Mokasinai

Uggs mokasinai

Uggs mokasinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas tai?
  2. Privalumai
  3. Modeliai
  4. Kas yra tinkamas?
  5. Ką dėvėti?
  6. Apžvalgos

Tikriausiai stilingi batai yra daugeliui pažįstami. Tačiau Australijos bendrovė „Ugg“ taip pat gamina mokasinus - daugelis jų vadinamos žiemos šlepetėmis. Šis neįprastas batai jau laimėjo savo gerbėjus.

Kas tai?

Tai yra švelniausias ir nesvaresnis viso prekės ženklo batų modelis. Puikiai tinka jūsų kojoms suteiks maksimalų komfortą ir patogumą įvairiomis oro sąlygomis.

Ugg mokasinai yra pagaminti iš dvipusių avių avių iš elitinių avių veislių, kurios išlaiko šilumą net ir šalčio ore.

Sintetinės medžiagos, skirtingai nei natūralios, neturi panašių savybių - žiemą jie negali visiškai įšilti, o šiltu oru jie gali sukelti pernelyg prakaitavimą. Be to, raugintos avies odos neleidžia drėgmei - kojos visada išliks sausos, net jei nešioti kojines. Viduje Ugg mokasinai, be abejo, taip pat yra su avikailiu.

Poliuretano padas taip pat neleidžia kojoms užšalti. Plokščiasis padas turi griovelius, kurie padaro juos atsparius net ant ledo šaligatvių.

Reikia nepamiršti, kad mokasinai neturėtų būti sudrėkinti - šie batai netinkami dėvėti lietingu oru. Jei produktas vis dar yra šlapias, įdėkite viduje laikraščio popierių, kuris palaipsniui sugeria drėgmę. Būtina užteršti švelniai šepetėliu batų.

Privalumai

  • Pagrindinis Ugg mokasinų pranašumas yra sezoniškumas: žiemą jie yra šilti, o ne sezono metu.
  • Kitas šio bato privalumas yra suderinamumas su įvairiais drabužių stiliais. Patogūs mokasinai tinka ilgiems pasivaikščiojimams pėsčiomis, darbui ir šlepetės funkcijai atlikti. Jei namas ar butas nėra labai gerai šildomi, šitie kailiniai šlepetės yra idealus sprendimas šiltai išlaikyti.
  • Be to, klientai vertina jų stilingą dizainą.

Modeliai

Šios linijos diapazone Ugg pristato tokius mokasinų modelius: Ansley, Ascot ir Dakota. Pirmasis išsiskiria ryškia spalvų schema, antrasis - klasikinis sulaikytas stilius, o Dakota puošia stilinga zomša juosta aplink batų perimetrą.

Be to, yra modelių su dekoratyviniu vėlinimu, lankai.

Populiariausi šiltos mokasino spalvos spalvos yra ruda ir pilka, raudona ir juoda, mėlyna ir violetinė.

Kas yra tinkamas?

Ugg mokasinai yra universalus modelis, tinkantis vyrams ir moterims, taip pat vaikams ir paaugliams.

Ypač ši mados tendencija yra tinkama dėvėti dinamiškas mergaites, kurios mėgsta ilgus pasivaikščiojimus po miestą ar apsipirkti. Šiuos batus taip pat vertina automobilių entuziastai, kurie mėgsta jaustis pasitikintys ir patogūs už vairo.

Uggs mokasinai taip pat yra puikus sprendimas namų šeimininkėms: jie yra patogūs kasdienėje veikloje.

Ką dėvėti?

Šis batas puikiai atrodo su kelnėmis ir džinsais, siaurais arba išpūsti į apačią. Nors stilistai nerekomenduoja mokasinų po sijonu, tačiau su šiltu laisvo iškirpimo ar etninio stiliaus modeliu jis yra priimtinas.

Šie stilingi „šlepetės“ ​​puikiai derinami su šiltomis megztomis tunikomis, suknelėmis ir storais antblauzdžiais ar antblauzdžiais.

Naminiai mokasinai puikiai atrodo su chalatu arba kelnėmis, pižama. Patogiai šie batai yra vyriškos ir moteriškos versijos - galite įsigyti visą namų ūkių komplektą.

Apžvalgos

Daugelis, kurie nusipirko šį patogų batus, mano, kad tai būtina, kad būtų patogiau nei sportbačiai. Ypač šie batai yra geri ne sezono metu. Ji reikalauja jaunų motinų, kurios turi ilgą laiką vaikščioti gatvėje.

Remiantis kai kurių vartotojų atsiliepimais, Ugg mokasinų dydis sutampa su Rusijos standartais, o kiti susiduria su tuo, kad jie yra triukšmingi.

Suede ir kailių kokybė nesukelia jokių skundų. Ši avalynė sukelia malonų lengvumo pojūtį, atrodo, kad vaikščiate ant minkštos medvilnės vatos.

Kai kurios mados moterys turi šio garsaus gamintojo mokasinus ir batus. Kai kuriems, šie batai yra būtini biuro paslaugoms (sėdimas darbas, šalta laminato grindys) - karšta sėdėti batus, tačiau batų yra šalta.

Pirkėjai atsargiai, kad svarbiausia yra ne įdėti tokių produktų į nešvarumus, nes zomšiniai dėmės yra problemiškos ir nuplaunamos.

Kitas šio labai nebrangaus bato trūkumas yra tai, kad Ugg mokkinuzės guma padengta ne per visą pėdos plotį, bet į siaurą juostą, todėl suede dalis produktų paliečia žemės ar asfalto. Akivaizdu, kad batai iš jo purvina, trinamas ir laikui bėgant praranda savo išvaizdą.

Pasak klientų, iš šio jaukių batų pusės, pavyzdžiui, šlepetės, tačiau tai nėra svarbu tiems žmonėms, kurie vertina šilumą ir komfortą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys