Mokasinai

Platformos mokasinai

Platformos mokasinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Ką dėvėti?
  3. Vaizdai

Tai, kaip mokasinai vadinami aukšta platforma, tikrai bus sunku pasakyti. Galų gale, tokie batai yra įvairių rūšių, kurių trūksta. Teisingai vadinkite juos kepurėliais, kurie gali būti verčiami kaip „liežuvėlių batai“. Mes nesiskirsime nuo taisyklių ir nenurodysime kitokių mokasinų pavadinimų ant aukšto pado.

Mokasinų populiarumas ant platformos yra mados namų „Gucci“ nuopelnas, nes jis pasirinko šiuos batus savo vizitinei kortelei. Akivaizdu, kad visi kiti prekių ženklai pasirinko šią idėją ir pradėjo aktyviai kurti unikalius modelius.

Modeliai

Veislės, ir dar labiau modeliai, mokasinai ant platformos yra masėje. Tačiau iš šios įvairovės mes nustatėme populiariausius modelius, kurie pirmiausia turėtų būti laikomi pirkimu.

  • Mokasinai su pleištais turi elegantišką išvaizdą ir gali būti klasikinių batų pakaitalas. Tokie modeliai gali būti verslo atvaizduose arba su kokteilių suknelėmis.
  • Mokasinai ant platformos, kurioje yra masyvi padas, tinka sportiniams drabužiams. Taip pat yra priimtini ir atsitiktiniai mokasinai masyvioje platformoje.
  • Šiurkštus, sunkus mokasinas puikiai pabrėžia moteriškos kulkšnies trapumą ir subtilumą, todėl jis dar labiau moteriškas. Šie batai turėtų būti dėvimi šortais ar trumpomis kelnėmis.
  • Įtempimas yra išskirtinis mokasinų bruožas, kuris šį sezoną yra labai populiarus. Tokiais modeliais būtina dėvėti trumpus sijonus ar džinsus.
  • Mokasinai-pabėgiai yra kilę iš šlepetių, kuriuos dėvėjo taurieji britų didikai. Jiems sukurti buvo pasirinktas geriausias aksomas, o būtinai buvo priskirtas genties, kuriai priklauso savininkas, heraldika. Dizaineriai sujungė tokias šlepetes su aukšta platforma, todėl atsirado įdomus mokasinų variantas.
  • Mokasinai su kulnais - nauja kryptis, kuri yra aktyviai kuriama ir plėtojama. Jų stilingi ritiniai ir elegancija užkariauja moterų širdis. Kulno forma, storis ir aukštis gali būti skirtingi, o tai lemia bato pobūdį.
  • Traktoriaus padas dabar naudojamas gaminant įvairius batus. Tai iki mokasino atėjo pasukti. Iš pradžių moterų mokasinai gali pasirodyti grubūs, nepatogūs. Bet iš tiesų tokie batai gali paversti nuobodu vaizdą. Be to, jie gali būti vaizduose, sukurtuose ypatingų renginių proga arba naudojami kaip laisvalaikio batai.

Ką dėvėti?

Platforminės kepurėlės dažniausiai yra laisvalaikio batai. Akivaizdu, kad tokie batai taps tinkama atsitiktine kompanija. Pagrindinis elementas, geriausiai atitinkantis mokasinus, yra džinsai, kelnės ir įvairios kelnės. Tai taip pat apima šortus. Taip pat leidžiama pasirinkti suknelę.

Kuriant ryškų ir stilingą vaizdą, galite naudoti Michael Jackson stilių, kuris dėvėjo juodas kepurėlius su balta kojine. Šiuolaikinė mada priima tokias galimybes.

Tačiau tai yra bendri dalykai, ir aš norėčiau išsamiau apsvarstyti galimybes sujungti įvairius mokasinų modelius ir sužinoti, ką dėvėti su kiekvienu iš jų.

Populiariausi mokasinai su tuokeliais yra išraiškingi, todėl ryškūs drabužiai su jais bus netinkami, ir vaizdas gali būti pernelyg sudėtingas. Džiunglių, marškinėlių ar marškinių pagalba galima sukurti puikią kiekvieno dienos išvaizdą.

Vėsiam vakarui galite dėvėti šiltą suknelę ir ramus spalvos pėdkelnės.

Jei reikia sukurti rudens / pavasario išvaizdą, tada į pagrindinį lanką bus pridėtas paltas arba švarkas ir mėgstamiausia skrybėlė, pavyzdžiui, skara.

Leopardo mokasinai tada išeina iš mados, tada vėl grįžta į jį. Šis batas visada turi daug gerbėjų. Panašūs batai su leopardo spauda turi būti derinami su ramiausiomis monofoninėmis aprangomis. Tą patį galima pasakyti apie ryškius mokasinus.

Mokasinai ant traktoriaus padų geriausiai atrodo ant miniatiūrinių merginų, o visas skaičius gali atrodyti sunkesnis.

Vaizdai

Kas yra negerai su šiuo vaizdu? Puikus derinys - šiltas suknelė-megztinis, odinė striukė, kaip odinės striukės ir mokasinai su aukštais padais. Čia viskas yra gerai parinkta: suknelės ilgis, spalvų deriniai ir aksesuarai akinių ir maišelių pavidalu. Šis vaizdas gali būti vadinamas universaliu, nes jam nereikia pasirinkti ypatingos progos.

Kas nėra idealus vaizdas, kuris grindžiamas mokasinais žemoje platformoje. Tai, kad šis batas puikiai tinka šortams, yra žinomas mums, ir dabar jūs galite pamatyti save. Šortuose yra pagrindinis dėmesys, nes jie skiriasi ne tik spalva, bet ir ryškiu apvadu. Šiame vaizde yra klasikinių bruožų, kurie yra sutrumpinti lietaus paltai, sportinis stilius ir miesto lankų ženklai.

Kartu du platformos vaizdai su mokasinais gali tapti pagrindu kuriant kasdienius lankus. Kairėje esantis modelis rodo griežtesnį vaizdą, kuriame galima atsekti klasikos elementus. Taigi jūs netgi galite eiti į darbą ir leisti savo kolegoms pavydėti jus, kurie visą dieną turės eiti į savo kulną. Ir jūsų kojos pailsės, o vakare nenorite išmesti nepatogių batų.

Antrasis modelis rodo laisvesnį, išlaisvintą vaizdą didmiesčio stiliuje. Jei norite vaikščioti sėkmingiau, patogiau ir stilingiau, net sugalvokite, kad tai bus sunku.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys