Suknelės stiliai ir modeliai

Kaip dėvėti trumpą suknelę?

Kaip dėvėti trumpą suknelę?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Verslas
  2. Kasdien
  3. Kokteilis
  4. Su pilnu sijonu
  5. Suknelė tunika
  6. Vasara
  7. Ką dėvėti žiemą
  8. Kokius batus dėvėti
  9. Viršutiniai drabužiai

Pirkti trumpą suknelę nėra problema. Svarbiausia yra teisingai pasirinkti papildomus drabužių spintų elementus.

Verslas

Biuro darbuotojams drabužių pasirinkimas apsiriboja aprangos kodu, kuris neleidžia dėvėti per trumpų suknelių. Bet šiek tiek virš kelio - leistinas suknelės ilgis. Paprastas modelis gali būti papildytas ekspresyvia rankine, skara ir švariais siurbliais.

Jūs visada galite pasirinkti švarką suknelei ar diskretiškai megztinei.

Kasdien

Eksperimentų laukas atsidaro formuojant atsitiktinio vaikščiojimo ar susitikimo su draugais vaizdą. Pabandykite dėvėti trumpą suknelę su marškinėliais. Staiga įdomus, laisvas ir šiek tiek paprastas būdas jums pavyks.

Kokteilis

Kokteilių vakarėliui galite pasiimti įvairius vaizdus, ​​paremtus trumpomis suknelėmis. Jūs galite pereiti paprastu būdu ir pasirinkti suknelę „Coco Chanel“, kuriai net nereikia papildymų.

Nedidelis iškirpimas ir rankovių nebuvimas puikiai dera su trumpu švarku, kuris gali sujungti į spalvų ansamblį arba tarnauti kaip kontrastingas elementas.

Kitas sėkmingas vaizdas yra klasikinis trumpas darbo užmokestis ir ilgas megztinis, kuris nepastebimai apibūdina kūno linijas ir slepia neigiamus paveikslo momentus.

Daugelis dizainerių rekomenduoja dėvėti diržą arba diržą kartu su trumpu sukneliu. Nepakankamas rankas galima paslėpti šviesia palaidine, kuri dėvima virš suknelės.

Su pilnu sijonu

Drėgna suknelė reikalauja kruopščiai atrinkti batus. Įsitikinkite, kad turite kulną, ar batus, ar sandalus. Elegancija - Tai yra nekvalifikuotas reikalavimas, kad batai atitiktų trumpą suknelę su pilnu sijonu.

Juvelyrika turi būti minimali. Tai bus pakankamai grandinių ir auskarai.

Kitas priedas, kuris gali papildyti vaizdą ir sugadinti, yra rankinė.

Puikiai tinka sodrioms suknelėms - Tai pailga sankaba.

Viršutiniai drabužiai turėtų būti tęsinys toms linijoms ir stiliui, kuris sukelia suknelės viršų.

Suknelė tunika

Suknelių, tunikų, pagal kurias privalote dėvėti pėdkelnės, džinsus ar antblauzdos, paklausa aktyviai didėja. Pagal tokį vaizdą tinka batai ar batai.

Vasara

Vasaros trumpoji suknelė - gana universalus dalykas, kurio pobūdį suteikia papildomi elementai.

Apsukite trumpą šviesią suknelę į verslo aprangą. „Guipure“ romantiška striukė sukurs vakarinę suknelę iš paprastos suknelės. Tokią suknelę leidžiama įdėti į išraiškingą kostiumų papuošalus.

Dideliuose tekstilės medžiagos maišeliuose atrodys lengvas suknelė. Batai turėtų būti tokie lengvi ir paprasti, kaip pati suknelė. Todėl leiskite sandalai ant mažo greičio ir pleištų, graikiški sandalai įsitaisys. Netgi šalyje atostogauti galite dėvėti vasaros suknelę.

Ką dėvėti žiemą

Nepamirškite apie moteriškas sukneles su kelio ilgiu žiemą. Šios suknelės puikiai atrodo su trumpomis striukėmis, paltais ir paltais, ir, žinoma, kailių gaminiais, kurie gali padidinti bet kokį vaizdą.

Nurodykite kailių gaminį, nepamirškite apie savo juosmens, kurį jums reikės skirti diržui. Batų ar batų pasirinkimas yra didžiulis, šiuo klausimu galite pasikliauti savo skoniu ir elegancijos jausmu. Pagal draudimą yra tik batai, kojinės.

Tačiau pėdkelnės turėtų būti pasirenkamos sąmoningiau ir atsargiau.Jie neturėtų būti apšviesti, būti per šviesūs, bet gali būti šviesūs ir turėti nuotraukų.

Kokius batus dėvėti

Batai ir sandalai, turintys vidutinį arba aukštą kulną, tikrai tinka trumpam sukneliui. Batų spalva turi atitikti suknelę arba būti tos pačios spalvos.

Yra galimybė kurti kontrastus su batų pagalba, tačiau spalvų derinys turėtų būti kruopščiai apgalvotas (raudona su juoda, mėlyna, geltona, rožinė, oranžinė). Ši parinktis bus gera iškilmingame renginyje ar netgi biure.

Kasdieniame gyvenime verta dėvėti paprastus batus. Tarp galimų variantų yra net batai ir sportbačiai.

Viršutiniai drabužiai

Džemperiai, megztiniai, švarkai, kailiniai paltai, apatinės striukės - visa tai galima dėvėti trumpomis suknelėmis. Po megztomis suknelėmis jums reikia ilgų viršutinių drabužių, po tiesiogine maža suknelė galite pasiimti trumpus drabužius.

Naudodami šiuos paprastus patarimus, jūsų kiekvienas vaizdas bus tinkamo stiliaus ir glaisto skonio pavyzdys.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys