Suknelės stiliai ir modeliai

Tulpės suknelė - įkvėpta gėlių

Tulpės suknelė - įkvėpta gėlių

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra tinkamas?
 2. Kirtimų rūšys
 3. Audiniai
 4. Su rankovėmis
 5. Su kišenėmis
 6. Populiarios spalvos
 7. Ilgis
 8. Ar stilius tinkamas pilnam?
 9. Ką dėvėti?
 10. Priedai
 11. Batai

Tulpių suknelės yra labai populiarios ir patrauklios. Stiliaus pavadinimas siejamas su dideliu suknelės panašumu su tulpės gėlėmis, kurios yra apverstos.

Liemenėje tulpės suknelės yra siauros, viršutinėje šlaunies dalyje tokių suknelių sijonas plečiasi, o iki krašto susiaurėja. Norint pridėti svorį, jis surenkamas į juosmenis, arba papildomas įvairiais elementais ir įdėklais.

Šio stiliaus suknelės gali tarnauti kaip kasdieninė apranga ir šventės drabužiai. Jie padeda paslėpti klubų pilnumą ir vizualiai pailgina kojas, taip pat sutelkti dėmesį į juosmenį.

Kas yra tinkamas?

Tulpės suknelė siejama su pavasariu, švelnumu ir jaunimu, todėl ją dažniau pasirenka jaunos mergaitės. Jis atrodo vienodai geras tiek jaunai moteriai, turinčiai pernelyg ploną, tiek mergaitę su nuostabiomis formomis.

Be abejo, geriausias stilius „tulpė“ pažvelgs į moteris, kurių figūra panaši į stačiakampį ir smėlio laikrodį, ypač esant plonoms kojoms.

 • Tūrio sijonas padeda „apverstą trikampį“ padaryti darnesnę.
 • Mergaitė, turinti „trikampio“ siluetą, turėtų pasirinkti modelį, turintį didelių rankovių ar apmušalų aplink iškirptę.
 • Silpnos merginos geriausiai atrodys suknelėje, kurioje yra atviras viršelis.
 • Jei mergaitė turi obuolių formą, tulpės suknelė bus jai netinkamas pasirinkimas.

Kirtimų rūšys

Populiariausi tulpės suknelės iškirptė yra V formos. Kai kuriuose modeliuose jis susidaro dėl kvapo buvimo. Kiti įprastiniai šio stiliaus suknelės išpjovos yra ovalo formos ir apvalios. Taip pat yra modelių su stačiakampio iškirpte.

Audiniai

Siuvant vasaros modelius, naudojami tulpės suknelės, chintz, šifonas ir medvilninis audinys.

Trikotažas arba vilna yra naudojama atsitiktinėms suknelėms, kurios dėvimos vėsioje aplinkoje. Jei apranga skirta šventei, aksomui, brokatui, satinui, šilkiniui ir kitiems brangiems audiniams.

Su rankovėmis

Ant tulpės suknelės rankovių ilgis gali būti skirtingas. Yra modelių su ilgomis rankovėmis ir trumpesnėmis rankovėmis. Tokiu atveju gali būti tiek siauros rankovės, tiek pūkinės rankovės. Tokio stiliaus suknelės su grioveliais ant pečių yra labai populiarios.

Produktai, turintys platų arba ploną juostą, turi didelę paklausą. Taip pat yra suknelių modeliai, kuriuose pečiai išlieka visiškai plika.

Su kišenėmis

Kai kuriuose tulpės suknelės modeliuose yra vidinės kišenės. Šie elementai padeda pridėti garsą klubams.

Populiarios spalvos

Juoda

Juoda tulpės suknelė yra sėkminga alternatyva juodam apvalkalui. Šis apranga yra pakankamai griežta, kad ją būtų galima naudoti kaip drabužius biure.

Jei juodosios tulpės suknelės dekoravimui naudojami rhinestones arba fliteriai, šį modelį galima dėvėti klube ar vakarėlyje. Tas pats pasakytina ir apie modelius su mažu ilgiu.

Tie, kurie nori atkreipti dėmesį į ploną juosmenį, galite pasiimti kontrastingą diržą į lakonišką juodą kartu su šiuo stiliumi. Gražus atrodo juodos spalvos „tulpės“ stiliaus juodos spalvos apranga su ryškiu diržu, pavyzdžiui, raudonos arba auksinės spalvos.

Mėlyna

Mėlyna gama gaminama įvairiais atspalviais - nuo minkštos mėlynos iki tamsios džinsinio audinio ir indigo. Tamsiai mėlyni „tulpės“ stiliaus drabužiai yra ploni ir padeda paslėpti pilnus klubus.Tokių suknelių karkasą dažnai vaizduoja V-iškirptė.

Rudas odos diržas arba juodas diržas puikiai tinka mėlynajai tulpės suknelei.

Balta

Baltos tulpės suknelės atrodo švelnios ir moteriškos, todėl jos gali būti gražios vestuvių suknelės.

Norėdami neįtraukti asociacijos su vestuvių suknelėmis, tokio stiliaus baltose suknelėse gali būti kitų spalvų, pavyzdžiui, juodos spalvos apdaila ant apatinės dalies ir kaklo. Be to, baltą tulpės suknelę galima dėvėti ryškiu diržu.

Smėlio spalvos

Pasteliniai atspalviai padeda švelniai atrodyti. Šios spalvos tulpių suknelės dažnai naudojamos kaip atsitiktiniai drabužiai, o jei jūs pridedate juos prie įdomių priedų, jūs gaunate romantišką išvaizdą. Geriausia, kad ruda arba juoda juosta tinka šio stiliaus smėlio spalvos suknelei.

Raudona

Ryškiai raudona tulpės stiliaus suknelė dėvima romantiškos datos, prizo ar kitos šventės metu.

Jei tokia suknelė turi daugiasluoksnę sijoną, modelis atrodys erdvus. Satino raudona tulpių suknelė su plonu dirželiu bus geras pasirinkimas šaliai ar kitam svarbiam įvykiui.

Ilgis

Suknelės tulpės sijono ilgis parenkamas pagal augimą. Kuo mažesnė mergina, tuo trumpesnis modelis, kurį jis gali sau leisti. Tačiau tam reikia idealios kojų formos.

Ilgas

Ilgos tulpės suknelės paprastai turi kulkšnies ilgį. Juos daugiausia vaizduoja vakarinės suknelės iš brangių audinių su gražia apdaila. Dažniausiai tai yra juodos ir raudonos ir baltos ilgos šio stiliaus suknelės.

Midi

Suknelės, kurių ilgis šiek tiek žemiau kelio, puikiai tinka ant aukštų merginų. Dažnai jie yra diskretiški atsitiktiniai suknelės variantai su skirtingo ilgio rankovėmis.

Trumpas

Trumpos tulpės suknelės yra labiausiai paplitusios ir ieškomos mados. Jie pasirenkami tiek kasdieniniam, tiek ir aprangai. Atkreipkite dėmesį, kad suknelės, kurios yra šiek tiek ilgesnės nei kelio, geriausiai tinka vidutinio aukščio mergaitėms. Be to, trumpos ponios turėtų dėvėti suknelę su mini tulpės sijonu.

Ar stilius tinkamas pilnam?

Tulpės suknelė atrodo gana patraukli mergaitėms, turinčioms kreivą, ypač jei dėvėsite aukštakulnius batus su šiuo apranga. Geriausias pasirinkimas nutukusioms moterims bus modelis su kvapu. Taip pat geras svorio pasirinkimas būtų tulpės suknelė su vidutine arba ilga rankovėmis.

Ką dėvėti?

Dėvėkite tulpės suknelę su trumpu švarku ar švarku, kuris neapima klubų.

Vienas iš sėkmingiausių papildymų yra diržas arba diržas, kurio spalva kontrastuos suknelės tonui. Jo storis pasirenkamas atsižvelgiant į merginos juosmenį - plonas juosmuo gali naudoti ploną diržą, o jei norite, kad juosmuo būtų plonesnis, turėtumėte pasirinkti mažesnio storio diržą.

Priedai

Grakštūs auskarai, apyrankės ir plonos grandinės bus tinkami papuošalai tokiam stiliui. Juos galite pridėti skara ir maišeliu su plonu diržu arba maža sankaba.

Batai

Geriausia, kad batai, turintys kulną, tinka tulpės stiliaus suknelei. Be to, kuo ilgiau suknelė, plonesni ir aukštesni, batai turėtų būti. Dėl suknelės, kurios vidutinis ilgis yra tankus audinys, aukšti kulniukai yra geras pasirinkimas.

Komentarai
 1. Rita
  22.02.2016

  Šis stilius suteikia daug apimties. Geriau nusipirkti nematijančio audinio, nes jis yra raukšlėtas visą laiką dėl raukšlių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys