Mokasinai

Kailiniai mokasinai

Kailiniai mokasinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Gamintojai
  4. Apžvalgos
  5. Ką dėvėti?

Yra keletas batų, kurie lyginami su mokasinų patogumu. Pagaminti iš minkštos odos ir zomšos, jie praktiškai nepastebimi kojoje. Neseniai šis batas nustojo būti pavasario-vasaros drabužių spintos atributas. Sezono mados tendencija yra žiemos mokasinai.

Savybės

Naujausios technologijos dėka mokasinai yra izoliuoti ir atsparūs vandeniui. Be praktiškumo ir patogumo, šis batų dizainas yra patrauklus. Universali išvaizda leidžia sukurti įvairius vaizdus, ​​įskaitant elegantiškus.

Šie produktai yra labai patogūs automobilių entuziastams, taip pat pėsčiųjų mėgėjams. Kalbant apie mergaites prie ratų, jie gali turėti šiuos batus savo automobilyje bent jau žiemos metu. Jūs galite būti tikri, kad kailių mokasinai nešlifuos kojų.

Vidinis žiemos mokasinų paviršius yra izoliuotas natūraliu avikailiu, užtikrinančiu, kad jūsų kojos neužšaldytų šaltu oru. Be to, avies odos sugeria drėgmės perteklių ir išlaiko orą.

Tačiau kailių buvimas nepakeičia mokasinų, tinkamų žiemai. Atvirkščiai, tai yra galimybė atvėsti rudenį. Nerekomenduojama dėvėti tokius batus sniegu oru, nes jis yra trumpas ir mažai tikėtina, kad galėsite vaikščioti palei gatvę.

Vieninteliai mokasinai paprastai gaminami iš atsparios dilimui.

„Fashionistas“ negali, bet džiaugtis dideliu produktų spalvų pasirinkimu - jūs galite lengvai pasirinkti tam tikros suknelės porą. Populiariausi žiemos modeliai yra juodi, rudi ir mėlyni.

Modeliai

Patogūs ir stilingi žiemos mokasinai turi platų variantų ir modelių asortimentą, kuris patenkins pačių pačių madingiausių fashionista skonį.

Šie batai gali būti gaminami įvairiais stiliais: pavyzdžiui, yra klasikiniai, taip pat sporto ir pusiau sporto kailiniai mokasinai.

Kaip ir odos tipams, čia galite pasirinkti kiaulienos, veršelių ar avių odą. Tačiau suede mokasinai atrodo gražesni. Originalus sprendimas taip pat yra krokodilų įspaudžiami mokasinai.

Pagal padų tipą skiriami susiuvami ir lieti produktai. Medžiaga yra natūrali guma, poliuretanas arba aukštos kokybės guma.

Pirkdami pirmenybę teikkite modeliams su nuimamu vidpadžiu, pagamintu iš natūralių kailių.

Gamintojai

Šiandien kailių mokasinų temą galima keisti daugelio pirmaujančių batų prekių ženklų, taip pat masinių gamintojų. Atkreipkite dėmesį, kad pagrindiniai šio bato skiriamieji bruožai - ryškus išorinis siūlas ir nelankstūs batai - yra visų išskyrimo prekių ženklų mokasinuose.

Šių produktų gamybos lyderis yra kompanija „UGG“, ji pirmoji pradeda gaminti šį patogų ir šiltą avalynę, kurią dėvėjo visi, nuo įprastų moksleivių iki Holivudo žvaigždžių.

Dėl komforto prekės ženklo batus galima palyginti tik su šlepetėmis. UGG mokasinai derinami su klasikiniais ir ultramoderniais drabužiais. Korporatyviniame daugelio ryškių spalvų asortimente. „Australian Ugg“ padas suteikia ypatingą jėgą ir lankstumą.

Tarp kitų prekinių ženklų, gaminančių kailių mokasinus, paskambinkime Tod, BOTTEGA VENETA ir Roberto Cavalli. Ir iš vietinių kompanijų tokius geros kokybės batus siūlo Luciano Carvari, taip pat Carlo Pazolini.

Apžvalgos

Klientų atsiliepimai apie šį įdomų batų tipą yra įvairūs. Daugelis žmonių vertina jų komfortą, pripažįsta, kad jie yra geri tam tikrame ansamblyje. Ypač myli savo moteris iš „šalčio“ kategorijos.

Beje, daugelis žmonių juos naudoja kaip namų batus, ypač tuos, kurie gyvena privačiuose namuose, o ne apartamentuose: patogu eiti į svetainę. Pasak kai kurių vartotojų, kailių mokasinai, žinoma, negali būti dėvimi biure, bet vaikščioti su vaiku, eiti į parduotuvę yra geriausias sprendimas. Avtoledi taip pat teigiamai siejasi su kailių mokasinais.

Tačiau kai kurios apžvalgos nurodo, kad šio tipo batų yra daug trūkumų. Kažkas juos vadina „namams namams“, o kažką labai sunku plauti mokasinus su kailiais. Pasak kai kurių moterų, yra nepatogu, kad jie gali būti dėvimi tik sausu oru - medžiaga, nors ji nėra labai drėgna, bet dėl ​​to daug valymo.

Ką dėvėti?

Mokasinai, nors ir gana universalūs batai, nėra derinami su visų rūšių drabužiais. Jūs neturėtumėte papildyti griežtų stilių treniruočių ir kelnių, tačiau kai kurie dizaineriai tai leidžia.

Optimalūs kailių mokasinai yra derinami su džinsų tiesiu stiliumi, apkarpytomis kelnėmis su rankomis, lino kelnėmis. Nesivaržykite nešioti juos su įvairaus ilgio džinsiniais šortais. Mokasinai atrodo gerai su karinio stiliaus drabužiais ar safariais.

Kalbant apie batų spalvą, tada verslo drabužiams pasirinkite ramus sulaikytų tonų modelius. Atostogų apranga gali būti įvairi su ryškiais mokasinais, o kelnės neturėtų būti tos pačios, nuimkite toną.

Turėkite omenyje, kad kailių mokasinai atrodo netinkami su stambiais viršutiniais drabužiais, pvz., Stambiais apatiniais švarkais. Patartina dėvėti apkarpytą tvarkingą striukę arba žiemą pripūstą, zomšinę ar kailinę liemenę. Harmoningai tokie batai atrodo su bombonešio švarku arba pončo. Atkreipkite dėmesį, kad neturėtumėte dėvėti mokasinų su atvirai šiltais viršutiniais drabužiais - kailiniais ir avių kailiais.

Kitas įdomus niuansas - stilistų nuomone, net kailių mokasinai turėtų būti dėvimi tik ant pliko kojos, nes kojinės yra netinkamos šiuo atveju, kaip ir su sandalais ir sandalais.

Etninio stiliaus priedai gali papildyti ansamblį su kailių mokasinais - maišeliu su Indijos motyvais (su karoliukais ir ilgais pakraščiais), masyviais mediniais auskarais arba papuošalais su akmenimis, plonu tvarsčiu iš minkštos odos ant kaktos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys