Moterų apranga ir avalynė

„Kapika“ sandalai

„Kapika“ sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Gamintojas su įsimintinu pavadinimu
 2. Medžiagos
 3. Dizainas
 4. Mergaitėms
 5. Berniukams
 6. Pirmasis žingsnis
 7. Kur pirkti?

Gamintojas su įsimintinu pavadinimu

Kompanija, parduodanti aukštos kokybės vaikų avalynę iš užsienio, veikė jau devintajame dešimtmetyje, tačiau tik 2009 m. Ji gavo originalų pavadinimą - Kapika. Tokį įdomų įmonės pavadinimą įtakojo senas rusų žodis „Kapik“, reiškiantis „kulną“ tarp dailininkų. Prekės ženklas greitai laimėjo klientų širdis dėl savo kokybės ir pasirinkimo.

Geriausios Italijos, Rusijos, Turkijos, Moldovos ir Kinijos gamyklos, griežtai kontroliuojant patyrusius technologus, dalyvauja kuriant įvairius vaikų avalynės modelius pagal valstybės kokybės standartus. Jau kelerius metus bendrovė seka savo tradicijomis ir gamina aukštos kokybės, gražius vaikų batus už prieinamą kainą.

Medžiagos

Vaikiškos avalynės „Kapika“ gaminamos iš ekologiškų ir natūralių medžiagų:

 • viršutinė batų dalis yra pagaminta iš natūralios odos, ekologiškos odos, PVC medžiagos ir mikropluošto;
 • natūrali odos pamušalas;
 • aukštas kulnas, pagamintas iš odos, puikiai pritvirtinantis kulną;
 • natūrali oda taip pat naudojama vidpadžių gamybai;
 • Padas pagamintas iš termoplastinio elastomero (TEC technologija) arba etileno vinilo acetato (EVA technologija).
 1. Pasirenkant vaikiškus sandalus reikia atkreipti dėmesį į modelius, kurių gamyboje buvo naudojamos tiek aukštos kokybės, tiek ypač saugios medžiagos, kurios nesukels alerginės reakcijos ir nepaliks dėmes ant kūdikio pirštų ir kojų.
 2. Taip pat verta pasitikrinti viršutinės dalies minkštumą, nes smulkūs ir smarkūs sandalai gali palikti didelius ir skausmingus kalnelius vasarą.
 3. Lengvi, atviri „Kapik“ batai pasižymi minkštu ir patogiu dėvėjimu, kuris yra labai svarbus visų amžiaus grupių vaikams.

Dizainas

Kuriant vaikų avalynę, Kapika dalyvavo patyrusiuose italų ir rusų dizaineriuose. Sandaliniai modeliai gaminami tiek atviru, tiek uždaru pirštu ir patikimais Velcro tvirtinimo elementais. „Kapik“ vaikiški sandalai pasižymi elegantišku spalvų pasirinkimu, odos ir tekstilės dizaino detalėmis, žavingais viršutiniais ir vidpadžio atspaudais ir metalinėmis įdubomis viršutinėse odos linijose.

„Kapika“ sandalai gali būti pasirinkti tiek griežtesniu, tiek ryškesniu ir turtingesniu dizainu. Modeliai, dekoruoti nedideliais blizgiais rhinestones ir didelėmis odos gėlėmis, tikrai bus mylimi mažų princesių, o madingi berniukai mėgsta modelius su džinsinio imitacija ir sportiškais stiliais.

Mergaitėms

„Kapik“ mergaičių sandalų modeliai yra pagaminti iš aukštos kokybės ir natūralių medžiagų, todėl šių savybių dėka mažai mados atveju jie laikomi visiškai saugiais. Sandalai su lankais, gėlėmis, kontrastingais atspaudais, karoliukais ir rhinestones pritraukia dėmesį ir sukuria šviesų ir saulėtą vaizdą, malonų akį.

Žavūs ir flirtingi vasaros atviri batai mergaitėms, puošti lankais ir gėlių atspaudais, puikiai derinami su subtilių spalvų suknelėmis, džinsais, šortais ir įvairių spalvų marškinėliais.

Sandalai madinguose žirniuose ar modeliuose su blizgančiais įdėklais viršutinėje dalyje atrodo gana šviesūs ir įspūdingi mergaičių, todėl jie kartu su šventiniais drabužiais suderins įvairius renginius, nesvarbu, ar tai yra matinis ar koncertas.

Berniukams

Prekės ženklo dizaineriai sukūrė berniukų originalius ir ryškius šviesiųjų sandalų modelius su dizainu, leidžiančiu vaikų kojoms kvėpuoti, o ne pavargti vaikščiojant karštoje vasarą. Atvirų batų modeliai, skirti mažiems dandies gaminiams, gaminami mėlynos, pilkos, mėlynos ir juodos spalvos, tačiau ypač populiarūs modeliai su džinsiniais imitatais, papildyti įvairiais modeliais ir atspaudais.

Berniukų berniukų sandalai idealiai tinka džinsiniams kostiumams, kombinezonams ir šortams kartu su šviesiais marškinėliais ir įvairių spalvų marškinėliais. Šventiniams veiksmams bus tinkami modeliai su džinsinio imitacija, pridedami su įvairiais atspaudais ir modeliais.

Pirmasis žingsnis

„First Step“ kolekcijos jauniausiems berniukams ir mergaitėms skirti batai yra gausūs, aukštos kokybės modeliai. Visi šios kolekcijos sandalai turi aukštą ir sandarų kulną, patikimą povandeninį laivą, taip pat vidpadį ir viršų, pagamintą iš natūralios odos. „Pirmojo žingsnio“ kolekcijos „Kapika“ sandaliuose kūdikiai bus patogūs ir patogūs: niekas nekliudys judėjimui ir nesukels nemalonių pojūčių. Tokių batų žaidimo ir mokymosi procesas vyksta su dideliu malonumu!

Kur pirkti?

Tėvai, kurie tikrai rūpinasi savo vaikais ir nenori jiems trukdyti, o ne trukdo jų judėjimui žaidimų ir pasivaikščiojimo metu, pasirinkite iš žinomų ir gerbiamų prekių ženklų. Šiandien „Kapika“ batai yra prieinami ne tik vaikų avalynės parduotuvėse, bet ir įvairiose internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui: kapitoshka, debesys, braškės, kidmax, kur galite pasirinkti ir užsisakyti batų porą, taip pat pamatyti kitų klientų atsiliepimus ir įvertinimus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys