Mokasinai

Odinės kepurėlės

Odinės kepurėlės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek istorijos
 2. Mokasinų pasirinkimas
 3. Prekiniai ženklai
 4. Kaip dėvėti?
 5. Vyrų modeliai
 6. Vaikų modeliai
 7. Priežiūra

Mokasinai yra labai populiarūs tarp mados ir mados. Tokia avalynė skiriasi atsižvelgiant į didesnį komfortą, paprastumą ir originalų bei universalų dizainą. Mokasinai yra atstovaujami įvairiais modeliais. Tokie batai gali būti ne tik moterų, vyrų ar vaikų, bet taip pat skirti įvairių profesijų atstovams.

Kiek istorijos

Mokasinai yra tradicinės Šiaurės Amerikos tautų avalynės. Tačiau kai kurie istorikai mano, kad šiuos batus sugalvojo indai, o tik vėliau atvyko į JAV. Šiek tiek vėliau Indijos gentys rafinavo gaminius ir pritaikė juos prie kito klimato. Taigi atsirado įvairių mokasinų modelių, kurie buvo tinkami tam tikroms oro sąlygoms ir genties buveinei. Be to, ši patogi ir populiari avalynė buvo randama Armėnijos ir Airijos pelkėse.

Mokasinų pasirinkimas

Patogūs batai, pagaminti iš krokodilo, pythono ir kitų aukštos kokybės bei natūralių medžiagų odos.

Norint tinkamai įvertinti odos mokasinų kokybę, turite:

 • išspausti pirštą: gaminys, pagamintas iš natūralių žaliavų, sumažės ir tada grįš į pradinę būseną, kitaip nei odos pakaitalai;
 • įsitikinkite, kad jaučiate batus: natūrali oda suteikia rankoms šiltas, o dirbtiniai pakaitalai yra šaltesni;
 • siuvinėjimas turėtų būti aukštos kokybės, kitaip batai nebebus ilgai;
 • rekomenduojama pasirinkti batus su poringomis ir kvėpuojančiomis vidpadžiais, kurios sugeria drėgmę;
 • patikrinkite jungtis: jis turi būti tvirtai pritvirtintas;
 • Pajuskite padusį: jis turėtų būti minkštas ir patvarus.

Moterų modeliai

Klasikinis

Klasikiniai batai pagaminti iš plonos ir minkštos odos. Tokiuose produktuose kojų oda kvėpuos. Paprasti, lengvi mokasinai yra prieinami vasarą ir rudenį. Jie nepatirs suvaržymų ir diskomforto.

Tokių modelių padas gali būti plokščias arba turėti mažą kulną ir šuolius.

Modeliai vairuotojams iš „Tods“

Didelis populiarumas šiandien yra patogūs automobiliams vairuoti. Pažymėtina, kad tokie modeliai negali būti vadinami tikrais mokasinais, nes tai yra tik jų įvairovė, kurią sukūrė italų prekės ženklo „Tods“ įkūrėjas.

16 metų amžiaus Diego Della Vale pirmą kartą atrado įdomią mokasinų porą. Nepaisant to, kad jie buvo prastai apdoroti, Diego jiems patiko, ir jis atvedė juos iš Portugalijos į Italiją.

Itališko markės mokasinai turi gumines smeiges. Jie gali būti naudojami ne tik automobiliui vairuoti, bet ir paprastiems pasivaikščiojimams bei kasdieniam nešiojimui vasaros sezono metu. Vairuotojų modeliai turi vieną didelį trūkumą: jų gyvenimo trukmė yra trumpa ir juos sunku atkurti po didelio susidėvėjimo.

Žiemos modeliai

Šaltos žiemos modeliai pasižymi tankia kailio izoliacija. Kai kurių produktų kulkšnių srityje yra nedidelis pakėlimas, kurį lengva nuleisti. Iš išorės jie nesiskiria nuo demi sezono ar vasaros modelių ir vizualiai neatrodo antsvorūs ir sunkūs.

Natūrali oda

Gražūs moteriški mokasinai, pagaminti iš natūralios odos, yra įspūdingi ne tik su padidintu komfortu, bet ir ryškiu bei įvairiapusiu dizainu. Demi sezono ir vasaros modeliai gali būti įrengti šiek tiek įspaustu arba plokščiu padu, taip pat mažu kulnu. Moteriškų gaminių spalva gali būti visiškai kitokia: nuo spinduliavimo baltos iki rūgštinės citrinos ar koralų spalvos.

Prekiniai ženklai

Stilingi ir patogūs batai mados gaminiams:

 • „Mario Mikke“ prekinis ženklas, kuris mados madingoms moterims siūlo klasikinius mados modelius ryškiomis spalvomis;
 • „Besmoda“ prekės ženklas, kuris gamina ryškius ir moteriškus matinio ir patentuotos odos modelius už prieinamą kainą;
 • įmonė Rafaello, kuri gamina labai minkštus ir lengvus modelius su kvėpuojančiais paviršiais ir kontrastingais siūlais;
 • „Regina Detto“, gaminantis odos ir zomšos mokasinus, griežtai ir neaiškiai;
 • prekės ženklas Kwanpen, kuris gamina krokodilų produktus ekstravagantiškiausiomis spalvomis.
Mario mikke
Mario mikke
Mario mikke
Besmoda
Rafaello
Rafaello
Rafaello
Regina deto
Kwanpen

Kaip dėvėti?

Mokasinai gali papuošti beveik bet kokią stilingą išvaizdą. Vasarą tokie batai gali būti dėvimi džinsais, sijonais ir šortais, kuriuos papildo marškiniai ir viršūnės. Šviesos trumpos suknelės arba vidutinio ilgio suknelės atrodo labai harmoningos ir šviežios kartu su odos mokasinais.

Atostogų apranga

Dėl originalios šventinės išvaizdos, geriau pasirinkti lakuotą mokasiną ant platformos arba kulnų ar modelių, pagamintų iš python odos su išskirtiniu atspaudu. Produktai, dekoruoti įvairiais dekoratyviniais elementais, atrodys labai stilingi ir moteriški. Kokteiliai ir trumpos suknelės, įrengtos ir tiesiai supjaustytos, puikiai atitiks tokius batus. Puikiai papildo miniatiūrinių rankinių ir sankabų įvaizdį.

Vyrų modeliai

Stilingi vyriški krokodilo odos ir pythono vyriški mokasinai atrodo labai brangūs ir žiaurūs. Tokia avalynė turi plokščią arba įspaudžiamą padą ir dekoratyvinę užsegimą. Gaminiuose, pagamintuose iš natūralios ir brangios odos, žmogus atrodys nuostabus! Vyriški veršelių modeliai, papildyti kontrastingais įtvarais ir siūlais, bus papuošti bet kokiu atsitiktiniu apranga.

Prekiniai ženklai

Stilingas ir vyriškas mokasinų išsiskyrimas:

 • Feru prekės ženklas;
 • Marina De Golle;
 • Kwanpen;
 • garsus prekės ženklas Vitacci;
 • Geox.
Feru
Feru
Feru
Marina de golle
Marina de golle
Vitacci
Vitacci
Geox

Ką dėvėti?

Stilingi vyriški veršelių veršelių odos atrodo labai stilingi ir kieti ansamblyje su džinsais, bermudais ir kelnėmis. Viršutiniame aukšte galite dėvėti šviesius monochromatinius marškinius ir juos papildyti liemenėle arba griežta striukė. „Crocodile“ modeliai puikiai dera į griežtą verslo aprangą, kurią sudaro kelnės, marškinėliai ir švarkas.

Vaikų modeliai

Tikri odos mokasinai vaikams yra puiki galimybė vaikščioti, eiti į darželį ir mokyklą. Charming modeliai mergaitėms gali būti dekoruoti gėlių atspaudais, lankais ir raštais. Produktai berniukams atrodo labai griežtai ir stilingai ir skiriasi nuo tik suaugusiųjų modelių dydžio.

Prekiniai ženklai

Aukštos kokybės odos mokasinai mažoms madoms ir madoms gamina tokius ženklus kaip Zebra, Kotofey, Pablosky, Woopy, Ecco ir Sweet love.

„Zebra“
„Zebra“
"Kotofey"
"Kotofey"
Pablosky
Pablosky
Woopy
Woopy
Woopy
„Ecco“
„Saldus meilė“
„Saldus meilė“

Ką dėvėti?

Firminiai odos modeliai harmoningai atrodys džinsinio kostiumo, kombinezonu ir sundresses. Mokasinai puikiai tinka griežtai mokyklų uniformai berniukams ir mergaitėms. Universalūs ir labai patogūs produktai puikiai tinka paprastiems pasivaikščiojimams, ryto pasirodymams ir klasėms mokykloje ar sode.

Priežiūra

Jei planuojate plauti odos mokasinus, tuomet ši idėja turėtų būti atsisakyta. Šis batas idealiai tinka normaliam sausam ar šlapiam valymui, naudojant specialų skystį, šepetį ir audinį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys