Suknelės stiliai ir modeliai

Kas dėvi marškinėliai?

Kas dėvi marškinėliai?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Denim
  2. Be narvo
  3. Ilgas
  4. Trumpas
  5. Verslo stiliaus
  6. Už kiekvieną dieną
  7. Vakaro stiliaus
  8. Ką dėvėti pavasarį ir vasarą
  9. Žiemos ir rudens vaizdas
  10. Kokius batus dėvėti

Marškinių suknelė Jis ilgą laiką tapo madingas ir tvirtai laikosi savo pozicijos pasaulio rinkiniuose. Tokia suknelė yra kiekvienos stilingos merginos privalumas. Nenuostabu, nes jis tinka bet kokiai formai ir bet kokio amžiaus. Jei kas nors atrodo pernelyg paprasta ir kasdien, tai viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti reikiamus priedus, ir jūs gaunate elegantišką ir elegantišką išvaizdą.

Denim

Džinsinė suknelė yra nepriklausomas ir stilingas dalykas, puikiai derinantis su įvairių stilių priedais. Svarbiausia yra ne sujungti džinsinio marškinėlių suknelę su džinsais.

Pagrindinis suknelės draugas yra odiniai batai rudos spalvos atspalvyje. Be to, nepamirškite apie kitus odos aksesuarus - diržą, maišelį ar didelę sankabą. Stambūs batai arba net baletiniai batai puikiai tinka visam komplektui.

Dirbdami, drąsiai dėvėkite tamsią vyrų stiliaus švarką virš džinsinio marškinėliai. Jei lauke yra pakankamai kietas, ant viršaus mesti klasikinį lietaus paltą arba vidutinio ilgio paltą.

Deniminė suknelė puikiai dera su klasikiniais ir sportiniais batais, spalvotais diržais, skrybėlėmis, megztomis šalikomis ir stoliais.

Be narvo

Drabužių marškinėliai narve bus madoje, tačiau dar vienas sezonas. Galų gale, ląstelė yra viena iš populiariausių spaudinių per pastaruosius daugelį metų.

Jie dėvi tokią suknelę su aukštais batus arba su kulkšniais. Atvėrusiu laiku, labai laukiami megztas laisvas beretė ir megztinis.

Odiniai aksesuarai, pavyzdžiui, plonas odinis diržas ir nedidelė odinė rankinė Chanel stiliaus grandinėje, puikiai tinka riešutinei suknelei. Jį galima dėvėti siaurais džinsais arba odinėmis kelnėmis.

Atvėsus sezono metu geriau dėvėti odos striukę arba trumpą džinsinio striukę. Paveikslėlis puošnioje suknelėje bus idealus vadinamojo „gatvės“ stiliaus mėgėjams.

Ilgas

Marškinėlių suknelė grindyse yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori atrodyti moteriški ir švelni. Drąsesnėms moterims suknelė, pagaminta iš lengvų audinių, bus geras pasirinkimas. Jūs galite mušti jį stilingais papuošalais ir nedidelėmis rankinėmis.

Dėl atsitiktinės išvaizdos ilga suknelė turėtų būti papildyta kontrastingomis juostomis ir dideliu maišu. Svarbiausia, kad diržas neturėtų prieštarauti pasirinktam batai.

Ilgą džinsinio suknelę reikia dėvėti su švarkais, sandalais ar sandalais, papildydama didelių grandinių, apyrankių ir net skrybėlių vaizdą.

Trumpas

Vasarą paprastai dėvima kelio ilgis arba trumpas suknelė. Ką suknelė derins, priklauso nuo jo modelio ir audinio. Jis gali atrodyti gerai su paprastais baleto bateliais ir kulnais.

Trumpą suknelę galima dėvėti kaip atskirą aprangą arba kaip tuniką, papildytą antblauzdžiais ar liesais džinsais. Jis yra universalus ir neprivalo jokių specialių priedų. Nepaisant to, vaizdas gali būti papildytas dirželiais ir apyrankėmis. Plonas odinis dirželis paryškins juosmenį ir taps plonesnis.

Jei papildysite vaizdą su sankaba ir stiletto bateliais, gausite vakaro aprangą, o jei su bateliais ir kuprinės krepšiu, tada bus visiškai atsitiktinis vaikščiojimo vaizdas.

Pavasarį galite sujungti tokią suknelę su megztiniu ar megztiniu. Gerai tinka šiam šalikų vaizdui, ypač jei jie yra kontrastingos spalvos, ir jūs galite dėvėti nepermatomas tankias pėdas ant kojų.

Darbui ar verslo renginiams parinkite suknelę su prislopintu tonu. Užfiksuodami apykaklę prie suknelės ant paskutinio mygtuko, pridėkite vaizdą trumpais lakoniais auskarais.

Svarbus vaidmuo tenka ir suknelės medžiagai. Suknelė, pagaminta iš natūralių audinių, pavyzdžiui, lino ir medvilnės, atrodys labai švelni ir minkšta. Jam geriau pasirinkti tvirtą maišelį ir priedus.

Ir šviesiai tekančiam suknelės marškiniui galite pasiimti vieno gabalo apyrankę ir skrybėlę.

Verslo stiliaus

Dėl apykaklės, uždaros viršutinės dalies ir vidutinio ilgio suknelė suknelė puikiai tinka į griežtą aprangos kodą.

Priedai taip pat turi būti gana diskretiški. Batai ir krepšiai turi būti klasikiniai. Tai padarys vaizdą daugiau verslo ir griežtesnio. Suknelė suknelė su plonu dirželiu ir papuošti kaklą subtiliais karoliukais.

Atvėsus sezono metu dėvėkite vidutinio ilgio paltą arba tranšėjos paltą virš suknelės. Šiuo atveju striukė atrodys ne vieta ir kvaila.

Už kiekvieną dieną

Marškinėliai iš rudos, pilkai žalios ir rudos-žalios spalvos karo stiliaus atspalvių yra išlaikyti tokiu pačiu stiliumi, naudojant rimtus sunkius batus, odinius diržus ir apyrankes. Virš suknelės geriau rinktis tamsią džinsinio liemenę arba švarką.

Lengvas marškinėliai pavers jūsų atsitiktinį apžiūrą į batus ir aksesuarus. Tai padės baleto butams, pleištams, skalūnams. Ryškumas suteiks didelį maišelį, akinius nuo saulės ir dideles apyrankes ir žiedus.

Vakaro stiliaus

Beveik bet kokią suknelę galima sumušti vakare. Jei papildysite savo suknelę su plataus diržo, kuris sujungia spalvą su batus, pvz., Aukštakulniais siurbliais ir sankaba, vakare jums atrodys puikus.

Taip pat pateksite į aukso tonas, auskarus su ryškiais akmenimis ir džinsinio striukės. Verta pažymėti, kad aksesuarai akcentuoja vakaro išvaizdą.

Ką dėvėti pavasarį ir vasarą

Priedai ir batai turėtų būti parenkami pagal įvykį ir vietą, kur ketinate eiti. Pavyzdžiui, sankaba ir sidabro papuošalai puikiai tinka darbui. Jei ketinate pasivaikščioti, tuomet reikės daugiau masyvių dekoracijų, plataus diržo ir didelio maišelio.

Dėvėkite kulną arba išsirinkite vienodą padą - sprendimas yra jūsų. Svarbiausia, kad galutinis vaizdas būtų harmoningas ir patogus. Šiltu oru galite dėvėti megztinį arba lengvą tranšę virš jūsų suknelės.

Pintinės konstrukcijos priedai bus idealūs, tačiau odos medžiagos bus vienodai derinamos. Puikūs baleto butai, aukšti sandalai su kulniukais ar pleištais. Maišelis turėtų būti didelis, platus odos diržas, atitinkantis jį.

Žiemos ir rudens vaizdas

Apipjaustytas kašmyro paltai bus puikus pasirinkimas šiltai marškinėliai. Šis vaizdas gali būti papildytas klasikiniu maišu.

Jei norite suteikti savo įvaizdžiui šiek tiek moteriškumo, tada su juo susidoros didelė odos sankaba, nusidėvėjusi ant peties. Priešingai, už neformalesnę išvaizdą pridėkite odos priedus.

Žiemą kailis bus šiltas, geriau, jei jis ilgai virš kelio. Toks apranga gali būti sujungtas su nedideliu vidutinio ilgio sankaba ir zomšiniu batu, ant plono kulno.

Dėl griežtesnio įvaizdžio verta pakeisti stileto batus su sunkiais kaubojus. O jei nuspręsite žiemą dėvėti džinsinio suknelę, tuomet jam tinkama apatinė striukė arba triušio kailis.

Kokius batus dėvėti

Suknelės stilius tiesiogiai veikia batų pasirinkimą. Pavyzdžiui, džinsiniai marškinėliai suknelės puikiai atrodo su dideliais batus, bet plonos medvilnės suknelės yra geriausios dėvėti su sandalais ir sandalais. Biuro drabužiui, klasikiniai siurbliai, juodi ar rudi batai su kulnais pateks į kelią.

Tačiau „gatvės“ vaizdui galite eksperimentuoti. Viskas priklauso nuo norimo galo lanko.Tai gali būti tiek žiaurūs batai su neapdorotais įdėklais, kazokų batai ir paprasti batai su pastoviais kulnais, tiek netgi batai.

Šią sportišką išvaizdą papildys baltos sportbačiai, sportbačiai ir mokasinai.

Artėjančiu sezonu suknelė yra tapusi tikra ir pelnytai. Jis yra neįtikėtinai universalus ir patogus. Todėl visos merginos, kurios dar neturėjo laiko jų įsigyti, primygtinai rekomenduojame galvoti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys