Džinsai

Kodėl sugalvojote ir kodėl jums reikia mažos kišenės džinsus?

Kodėl sugalvojote ir kodėl jums reikia mažos kišenės džinsus?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kiek istorijos
  2. Pagrindinės versijos
  3. Ką galima pritaikyti ar taikyti?

Galbūt šiandien nėra tokio asmens, kuris drabužių spinta neturi džinsų, nes šis kelnės modelis yra ne tik labai praktiškas, bet ir stilingas. Jų lakoniškos konstrukcijos pastebimas patogumui, kurį sukuria specialus supjaustymas ir kišenių buvimas. Šiandien kalbėsime apie vieną iš jų - mažiausią, esančią dešinėje pusėje pagrindinėje kišenėje, nes tikrai daugelis stebėjosi - kas tai yra?

Kiek istorijos

Kaip žinote, pasirodė pirmieji džinsai vienodas aukso kalnakasiams. Jie įvertino storas džinsinio kelnės dėl jų patogumo, ilgaamžiškumo ir ilgo tarnavimo laiko. Laukinių Vakarų karvėsJie turėjo ilgą laiką pasilikti ant arklio, jie taip pat vertino džinsus, o laikui bėgant kartu su kaubojaus skrybėlėmis tapo jų eros personifikacija.

Tai yra aukso skubėjimo ir karvių dominavimo laikotarpis, susijęs su džinsų kūrimu su maža kišenė dešinėje pusėje, esanti pagrindinėje kišenėje. Jis pasirodė 1873 m., Kai Levi prekės ženklo dizaineris Michael Regalo pirmą kartą pristatė šį modelį bendrovės kataloge.

Reklaminis prekės ženklas „Levi“ XIX a. Antroje pusėje

Pagrindinės versijos

Kaip jau minėta džinsai tarnavo kaip darbo drabužiai, todėl visi jų duomenys, įskaitant mažą kišenę, turėjo praktinį tikslą. Tačiau vis dar vyksta diskusijos apie tai, kas buvo sukurta. Pažvelkime į pagrindinius šios džinsų elemento išvaizdos variantus, nes kai kurie iš jų yra gana linksmi!

Pirma versija: Karviams. Yra žinoma, kad jie buvo sunkūs rūkaliai, bet neturintys didelių priemonių dažnai įsigyti rūkymo reikmenų (ypač populiarių Zippo žiebtuvėlių iki šiol), jiems reikėjo ypač geros vietos juos laikyti. Maža kišenė tiesiog turėjo šį žiebtuvėlį, o netgi žirgui ant didelio greičio jis neprarado.

„Cowboys“ mėgsta džinsus kitiems drabužiams, nes jie yra praktiški ir turi daug kišenių.

Antroji versija: valandoms. XIX a. Pabaigoje apvalūs maži laikrodžiai buvo madoje, kurios grandinė buvo pritvirtinta prie diržo kilpos, ir jie pateko į šią kišenę. Laikui bėgant laikrodis „persikėlė“ į riešą, o džinsai liko nedidelėje kišenėje.

Trečioji versija: ekstazio mėgėjams. Keista, nedidelė džinsų kišenė turi savo slapyvardį - „Kilimėlių paketas“ ( iš anglų kalbos „Farmacijos paketas“). Policija dažnai atliko reidus darbo vietose, o šioje kišenėje buvo visiškai įmanoma paslėpti keletą narkotinių poveikių narkotikų tabletes. Versija yra šiek tiek abejotina, bet taip pat turi teisę egzistuoti.
Maža kišenė yra labai abejotina vieta saugoti draudžiamąsias medžiagas.

Ketvirta versija: aukso kalnakasiams. Aukso skubėjimo metu kasyklose esantys darbuotojai atrado įvairių dydžių grynuolius. Ir kadangi jų darbas buvo fiziškai labai aktyvus, egzistavo rizika prarasti tokį brangų atradimą. Todėl džinsinio drabužių dizaineriai ir sugalvojo būdą, kaip išsaugoti rastą auksą, suteikiant jam atskirą patikimą kišenę.

Tokie luitai buvo visiškai tinkami nedideliam džinsų kišeniui.

Ką galima pritaikyti ar taikyti?

Yra daugybė būdų, kaip naudoti aprašytą kišenę. Tuo metu, kai jie masiškai naudoja mokamus telefonus ir buvo patogu įdėti monetas. Dabar jame yra keletas metro ženklų, tačiau šiuolaikinės technologijos, įdiegusios plastikines korteles, ėmėsi šios funkcijos iš kišenių.Tiems, kurie vis dar nori turėti šiek tiek pinigų su jais, ši kišenė yra labai naudinga ji lengvai atitinka kelias popierines sąskaitas.

Maža kišenė gali būti „piniginė“, skirta nedideliam pinigų kiekiui.

Nuo seksualinės revoliucijos periodo daugelis jaunų žmonių visuomet turi su jais prezervatyvą, o ši kišenė idealiai tinka kontraceptikai tiek dydžio, tiek dydžio.

Galite naudoti mažą kišenę į savo mėgstamus džinsus mini programoms - mažiems MP3 grotuvams ar iPod. Beje, kompanija „Levi“ sukuria įdomesnius modelius su mažomis kišenėmis. Viena iš naujausių mados naujovių - džinsai su įmontuotomis ausinėmis ir grotuvu, kurio tūris gali būti reguliuojamas be prietaiso iš kišenės.

Viena iš bendrovės naujovių - džinsai su įmontuotu grotuvu.

Žinoma, šie džinsai bus labiausiai mėgstami daugeliui muzikos mėgėjų! Ypač dėl to, kad gaminio plovimui nebus jokių problemų - nesPlokščia kišenė su įmontuotu prietaisu visada gali būti atjungta.

Norėdama parodyti mažos džinsų kišenės grožį, kompanija „Levi's“ ilgą laiką fotografavo šioje temoje. Mėgaukitės!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys