Džinsai

Džinsai Vigoss

Džinsai Vigoss

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Mažai apie prekės ženklą
  2. Modeliai
  3. Apžvalgos

Mažai apie prekės ženklą

Italijos prekių ženklas Vigoss buvo įregistruotas 1995 m. Įmonė yra viena iš pirmaujančių vyrų ir moterų džinsų gamintojų pasaulyje.

„Vigoss“ turi prekybos biurus daugelyje Europos šalių, o kompanija turi didžiulį firminių parduotuvių tinklą visame pasaulyje. Šiandien pagrindiniai įmonės gamybos įrenginiai yra sutelkti Stambule.

Visi džinsai yra griežtai kontroliuojami. Šis asortimentas nuolat plečiasi, pridedant naujų spalvų, atsižvelgiant į visas naujausias mados tendencijas ir klientų norus.

Pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujantis įmonė gamina savo produktus, yra praktinis dizainas ir natūralios medžiagos. „Vigoss“ prekės ženklo džinsai skiriasi nepriekaištingos kokybės, įvairių modelių ir prieinamos kainos.

Modeliai

Pagal prekės ženklą „Vigoss“ šiandien gamina įvairius džinsų klasikinius, sporto ir jaunimo stilius bet kokio amžiaus ir kūno tipo moterims.

„Vigoss“ džinsai yra ideali klasikinių mėgėjų galimybė: tiesus, lakoniškas pjaustymas, aukštas ir vidutinis tinka, minimalus dekoratyvinis elementas, tradicinės spalvos.

Laisvesnio ir neformalesnio stiliaus mėgėjai tikrai mėgsta susiaurinti ar blaškyti modeliai, turintys mažą, vidutinį ar aukštą važiuoklę.

Rudenį-pavasarį sukurtas demi sezono džinsų, pagamintų iš storo audinio, kolekcija, vasarą naudojamos lengvos medžiagos.

Džinsų spalvų skalė yra pakankamai įvairi. Tai yra įprastos klasikinės spalvos - mėlyna, mėlyna, juoda, balta, pilka. Ir daugiau originalių variantų, labiau tinka vasarai - oranžinė, žalia, rožinė, smėlio spalvos.

Kai kurie modeliai yra dekoruoti dirbtiniais nuplėšimais, metaliniais dekoratyviniais elementais ir pan.

Apžvalgos

Dėl puikios kokybės, plataus modelio asortimento, natūralių audinių, patvarių priedų, didelio atsparumo dėvėjimui, priežiūros ir kitų savybių, „Vigoss“ džinsai yra didelė paklausa tarp skirtingų pasaulio šalių moterų. Savo atsiliepimuose klientai visų pirma atkreipia dėmesį į patogų, aukštos kokybės audinį ir aksesuarus, gilią, turtingą spalvą. Džinsai puikiai tinka, tinka gražiai, neužsiplėšę, neišnyks po plovimo, yra labai patvarūs, patogūs ir praktiški.

Klientai taip pat atkreipia dėmesį į kai kurių modelių būdingą bruožą - priekinių kišenių trūkumą. Tai yra neginčytinas pliusas puikių formų savininkams, kai papildomi dekoratyviniai elementai prideda tik nereikalingą tūrį.

Demokratinė kaina yra svarbus privalumas, kuris yra vienas iš pirmųjų peržiūrų metu. Džinsų produktų kaina prieinama visiems. Be to, „Vigoss“ firminės parduotuvės dažnai organizuoja pardavimus, todėl džinsai yra net pigesni. Tai vienas geriausių puikios kainos ir kokybės derinio pavyzdžių!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys