Suknelės stiliai ir modeliai

Namų suknelės - būkite namuose nenugalimas

Namų suknelės - būkite namuose nenugalimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Stiliai ir modeliai
 3. Audiniai
 4. Ilgis
 5. Patarimai, kaip pasirinkti

Moteriškose drabužių spintelėse, kurios dėvimos namuose, pasirodė daugiau nei prieš 100 metų. 18-19 amžiuje tokios suknelės buvo siuvamos iš šviesių ir minkštų audinių. Jie buvo ilgi ir su mažu traukiniu, taip pat turėjo ilgas rankoves.

Šiandien daugelis moterų taip pat nori nešioti namuose ne chalatą ar kitus namų drabužius, būtent sukneles. Išsiaiškinkime, kokios yra namo suknelių savybės ir kokie jie yra.

Savybės

Namų apranga merginos atrodo patrauklios ir tvarkingos. Tokioje suknelėje yra labai patogu ir priimti svečius ir dirbti aplink namą.

Tokios suknelės akims patinka ir skiriasi tokiomis savybėmis:

 • Jie sėkmingai derina praktiškumą ir grožį.
 • Pagrindinis suknelės yra siuvamos iš natūralių medžiagų, kurios yra malonios kūnui. Namų apranga neturėtų trinti ar dirginti odos. Be to, audinys turi būti gerai kvėpuojantis ir sugerti prakaitą.
 • Modeliai turi būti nepažymėti ir lengvai prižiūrimi.
 • Namų apranga neturi labai sudėtingo ir trukdančio pjovimo.
 • Produkto spalva pasirinkta linksma ir ryški. Namų apranga neturėtų būti nuobodus arba labai tamsus.
 • Namų dekoras yra minimalus.

Stiliai ir modeliai

Namų suknelės dažniausiai yra tokios stilių:

 • Suknelės, tunikos. Tokiuose erdviuose modeliuose judesiai nebus suvaržyti, o vėsioje metu tokia suknelė gali būti dėvima su naminėmis kelnėmis ar antblauzdžiais.
 • „Sundresses“. Yra tiek sumontuoti, tiek nemokami. Dažniausiai jie turi kelio ilgį.
 • Suknelės marškinėliai Tai labai praktiška ir patraukli galimybė dėvėti namus.
 • Laisvo pjovimo modeliai. Jie turi skirtingą išpjovos formą - apvalią, V formos, valtį ir kitą.
 • Suknelė su maža juosmens linija. Paprastai tokios suknelės sijonas yra vidutinio ilgio, o dėl apatinės juosmens padėties mergina gali vizualiai paslėpti visą klubą.
 • Kimono suknelės. Tokie komplektai pritraukia ryškius atspaudus ir paprastą naudojimą.

Audiniai

Dažniausiai pateikiama medžiaga, iš kurios siuvami namų apranga:

 • Šilkas.
 • Linai.
 • Medvilnė
 • Trikotažas
 • Viskozė.
 • Veliūras.

Šilko suknelės yra brangiausios, bet tuo pačiu metu maloniausios karštu oru. Be to, naminiai šilko komplektai atrodo protingi. Dažniausiai jie yra ryškūs ir gana spalvingi.

Megztos, medvilnės ir lino namų suknelės yra populiariausios ir plačiai paplitusios. Labai paprasta rūpintis tokiais produktais, o tokių drabužių spalvų ir stilių vaizduoja platus asortimentas. Be to, jie yra pigesni nei šilkas. Viskozės namų suknelės taip pat vadinamos žemos klasės ir ilgalaikiais modeliais.

Suknelės veliūro namams įsigyti už šaltą sezoną, kaip alternatyvą šiltam drabužiui ir kostiumui. Šis audinys yra malonus kūnui ir atrodo labai patrauklus. Šios medžiagos modeliai dažnai turi gaubtą.

Ilgis

Ilgas

Nešiojamos suknelės dažnai nerenkamos kaip namų apranga. Dažniausiai tokie modeliai yra populiarūs vėsiu laiku. Jie taip pat paklausa tarp merginų, norinčių paslėpti pilnas ar bjaurias kojeles.

Midi

Nešiojamos kelnės suknelės yra labiausiai paplitusios šios rūšies suknelėse. Jie tinka mergaičiai su bet kokiu skaičiumi ir gali būti pateikiami įvairiais stiliais. Daugelis namų midi suknelių turi rankovę, ir dažniausiai jos ilgis yra trys ketvirtadaliai.

Trumpas

Modeliai, kurių ilgis virš kelio, nėra tokie dažni, kaip vidutinio ilgio namų apranga, nes jie dažnai stumdosi dirbdami aplink namą. Susitikimas su svečiais trumpoje namų aprangoje taip pat nėra labai patogu. Jei mergaitė pasirenka trumpą aprangą, dažniausiai jam atstovauja tunika.

Patarimai, kaip pasirinkti

Pirmiausia svarbu, kad namų aprangos modelis netrukdytų judėjimui. Todėl labai siauri ir pernelyg įtempti drabužiai namams netinka. Nepirkite gaminių su nuolat mažėjančiais dirželiais, nuplėštais mygtukais arba pernelyg storomis elastinėmis juostomis.

Kiti svarbūs patarimai, kaip pasirinkti namines sukneles, bus:

 1. Pirkite modelius iš aukštos kokybės ir natūralios medžiagos.
 2. Teisingai pasirinkite produkto ilgį, atsižvelgiant į jo aukštį. Idealus pasirinkimas būtų vidutinis ilgis, o ilgai kojos grožis neturėtų pirkti pernelyg trumpo namų aprangos, o ilgas modeliai yra kontraindikuotini mažoms merginoms.
 3. Taip pat atkreipkite dėmesį į iškirptės gylį, ypač jei gyvenate su vaikais.
 4. Tarp atspalvių geriau pasirinkti pastelines spalvas, nes pernelyg ryškios arba tamsios spalvos atspalviai gali sukelti dirginimą tiek moteriai, tiek namų ūkiui.
 5. Jei peržiūrėjote modelį su spauda, ​​apsvarstykite savo figūros ypatumus, nes mažas modelis bus plonas, o didelis modelis, priešingai, prideda tūrį.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys