Mokasinai

Mėlynieji mokasinai

Mėlynieji mokasinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra mokasinai?
 2. Įdomūs faktai
 3. Ką dėvėti?

Mokasinai jau seniai tapo klasika, nes jie patogiai dėvimi ir puikiai sugeba derinti įvairius drabužius. Iš pradžių vyriški batai palaipsniui tapo vertomis moterų atvaizdais, o dar labiau užfiksavo vaikų drabužių spinta.

Kas yra mokasinai?

Istoriškai mokasinai yra vienas iš seniausių rūšių batų. Juos dėvėjo Šiaurės Amerikos indėnai. Tačiau laikui bėgant modelis labai pasikeitė.

Šiuolaikiniame variante yra keletas būdingų savybių:

 • Plokščias padas, pagamintas iš minkštos medžiagos, kuri pašalina slydimą.
 • Tam tikras viršutinės dalies siuvimo būdas, rodantis išorinį siūlę.
 • Uvula, esanti ant pėdos pakilimo, papildyta šlaunikaulio, puokštė ar pakraštyje.
 • Nėrinių ir kitų tvirtinimo detalių trūkumas.

Kaip dekorą galima naudoti dekoratyvinius raiščius per perimetrą. Tai gali būti arba kontrastingos spalvos, arba bato tonas. Mokasinai yra siuvami iš odos, zomšos ir odos pakaitalų, taip pat iš tekstilės medžiagų. Galite rasti kailių galimybes. Odos mokasinai tradiciškai laikomi labiausiai kojinėmis.

Vyrų, moterų ir vaikų modeliai vienas nuo kito skiriasi. Galbūt tai yra viena iš nedaugelio batų pasirinkimo galimybių, kuri yra beveik identiška siuvant, neatsižvelgiant į tai, ar tai yra vyriškas modelis, moterims, ar vaikui. Tvarkant gražią žmonijos pusę galima naudoti tik daugiau dekoro: kalnų krištolas, siuvinėjimas, kniedės, įspaudas. Ir vaikų modeliai gali turėti juokingą aplikaciją.

Įdomūs faktai

Mokasinai gali būti dėvimi be kojinių. Jei reikia, galite dėvėti sutrumpintas kojines, kojines, kurios nebus matomos. Paprastai kulkšnies atmetimas draudžiamas, pvz., Dėvimi apkarpyti kelnės arba juos užklijuoti.

Daugumą modelių galima suskirstyti į unisex. Jie neturi būti dėvimi šiltomis išorinėmis aprangomis: apatiniai švarkai, paltai. Juodos spalvos šio aksesuaro laikoma bloga forma.

Mokasinai laikomi seniausiais avalynės tipais, taip pat sandalai ir pintinės sandalai. Įdomus atradimas buvo atliktas Armėnijoje, kurios amžius yra daugiau nei penki tūkstančiai metų. Senovės šios batų liekanos taip pat buvo rastos Tirolio Alpėse ir Airijoje. Anksčiau toks mokasino turtas buvo labai svarbus, nes triukšmingumas yra būtina medžiotojo kokybė.

Vienu metu lenktynininkai aktyviai naudojo avalynę, kad lenktynėse pėdos būtų pavargusios. Tuo metu ji buvo papildyta dygliuota danga, kurią galima rasti šiuolaikiniuose modeliuose.

Mokasinai dėl savo patogumo ir elegancijos neišeina iš mados. Tai yra kažkas tarp klasikinių ir sporto batelių. Todėl suknelės kodas leidžia jums papildyti tokius modelius, net vyrų kostiumą atsitiktinai. Vaikams sunku surasti patogesnį variantą, kuriam nereikia tvirtinimo, deformuoja pėdą ir yra kuo patogiau nešioti.

Ką dėvėti?

Nesvarbu, ar tai yra šviesūs ar tamsiai mėlyni batai, ar mados lapis lazuli mokasinai, derinimo taisyklės skamba vienodai. Sėkmingiausios bus tokios pagrindinės spalvos: balta, smėlio, pilka, juoda. Ir taip pat su mėlynos, žalios, geltonos, oranžinės, raudonos, violetinės, rudos, aukso ir sidabro atspalviais.

Stiliai, kuriais šis priedas atrodys harmoningiausiu ir įdomiausiu:

 • Etninė
 • Sportas prašmatnus
 • Jūrų stilius
 • Romantiškas
 • Išmanusis atsitiktinis

Puikiai atrodo kepurėlės su šortais, kelnėmis, kelnėmis, chinozėmis ir džinsais, taip pat kelio ilgio sijonai. Juose taip pat yra sportinė suknelė.Kaip viršų galima pasirinkti kaip trikotažinę drabužių versiją ir daugiau klasikinių: nuo marškinių iki baltų marškinių ar palaidinių.

Apsvarstykite keletą moterų vaizdų:

 • Žanro klasika yra dėvėti mėlynus mokasinus su baltos spalvos drabužiais, panašiais į jūrinį stilių. Pavyzdžiui, baltos kelnės papildo tamsiai mėlyną striukę su kariniais stiliais ir ryškiais lūpų dažais. Taip pat galite pridėti liemenę. Gaukite stilingą ir labai patogų lanką.
 • Romantiška versija gali atrodyti išdykęs: trumpas spalvingas sijonas su džinsinio viršaus ir tos pačios spalvos mokasinais papildo rudos odos striukė ir žemos spalvos makiažas. Šis rinkinys atrodo natūralus ir žaismingas.
 • Jaukus etninio stiliaus vaizdas puikiai tinka miesto pasivaikščiojimams ar kelionėms. Juoduosius džinsus su baltais marškinėliais su priedais, mėlynais mokasinais ir megztinį su įspūdingu etniniu ornamentu deriname. Svarbu, kad megztinis turi spalvą, atitinkančią bato spalvą.

Pasirinkę tokį patogų ir elegantišką savo drabužių spintos batų versiją, suteikiate sau daug stilingų išvaizdų ir puikų pėdų komfortą. Moksasinų mėlyna spalva yra viena sėkmingiausių. Jis atrodo kilnus ir atneša kamščius bet kuriam lankui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys