys