Suknelės stiliai ir modeliai

Sari - indų deivių suknelė ir paprastos Indijos moterys

Sari - indų deivių suknelė ir paprastos Indijos moterys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek istorijos
 2. Indijos drabužių ypatumai
 3. Aishwarya Rojaus stilius
 4. Vestuvės Sari
 5. Brangiausias sari pasaulyje
 6. Kaip dėvėti?
 7. Ką dėvėti?

Žurnalų ir svetainių puslapiuose jūs tikriausiai dažnai matėte Indijos grožį ryškiomis suknelėmis, apipjaustytomis brangakmeniais ir siuvinėtais raštais. Audinys, kuriame jie yra apsirengę, vadinamas sari.

„Sari“ yra tradicinė suknelė moterims, gyvenančioms Indijoje. Prieš kelis šimtmečius pasirodė šis apranga iš ilgos drobės gabalo stačiakampio formos. Moterys apsirengė tokiu drobė, uždengė ją pabrėžti figūros kreives ir paslėpti galimus trūkumus.

Po šimtmečių, sarees vis dar populiarūs. Tai atsitiktiniai ir elegantiški Indijos moterų drabužiai, taip pat originalus moterų apranga kitose šalyse. Sario pagalba grožis gali parodyti savo moteriškumą, eleganciją ir malonę.

Produktas yra drobė be siūlių, kurių ilgis yra 5-9 metrai, o plotis - apie 1 metras. Pagal ją moteris prisiima sijoną, kuris yra šiek tiek trumpesnis nei sari, taip pat palaidinė, kuri vadinama choli. Palaidinė dažnai yra tos pačios spalvos kaip sijonas ir sari, nors jei sari turi vienodą spalvą, palaidinės apdaila gali būti kitokia.

Kiek istorijos

Su Indijos moteriškų drabužių spinta sari atsiranda su daugeliu legendų. Pasak vieno iš jų, toks drabužis buvo sukurtas magiškoje mašinoje audėjas, kuris svajojo apie idealią moterį. Drobėje jis prijungė visas savybes, kurios turėtų būti tokiame grožyje, kad įgytų neįtikėtinai gražius ir ilgus drabužius.

Kita legenda sari susieja su karaliu Pandavu, kuris prarado savo likimą ir savo šeimą lošimuose. Paskutinis karaliaus praradimas buvo jo sutuoktinis. Priešai norėjo pasiekti savo ekspoziciją, norėdami gėdinti moterį, bet nepavyko išsilaisvinti drabužių. Krišna apsaugojo pandavos konsortą, apsirengęs ją sari.

Indijos drabužių ypatumai

Atidžiai išnagrinėję Sari audinį, jo spalvas, užuolaidas ir ornamentą, galite daug sužinoti apie mergaitę, apie kurią matote tokį drabužį. Sarees daugiausia gaminami iš šilko, šifono ar medvilnės. Medžiagos kokybė rodo sari savininko turtą.

Drabužių spalva gali daug pasakyti. Widows dėvėti baltas sarees be modelių, jaunos motinos iškart po gimdymo - geltonos, nuotakos dėvėti žalia arba raudona saris puošia aukso siuvinėjimas. Juodasis drabužis dėvimas labai retai, nes jis yra nepatenkintas.

Indijos saryje dalyvavo tik vyrai. Vienas komplektas gaminamas ilgą laiką (apie 6 mėnesius). Sari negali būti vadinamas pigiu apranga, tačiau toks dalykas tarnauja labai ilgai ir dažnai perduodamas palikuonims.

Iš pirmo žvilgsnio dauguma sarees yra panašūs, tačiau taip nėra. Kiekvienas apranga yra unikalus, ir yra daugiau nei keliolika būdų juos uždengti.

Aishwarya Rojaus stilius

Garsus Indijos aktorė pakartotinai pasirodė raudoname kilime ir kituose svarbiuose renginiuose prabangiame saryje.

2012 m. „Bollywood“ žvaigždė pasirodė labdaros priėmime dizainerio šviesos sariose su aukso siuvinėjimu, o 2013 m. Jos aukso sari Canneso vakarienėje atrodė nuostabi. Aktorė papildė šį elegantišką aprangą su puikia sankaba ir aukso papuošalais.

Nors raudona spalva nėra labai tinkama ceremonijoms, nes ji susilieja su trasos spalva, bet Aishwarya, Rojaus sari raudonais tonais atrodo nuostabus. Aktorė pakartotinai įžengė į spalvingas šios spalvos filmus premjerose ir labdaros renginiuose.

Be to, Aishwarya dažnai pasirenka konkurso skaidrumą sarees. 2006 m. Aktorė sukūrė įspūdingą vaizdą, naudodama žalia sarią, dekoruotą baltu siuviniu. Jam grožis pakėlė sankabos karkasą ir ilgus auskarus. 2011 m. Aishwarya apranga buvo šviesiai rausvos spalvos, o jos apdaila susideda iš karoliukų ir sidabro nėrinių.

Vestuvės Sari

Sari, kurioje mergaitė susituokia, yra labai graži ir rafinuota. Produktai yra papuošti karoliukais, sidabro ar aukso siuvinėjimu, rhinestones ir kitais patraukliais dekorais.

Audinio, modelio ir užuolaidų pasirinkimas turi įtakos nuotakos rezidencijos regionui, jos šeimos gerovei ir kitiems niuansams. Pavyzdžiui, šiauriniuose Indijos regionuose suknelės suknelės raudoname Sari, rytuose - geltonos spalvos suknelėje, Maharaštroje - žalioje Saroje ir Assame - sniego baltoje.

Brangiausias sari pasaulyje

2008 m. Gineso rekordų knygoje jie įrašė prabangiausią ir brangiausią sari. Produktas yra maždaug 100 tūkst. Dolerių (apie 4 mln. Rupijų). Gaminant tokį „Sari 30“ audėjų dalyvavo. Jie rankomis dirbo aprangoje maždaug 7 mėnesius, o tai sukėlė tikrai neįtikėtiną aprangą.

Sariai buvo siuvinėti sidabru, platina ir auksu, tada papuošti deimantais, safyrais, rubinais, topazais, koralais, smaragdais ir kitais brangakmeniais.

Produkto vertė yra ne tik tokia apdaila, bet ir sari brėžiniuose. Drobė buvo papuošta 11 garsių menininkų iš Indijos. Šio brangiausio sari svoris buvo apie 8 kg.

Kaip dėvėti?

 1. Dėvėdami sijoną ir palaidinę, užpildykite sari sijoną, esantį dešinėje drobės pusėje.
 2. Apvyniokite produktą iš dešinės pusės į kairę, kad sukurtumėte vieną apskritimą. Tokiu atveju apatinė sari dalis turėtų paliesti grindis.
 3. Toliau pradėkite rinkti sarees raukšles. Priklausomai nuo produkto ilgio, jūs gausite nuo 5 iki 7 kartų.
 4. Susirinktos raukšlės kartu su sijonėlėmis yra išdėstytos taip, kad „atrodytų“ į kairę.
 5. Likusį laisvą tinklo dalį vėl suvyniokite aplink juosmenį ir apverskite gaminio galą per petį. Jį galite pritvirtinti ant pečių su gražiais smeigtukais.

Ką dėvėti?

 • Balioniniai bateliai arba sandalai su plokščiu padu yra tinkami bateliai.
 • Elegantiška Sari versija galite pasiimti mažą sankabos maišelį.
 • Sari puikiai derina įvairius papuošalus, tokius kaip apyrankės, žiedai, karoliai, dideli auskarai ir kiti papuošalai.
Komentarai
 1. Anya
  22.02.2016

  Kaip gražus! Primenu šiuos Indijos komplektus. Noriu eiti į Indiją.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys