Moterų apranga ir avalynė

Mokyklų megztiniai mergaitėms

Mokyklų megztiniai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Megzti
  3. Paaugliams
  4. Mados tendencijos 2016 m
  5. Ką dėvėti?

Galvodami apie mergaičių aprangą mokykloje, daugelis motinų į savo dukterų drabužių spintą įtraukia švarkus, nes jie yra gražūs ir praktiški drabužiai. Šiuolaikiniai mergaičių megztiniai pateikiami įvairiais modeliais ir spalvomis, todėl lengva pasirinkti tinkamą moksleivės pasirinkimą - tiek pradinei mokyklai, tiek absolventui.

Modeliai

Klasikinis moksleivių džemperis - tai paprastas pjaustymas su ilgomis arba trumpomis rankovėmis, taip pat mygtukų uždarymas, užtrauktukas ar mygtukai.

Be tradicinių modelių, mergaitės taip pat perka tokias švarkas mokyklai.

Raglan marškinėliai

Jo pagrindinė ypatybė yra rankovių pjovimas, kai mova yra vienas elementas, turintis tiek priekinės, tiek užpakalinės striukės peties dalį. Šios striukės ilgis yra skirtingas, taip pat jo tankis. Šiltas striukė su raglano rankovėmis yra labai populiarus vėsioje aplinkoje.

Mokykloje „Raglan“ džemperis turi pleistrų kišenes ar kišenes, o kaklas gali būti apvalus arba V formos. Tarp raglanų švarkų, labiausiai pageidaujami elementai yra mygtukai, tačiau taip pat yra modeliai su mygtukais arba užtrauktukais.

Džemperis

Šio švarko akcentas yra tai, kad atrodo, kad jis yra ant palaidinės ar marškinėlės, ir iš tikrųjų jį atstovauja tik švarkas, kurio priekinėje viršutinėje dalyje yra palaidinė kaip palaidinės ar marškinėlio dalis.

Dažniausiai tokie švarkai yra vilnoniai, juos reprezentuoja klasikiniai spalvų deriniai - marškiniai ar palaidinės yra baltos spalvos, o striukė yra pilka, mėlyna arba juoda. Tokio blasterio apdailoje galima naudoti įdomius mygtukus ar lankus.

Vieno mygtuko megztinis

Tokie modeliai atrodo labai įdomūs ir paklausūs tarp jaunesnių moksleivių dėl jų praktiškumo, nes vaikui labai lengva pašalinti ir, jei reikia, įdėti tokią švarką.

Striukės mygtukas gali būti viduryje ir tuo pačiu metu jis dažnai yra didelis. Taip pat yra produktų, kuriuose vienintelis mygtukas yra mažas ir yra viršuje, pritvirtindamas striukės lentyną ant kaklo.

Džemperis

Tokie megztiniai išsiskiria tuo, kad nėra apykaklės ir padidintos iškirptės. Daugeliu atvejų jie yra tvirtinami mygtukais, mygtukais arba kabliukais, tačiau jie taip pat gali būti pririšti prie diržo.

Tokia striukė yra patogi ir praktiška, ji gali būti tiek siuvinėta, tiek ir megzti, o jos pjaustymas gali būti tiek sumontuotas, tiek laisvas.

Megzti

Džemperiai mokyklai dažnai yra megztiniai modeliai. Šios mašinos megztos megztinės yra prieinamos ir atrodo labai patrauklios. Be to, švarkai į mokyklą dukrai gana dažnai megzti su savo rankomis su mezgimo ar nėrimo.

Dėl nėrinių mezgimo ar sudėtingų modelių toks megztinis megztinis bus unikalus ir labai gražus. Mezgimas gali būti skirtingo tankio, o tarp tokių striukių yra labai dažnai raglaniniai švarkai.

Paaugliams

Kadangi paaugliai daug dėmesio skiria stilingiems drabužiams, tinkamo džemperio pasirinkimas mokykloje jiems nebus problema, nes vidurinės mokyklos mergaičių modeliai yra labai įvairūs.

Jie skiriasi nuo medžiagos tankio ir atspalvių, kaklo, rankovių ilgio ir tvirtinimo detalių. Dažniausiai paaugliai domisi megztinių modeliais, kurie skiriasi nuo kitų neįprastų detalių, pavyzdžiui, specialus klampus, įdomus dekoras ar kaklo iškirpimas. Projektuojant švarkus paauglių mokyklų mergaitėms, jie naudoja spaudinius, siuvinėjimus, lankus, puošmenas ir įdomius mygtukus.

Mados tendencijos 2016 m

Šiandien reikalaujamų mokyklinių megztinių asortimentą sudaro medvilnės, mišrių arba sintetinių siūlų produktai. Dažniausiai mergaitės perka megztinius, kurių sudėtis yra mišri, nes juos lengviau prižiūrėti.

Džemperiai iš kašmyro turi didelę paklausą, tačiau jų priežiūra turėtų būti subtilus.

Dauguma šiais metais populiarių mokyklinių megztinių yra monochrominiai minkštos spalvos gaminiai, pavyzdžiui, smėlio, baltos arba šviesiai mėlynos spalvos.

Paklausa ir modeliai su žemo rakto dekoru, atstovaujami siuvinėjimo ar pleistro kišenėmis. Dviejų atspalvių variantai taip pat atrodo įdomūs, pavyzdžiui, pilkai baltos arba mėlynos spalvos švarkai.

Dauguma mokyklinių striukių yra vidutinio ilgio modeliai, bet jei norite, mergaitei galite rasti pailgą striukės modelį ir sutrumpintą versiją.

Tarp pailgų, ypač paklausūs, atviri megztiniai megztiniai, o šiais metais populiariausių mokyklinių megztinių suknelės yra ilgos arba trys ketvirtadaliai. Trumpos rankovės yra daug rečiau.

Ką dėvėti?

Dažniausiai mokyklinė palaidinė derinama su tamsiomis kelnėmis ir lengva (dažnai balta) satino palaidine arba medvilniniu marškinėliai. Be to, striukė yra dėvima su sijonu ir palaidine, o vėsioje laiką su švarku galite papildyti sundress ir garbanotojo aprangą.

Jei tai leidžia mokyklinio aprangos kodas, džemperis taip pat gali būti derinamas su džinsais su klasikiniu pjaustymu ir marškinėliais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys