Moterų apranga ir avalynė

Kerry paltai mergaitėms

Kerry paltai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra ypatingas Kerry?
 2. Medžiaga
 3. Privalumai
 4. Dizainas ir pritaikymas
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Priežiūros taisyklės

Kas yra ypatingas Kerry?

Pirmasis pasirodė Rusijos rinkoje 1999 m., Iš Suomijos įmonės „Kerry“ vaikų drabužių greitai tapo populiarus tarp Rusijos pirkėjų. Tai nenuostabu, nes šio prekės ženklo produktai iš pradžių buvo sukurti gana griežtoms klimato sąlygoms, įskaitant ir rusų. Skirtingas šio drabužio bruožas yra tai, kad jis yra patogus vaikams beveik bet kokiu oru: drėgname ir šaltame minus.

Medžiaga

Gaminant vaikų viršutinius drabužius, įskaitant mergaičių paltus, Suomijos gamintojai naudoja specialias medžiagas: Activ ir Activ Plus, kurios pasižymi vandeniui atspariomis ir nešvariomis savybėmis, kurių aukštas lygis pasiektas specialia tvarka.

Taip pat svarbus bruožas yra tai, kad paltai, kombinezonai, striukės, šiltos kelnės ir pirštinės, ty visa Kerry produktų asortimentas, taip pat yra garų pralaidūs, tai yra kvėpuojanti medžiaga. Šiuolaikinė Kerryfill izoliacija, sukurta Kerry ekspertų, yra lengva, pasižymi puikiomis šiluminės izoliacijos savybėmis ir šildo ne blogiau nei pūkas, skirtingai nei pastaroji, taip pat hipoalerginė.

Privalumai

 • Aukštos kokybės vandeniui ir nešvarumai.
 • Aukštas audinio garų pralaidumas, ty jo "kvėpavimo" savybės.
 • Produkto lengvumas neprarandant šilumos izoliacijos savybių.
 • Ryškios spalvos ir madingas dizainas su paprastumu.
 • Galimybė skalbti mašinoje „Delicate wash“.
 • Šio prekės ženklo mergaičių paltai, net po kelerių metų veiklos, išsaugos savo pradinę išvaizdą ir funkcinius pranašumus, ir juos paveldės jaunesni vaikai.
 • Platus asortimentas: nuo 6 mėnesių iki 16 metų.
 • Suomijos kokybės kontrolė.

Dizainas ir pritaikymas

„Kerry“ kailio dizainas mergaitei išsiskiria apgalvotumu ir originalumu: diržas su elastine juosta, apvalkalai ant rankovių, gaubto kailio kraštas, vėjo nepraleidžiantys įdėklai. Tačiau funkcionalumas be patrauklumo nėra mados dizainerių Kerry pasirinkimas. Sukūrę gerą mergaičių skonį nuo vaikystės, jie sukuria paltą, puoštą ryškiais gėlių atspaudais ir gražia siuvinėjimu.

„Kerry Lux“ modeliai satino audiniu, puošti Swarovski kristalais arba siuvinėti aukso siūlais, gali patenkinti net aukščiausius mažo mados reikalavimus.

Kaip pasirinkti?

Renkantis kailį, mergaitė Kerry turi vadovautis vaiko amžiumi ir naudojimo sąlygomis.

Jei funkcionalumas kūdikiui yra svarbiausias dalykas, o tėvams pasirenkant kailį, tėvai pirmiausia manys, kad vaikas bus paleisti ir nuskaityti per sniegą, važiuoti žemyn kalnu ir pastatyti valtis į balus, tada išmintingiau sustabdyti Jūsų pasirinkimas dėl modelių su raišteliu juosmens ir nugaros dalyje. Šis kailis gali būti dėvimas su kelnėmis ir suknelėmis, atsižvelgiant į situaciją. Ir ryškios spalvos ir linksmi atspaudai suteiks malonumą tiek mergaičiai, tiek ir aplinkui.

Paauglių merginos jau žino, kad nori būti patrauklios. Jie tikrai džiaugsis stilingu modelių mados dizainu, stiliaus pasirinkimu, platų spalvų spektru (pvz., Madingais gradientų perėjimais) ir prabangiais apdailais (vamzdynais, siuvinėjimais, kalnų krištuvais, kailiais), pjaustymo komfortu ir priedais (dvipusiu užtrauktuku ir giliais užtrauktukais) . Tėvai džiaugsis, kad išliko naudingos tokių dangų savybės (nuo audinio savybių iki patogumo pjauti).

Priežiūros taisyklės

Tinkamai rūpintis Kerry paltu mergaitei yra paprasta: tiesiog atidžiai sekite nurodymus ant produkto etiketės ir ilgą laiką džiaugsis jus ir jūsų jauną mados madą. Prieš pradėdami plauti kailį, uždėkite velcro ir užrakinkite. Gaubtas su kailio apdaila yra geresnis, jei reikia, išvalyti ir valyti. Norėdami nuplauti siuvinėti ar kristalais apdailintą kailį, įsigykite specialų maišelį. Jei norite išdžiūti, jį reikia ištiesinti, nenaudojant šildymo prietaisų ir baterijų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys