Mokasinai

Vasaros mokasinai

Vasaros mokasinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mokasinų privalumai
 2. Mokasinų rūšys
 3. Ką dėvėti mokasinai?
 4. Ar jie dėvi mokasinus su kojinėmis?

Loafers yra minkšti batai su lanksčiu arba kietu padu be kulno. Paprastai tokie batai yra papildomai papuošti karoliukais arba ornamentu. Iš pradžių mokasinai buvo kasdieniniai Šiaurės Amerikos indėnų batai ir buvo pagaminti iš žaliavos. Šiuolaikinė batų versija siuvama iš dirbtinės ir natūralios odos, taip pat tekstilės.

Yra daug mokasinų, įskaitant vyrų, moterų, vaikų, unisex. Mokasinai yra geras pasirinkimas vasaros garderobui - jie yra patogūs ir lengvi, kaip šlepetės, ir neleidžia kojoms prakaituoti.

Mokasinų privalumai

Šiandien mokasinai yra labai populiarūs batai visame pasaulyje.

Tai nenuostabu, nes tokie batai yra labai praktiški ir patogūs visais aspektais.

 • Siuvimo vientisumas - mokasinai yra pagaminti iš vienos medžiagos dalies, taip visiškai palengvinantis pėdą ir kartojant visus jo judesius.
 • Kojos ventiliacija - batai yra pagaminti iš kelių papildomų įdėklų, kurie užtikrina kvėpavimą.
 • Lankstus padas, atkartojantis kiekvieną pėdos judėjimą, visiškai prisitaikantis prie kojos. Liemens minkštumas suteikia patogumo vežti.
 • Batų lengvumas ir nedidelis svoris neleidžia vaikščioti sunkiau ir leidžia jaustis kuo patogiau.
 • Įvairių spalvų ir batų apdaila. Kiekviena mokasinų pora skiriasi nuo kitų, kiekvienas sezono dizaineris yra patenkintas naujų modelių ir drąsių derinių išleidimu.

Mokasinų rūšys

Vasaros mokasinai turi daug veislių. Padalinti vyrų, moterų, vaikų mokasinai, atsitiktiniai, sporto, vakaro ir biuro modeliai.

Svarbi detalė gaminant mokasinus yra vienintelis padas, todėl batai skirstomi į dvi rūšis: su minkštais ir kietais padais. Mokasinai, turintys kietą padą, apsaugo kojas nuo aštrių akmenų ir drėgmės. Minkštųjų vienuolių mokasinai paprastai gaminami iš vieno odos ar kitos medžiagos.

Dvigubas padas sukurtas dar didesniam tvirtumui ir ilgaamžiškumui ir yra skirtas daugiausia vairuotojams ir biuro darbuotojams.

Be to, yra vadinamųjų klinkelių - tai mokasinai, turintys mažą kulną ir storesnį padą. Paprastai tokia dugnas turi gelsvumą ir yra nudažytas balta spalva.

Ką dėvėti mokasinai?

Mokasinai yra gana demokratiška vasaros batų išvaizda, todėl jūs galite nešioti juos beveik su visais drabužiais, tačiau vis dar yra tam tikrų derinimo taisyklių.

Mokasinai nerekomenduojami derinti su verslo kostiumais, kelnėmis su rodyklėmis, pieštukų sijonais, vakaro ir kokteilių suknelėmis ir griežtomis striukėmis. Tačiau kai kuriais atvejais neutralių spalvų mokasinai ir be nereikalingo puošmenų gali būti priskirti verslo aprangos kodui.

Mokasinai derinami su tokiais dalykais kaip:

 • šortai, kelnės, šviesios vasaros kelnės;
 • sundresses ir suknelės (mokasinai atrodo ypač gerai su sijonais ir vasaros suknelėmis ant grindų);
 • iškilę bet kokio ilgio ir spalvos sijonai, tulpės formos sijonai;
 • Capri kelnės, plačios kelnės, bermudas;
 • džinsiniai džinsai ir šortai;
 • Marškinėliai, laisvi marškiniai ir marškinėliai su ryškiu atspaudu;
 • storos kelnės, kurių ilgis yra 7/8;
 • sportinės striukės ir lengvieji striukės;
 • dygsniuotos liemenės.

Yra tokio tipo bateliai, kaip sporto mokasinai. Tačiau batai pavadinti taip, kad jie negali būti derinami su sportiniais drabužiais, bet todėl, kad šio tipo mokasinai geriausiai tinka pėsčiomis.

Mokasinai geriausiai derinami su atsitiktiniu drabužiu.Galite sukurti labai įdomių vaizdų su ryškios spalvos mokasinais - pavyzdžiui, sujungti džinsus su ryškiu piešiniu ir mėlynos mokasinais.

Kalbant apie spalvą, geriau derinti mokasinų atspalvį su bet kokiu priedu. Vyrai geriau derina batų spalvą su diržo arba marškinėliai / marškinėliai spalva ir moterims su maišelio, dirželio arba apyrankės / auskaru spalva.

Ar jie dėvi mokasinus su kojinėmis?

Tai labai populiarus klausimas, kurį reikia paaiškinti. Iš pradžių mokasinai buvo suprojektuoti dėvėti ant pliko kojos, tačiau dabar yra trumpų kojinių, kurios nematomos dėvint mokasinus.

Dažnai pėdų prakaitavimas nuo karščio ir batų trina subtilią pėdos odą, todėl kojinių pasirinkimas yra praktinis. Taigi jų pasirinkimas arba jų atsisakymas yra asmeninis dalykas.

Taip pat reikia prisiminti, kad mokasinai (ypač tie, kurie gaminami iš natūralių medžiagų) turi būti tinkamai prižiūrimi. Norėdami tai padaryti, būtina kruopščiai nuvalyti batų paviršių nuo dulkių ir purvo, atstatyti žalą ir netobulumus specialiu kremu (spalvotu arba bespalviu).

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys