Suknelės stiliai ir modeliai

Asimetriška suknelė - pritraukta neįprastu siluetu

Asimetriška suknelė - pritraukta neįprastu siluetu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pjovimo savybės
 2. Stiliai
 3. Asimetrijos tipai
 4. Populiarios spalvos
 5. Mados tendencijos
 6. Ką dėvėti?
 7. Priedai
 8. Batai

Suknelės su asimetriniais elementais yra populiarios mados moterims ne pirmuoju sezonu. Juos traukia sąmoninga painiava, suteikianti malonumą ir laisvę. Be to, dėl pjūvio asimetrijos mergina gali atskleisti tam tikrą kūno dalį ir pritraukti jai dėmesį, tačiau ji neatrodo vulgari ir pernelyg atvira.

Pjovimo savybės

Suknelės, kurių supjaustymas gali būti vadinamas asimetriniu, turi tokius privalumus:

 • Apranga daro merginą labiau viliojančią.
 • Vizualiai ši suknelė pagerina siluetą.
 • Tinkamai pasirinkus asimetrines detales, tokia suknelė mergina gali paslėpti tam tikrus figūrų trūkumus.

Stiliai

Asimetrinė suknelė yra dažnas pasirinkimas, kai jums reikia apranga svarbiam vakarui ar paplūdimiui. Pagrindiniai stiliai, kuriais pateikiamos tokios suknelės, yra A formos ir iškilęs siluetas, taip pat trapecija.

Kitas stilius, dažnai naudojamas asimetriškoms suknelėms, yra antikvarinio stiliaus suknelė. Tokios suknelės paveikslas yra patraukliai drapuotas ir atrodo neįprastai viliojantis.

Asimetrijos tipai

Šio stiliaus suknelėje gali būti tokių asimetriškų detalių:

 1. Rankovės. Suknelės su viena rankovė atrodo originalios ir dažnai pasirenkamos šaliai ar kitai ypatingai progai. Dažnai tokiose suknelėse viršūnės asimetrija papildoma netolygiu sijono pjaustymu.
 2. Sijonas. Modeliai, turintys nelygius kraštus, yra populiariausi tarp asimetrinių suknelių. Jie atkreipia dėmesį į merginų, norinčių parodyti savo lieknas kojas, dėmesį, tačiau tuo pačiu metu jie mano, kad mini ilgis yra labai sudėtingas. Yra nemažai variantų suknelėms su asimetriniu apvalkalu. Tai gali būti kelių sluoksnių komplektai, sudaryti iš skirtingo ilgio sijonų. Kailis gali būti nuožulnus į šoną arba atgal. Taip pat yra modelių su originaliais užuolaidomis.
 3. Traukinys Tokių asimetriškų aprangų išryškinimas yra sutrumpinta sijono priekinė dalis ir nugaros dalis, kuri yra pailginta, kad sudarytų traukinį. Tokios suknelės dažnai pasirenkamos kaip įspūdinga vakarinė suknelė. Jie atrodo geriausiai ant aukštų merginų, turinčių lieknas kojas.
 4. Išjungimas. Sukneles su asimetrine iškirpte dažnai pasirenka mergaitės su gražiais pečiais. Ši suknelės versija padeda vizualiai ištaisyti krūties asimetriją, tačiau būtina labai atsargiai pasirinkti modelį, kad defektas būtų išlygintas ir ne paryškintas. Vienas iš labiausiai paplitusių tokio tipo asimetrijos variantų yra peties diržo buvimas vienoje petyje.

Populiarios spalvos

Balta

Tokios asimetrinių suknelių spalvos ypač paklausios, kai ieško šviesios vasaros versijos.

Dažniausiai tokios suknelės turi asimetrišką apvadą ir atvirą iškirptę. Taip pat reikalingos vienos pečių ir atviros rankovės sniego baltos suknelės.

Juoda

Suknelė su neapdorotu juodu dugnu gali būti glausta ir elegantiška suknelė bet kokiai progai.

Papildydami ją ryškiu diržu, kulniukais ir aukso papuošalais, jūs gaunate prabangią vakaro išvaizdą. Juoda suknelė ant vienos peties taip pat yra paplitusi.

Raudona

Ryškiai raudona asimetriška apranga bet kuri mergina atrodys nuostabi, todėl ji yra dėvima daugiausia kaip kokteilis ar vakarinė suknelė.

Dažniausiai šios stiliaus raudonos suknelės yra modeliai su vienu peties diržu, su viena rankovėmis arba traukiniu. Ne mažiau įspūdingų produktų su įstrižais kraštais.

Spalvų asimetrija

Atskirai verta paminėti paprasta supjaustyti sukneles, kurios dėl specialių spalvų schemų atrodo asimetriškos.

Tokie drabužiai yra geras pasirinkimas biurui, nes pjaustymas atitiks aprangos kodą, o spalvos padės išsiskirti tarp kitų biuro darbuotojų.

Mados tendencijos

Tarp šio stiliaus komplektų, populiariausias šiuo metu yra modeliai su asimetrine sijone. Viena vertus, apačia gali prisiliesti prie grindų arba netgi patekti į traukinį, o kita vertus, plika koja aukštyn arba žemyn.

Modeliai, kuriuose yra viršutinės asimetrijos, yra mažiau paplitę. Juos daugiausia atstovauja suknelės su viena rankovė arba su iškirptės asimetrija.

Ką dėvėti?

Asimetriška elegantiška suknelė gali būti dėvima su bolero, kailiu, švarku ar kailiu. Vėsiuose vasaros vakaruose atsitiktiniai drabužiai su nelygiu apvalkalu gali būti papildyti minkšta striukė, džinsinio striukė arba raglan.

Kalbant apie maišelį, vakare asimetriška kartu pasiimkite nedidelę sankabą, kad atitiktų suknelę. Vasaros atsitiktinės suknelės su asimetrija papildo apvalkalo maišelį arba nedidelę rankinę su plonu dirželiu. Biuro modeliai puikiai derinami su vidutinio dydžio šviesios arba juodos odos krepšiais.

Priedai

Asimetriški suknelių modeliai yra tokie ryškūs ir išraiškingi, kad daugeliu atvejų jie nesuderina juvelyrinių dirbinių su jais. Jei viršutinė tokios suknelės dalis yra atstovaujama korsetu, yra leistinas kaklo ar grandinės buvimas. Ilga asimetriška suknelė turėtų būti papildyta tik žiedais ar apyrankėmis.

Vieno peties komplektams taip pat reikalingi minimalūs priedai. Pakanka įdėti ryškius auskarus ir rasti patrauklią apyrankę ant atviros rankos.

Batai

Pasirenkant batus asimetriškiems drabužiams, turėtumėte atkreipti dėmesį į klasikines spalvas (juodas, pilkas, baltas) arba pasiimti batus, kad atitiktų suknelę. Daugiaspalviai ryškūs batai su išraiškingu dekoru gali būti vadinami netinkamu pasirinkimu, apkraunant apačią.

Asimetriškos suknelės batų kulnas yra geriau pasirinkti aukštą arba pakeisti jį pleištu. Batai be kulnų yra gerai derinami tik su trumpais asimetriniais apranga.

Komentarai
 1. Liana
  20.02.2016

  Aš myliu sukneles su asimetriniu apvaliu arba ant vienos peties)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys