Moterų apranga ir avalynė

Minimalūs sandalai

Minimalūs sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Savybės
 3. Naršykite populiariausius modelius

Privalumai

Turkijos didelis prekės ženklas Minimen kasmet patinka savo klientams naujų aukštos kokybės vaikų avalynės kolekcijų. Šiuolaikinės technologijos, naudojamos šio gamintojo gamyklose, gali garantuoti ne tik unikalų, įsimintiną dizainą, bet ir nuostabų komfortą. Ši kompanija greitai laimėjo tėvų pasitikėjimą ne tik Rusijoje, bet ir Europoje. Šios kompanijos gaminami vaikų sandalai nusipelno dėmesio.

 • „Minimen“ prekės ženklas naudojamas rūpintis savo mažais klientais, todėl gaminant avalynę naudoja tik aukštos kokybės medžiagas. Prižiūrint kompetentingiems specialistams, sandalai yra kruopščiai išbandyti, o tai padeda ne tik nustatyti trūkumus, bet ir laiku juos ištaisyti. Sklandžiai siūlių, tvarkingas dydžio ir gražus dizainas neabejotinai kreiptis į rūpestingas mama ir tėtis.
 • Šios bendrovės sandalai puikiai tinka linksmybei, o svarbiausia - patogus laisvalaikis vaikų darželyje ir aktyviuose pasivaikščiojimuose gatvėje. Kiekvieno gaminio tvirtinimas atliekamas taip, kad jų mažo savininko kojos būtų teisingai pritvirtintos.
 • „Minimen“ batai geriausiai tinka mažiesiems, nes puikiai tinka kojoms ir gali užkirsti kelią galinčioms kūdikių pakopoms.
 • Be to, gamintojas labai atsakingai kreipėsi į savo misiją ir išleido specialų sandalų „Minimen Ortopedic“ liniją. Ji yra gana įvairi ir puikiai tinka koreguoti vaikų kojų formavimo pažeidimus, kurie, žinoma, domina tėvus. Pagrindinė linija savo ruožtu skirta tik sveikoms kojų kojoms.
 • Šiandien yra lengva pasirinkti sandalus iš įmonės „Minimen“. Didelis asortimentas apima didžiulį pasirinkimą. Kiekviena pagamintų batų serija atitinka visus kokybės ir tarptautinių standartų reikalavimus, o įdomūs dizaino sprendimai neabejotinai bus patrauklūs ne tik tėvams, bet ir vaikams.
 • Kiekvienais metais prekės ženklo produktai yra patobulinti dėl daugybės bendradarbiavimo su Europos šalimis, įskaitant Italiją, Ispaniją ir Vokietiją, kurios ne tik padeda kurti naujus produktus, bet ir skatina juos Artimųjų Rytų ir Azijos rinkose. Bendrovė domisi savo gaminių kokybe ir naujų avalynės modelių, naudingų vaikų kojoms, įskaitant sandalus, kūrimui.

Savybės

Svarbiausias įmonės „Minimen“ sandalų bruožas yra jų kompetentingas ir aukštos kokybės vykdymas.

Stiprūs sandalų kulniukai leidžia saugiai pritvirtinti kūdikio koja ir užtikrinti jos apsaugą galimo kritimo ar nesėkmingo laikymo metu aktyvaus ir švelnaus žaidimo metu. Stiprūs tvirtinimo elementai puikiai papildo sandalų dizainą, veikiantys kaip dekoratyvinis elementas ir kaip būdas pritvirtinti gaminį ant kojų. Daugeliu modelių dėka, taip pat galite reguliuoti batų plotį iki vaiko kojų dydžio, kad jis būtų patogiausias batus.

Žemas kulnas kartu su ortopediniu vidpadžiu gali išlaikyti jaunų „Minimen“ sandalų savininkų kojų sveikatą. Jie yra pagaminti iš minkštos, bet gana patvarios medžiagos, kurios suteikia ne tik būtiną naudingą poveikį, bet ir patogumą dėvėdami.

Daug vaikų vaikų sandalai yra įrengti lanksčia liemenė, kuri leidžia vaikui nusišypsoti ir šokinėti su komfortu ir be pavojaus.

Siuvimo medžiaga paprastai yra natūrali oda arba zomša.Šiuolaikinės jų apdorojimo ir dažymo technologijos leidžia ilgą laiką išsaugoti jų išvaizdą. Be to, medžiagos turi kvapą, leidžiančią vaiko kojoms suteikti maksimalų komfortą.

Naršykite populiariausius modelius

Šiuolaikiniai „Minimen“ mergaičių sandalai yra rūpestingi tėvų dėmesio. Daugelis Turkijos prekės ženklo produktų gali greitai įgyti savo klientų pasitikėjimą dėl savo unikalių pritaikymo ir įdomių dizaino sprendimų.

Prieš perkant verta ištirti populiariausius modelius.

 • Pirmasis uždarų sandalų modelis tikrai patiks 5-6 metų mergaitei. Jis pagamintas labai ryškiu ir pastebimu dizainu, kuris gali atsipalaiduoti savo mažam savininkui. Dalis sandalų yra pagaminta iš turtingos raudonos spalvos ir puošia juosta su dekoratyvine gražiomis gėlėmis. Toje pačioje spalvoje yra nedidelis modelis, kuris skleidžia katilynus ant baltojo sandalų. Viršutinė ir pamušalo medžiaga naudojama kaip natūrali oda, kuri netrukdys mergaičių kojoms ir ilgai išlaikys produkto išvaizdą. Vienintelis padengtas kokybiškai, yra mažas kulnas.
 • Šis modelis yra tinkamas 8-10 metų mergaitėms. Jis yra pagamintas iš suede subtilios rožinės spalvos. Šie sandalai yra gana universalūs ir tinka reguliariai pasivaikščioti ar apsistoti darželyje. Labai patogus užtrauktukas, leidžiantis jo savininkui lengvai išsisukti ir įdėti ant batų. Pagrindinė apdaila - įdomios diržų ir įdėklų, turinčių daugiau sočiųjų rožinių spalvų, interlacacijos. Gumos padas yra pakankamai lankstus ir tinka aktyviems vaikų žaidimams. Be to, šis modelis yra ortopedinis ir puikiai tinka mergaitėms, kurių kojos susidaro blogai. Labai patogus ir neįtikėtinai patogus modelis.
 • Elegantiški sandalai puikiai tinka vyresnio amžiaus mergaičių įvaizdžiui. Jų pagrindinis bruožas yra įdomus diržas, pagamintas su mėlynai rausvomis juostelėmis ir puoštas sidabro dulkėmis. Metalinė maža plokštelė ant jo puikiai pritvirtina batus ant kojų, todėl galite jaustis patogiai. Velcro yra naudojamas kaip tvirtinimo elementas. Padas pagamintas be kulnų, guma, o pėsčiomis puikiai kartoja kojų judėjimą. Šie sandalai gaminami iš dviejų spalvų: baltos ir tamsos persikų.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys