Mokasinai

Moteriškos odinės kepurėlės

Moteriškos odinės kepurėlės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Stiliaus patarimai

Mokasinai - tai senovės istorijos batai, kilę iš Šiaurės Amerikos indėnų. Kai jie buvo pagrindinė gynyba prieš aštrius akmenis ir gyvates, ir dabar jie yra ir moterų, ir vyrų mados dalis. Nepaisant daugybės medžiagų, iš kurių gaminami mokasinai, viena iš populiariausių ir praktiškiausių yra natūrali oda.

Savybės

Mokasinai yra plokšti batai. Jie turi liežuvius, keliančius pėdą, kuri dažnai puošia dekoratyvinius elementus. Šio tipo batų nėra. Moterų odos mokasinai skiriasi nuo lengvesnio ir ryškesnio vyriškojo dizaino, tačiau be to, taip pat yra unisex stilių, kurie atrodys vienodai ekologiški bet kurioje garderoboje.

Siuvant naudojamas kaip natūrali oda ir dirbtinė oda. Geriausia yra veršiena, nors jei norite, galite nusipirkti odos ponio, krokodilo, pythono modelius. Padas pagamintas iš odos, gumos ar gumos. Etniniai batai apskritai neturi atskiro pado, ty visi batai susideda iš vieno odos audinio visose dalyse.

Pūkeliai ir viršūnės dažnai skiria mokasinus, tačiau tai yra trys skirtingi batų tipai. Mokasinai neturi kulno, o vienas iš būdingų bruožų yra išorinė siūlė, pritvirtinanti viršutinę dalį su batu. Loafers yra kietas padas ir žemas kulnas, jie yra griežtesni. Viršutiniai sietai turi reljefo padą, klijuoja.

Daugelis užsienio prekių ženklų gamina mokasinus, pavyzdžiui, American Allen Edmonds, Bass, Hush Puppies, Minnetonka Moccasin, taip pat Wirdsmith, Richmond iš Anglijos, Hugo Boss, Harai iš Vokietijos, Zara iš Ispanijos ir net žinomų pasaulio mados namų iš Prancūzijos : Lacoste, Chanel, Dior, Yves Saint Laurent.

10 nuotrauka

Vienas iš žymiausių atstovų yra Italija, kurioje yra daug šių prekių gaminančių prekių ženklų: Prada, Trussardi, Gucci, Fratelli Rosetti, Dolce & Gabbana, Moreschi, Alberto Guardiani, Giorgio Armani.

Modeliai

Mokasinai gali būti suskirstyti į keletą tipų: kasdien, sportą, verslą, vakarą. Jų pagrindinis skirtumas yra naudojama medžiaga ir išvaizda.

Taigi kasdieniai ir biuro mokasinai bus glausti ir patogūs, kad nekiltų nepatogumų. Biuro batai yra labiausiai verslo, pagaminti iš pagrindinių spalvų, be papuošalų. Kasdien - demokratiškesnis ir dar, kad batai tęstųsi, jame nėra didelių ir intriguojamų dekoratyvinių elementų. Dažniausiai kaip papuošalai naudojami karoliukai, mažos liežuvio lėkštės, pakraščiai ir siuvinėjimas.

Sporto kepurėlės gaminamos ne tik iš lengvos odos, bet ir iš tekstilės. Jų bendra išvaizda yra sportbačiai ar sportbačiai. Tokių batų padas turėtų būti elastingas, pritaikytas sportuoti, taip pat pėsčiomis.

Vakaro mokasinai turi didžiausią jų dizaino įvairovę, nes jie gali būti kuo elegantiškesni. Yra drąsiausių ir ryškiausių spalvų, o į įprastą dekorą galima pridėti akmenų ar akmenų.

Tarp nestandartinių mokasinų modelių turėtų būti išskirti vairuotojai, kurių protėviai yra „Tod“ prekės ženklas. Siekiant didesnio patogumo ir sukibimo su pedalais, jų padas yra su guminiais šuoliais. Yra žiemos mokasinai, kurie yra izoliuoti kailiais.

Stiliaus patarimai

Mokasinai turi platų spektrą, nepaisant stiliaus paprastumo. Kai kurie iš jų bus universalūs ir tinka beveik visiems, kiti bus svarbūs tik tam tikrose situacijose.

Tamsūs nedideli modeliai tinka klasikiniams kostiumams, kad jie galėtų saugiai eiti į darbą biure.Tačiau šie batai yra paprastesni ir mažiau verslo nei batai, todėl geriau nešioti liežuvėlių, kad atitiktų aukščiausią lygį.

Sporto modeliai kartais negali būti atskirti nuo sportbačių, bet todėl, kad jie tinka kasdieniam stiliui. Pavyzdžiui, jie gali būti derinami su šortais, džinsais, kelnėmis, kombinezonai. Atsitiktiniai ir vakariniai mokasinai taip pat bus svarbūs vasarą kiekvieną dieną. Jie gali pasiimti apkarpytas kelnes arba trumpą džinsinio sijono sijoną.

Atsižvelgiant į vaizdą, tiek neformalūs marškiniai, tiek tradiciniai palaidinės ir marškinėliai tinka mokasinai. Dažnai papildomi tokie batai yra įvairios laisvalaikio ar sporto striukės su trumpomis rankovėmis ir individualiu dizainu.

Kai kalbama apie vasaros batus, daugelis klausia, ar galima jį sujungti su kojinėmis. Paprastai mokasinai yra dėvimi be jų, tačiau leidžiama naudoti trumpas sportines kojines, kurios nėra iš apačios. Tačiau daugybė drąsių ir dandies dėvėtų ryškias ir matomas kojines, tačiau sugeba sukurti stilingą, nors ir šiek tiek ekscentrišką vaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys