Džinsai

Amerikos džinsai: prekės ženklo džinsai iš Amerikos

Amerikos džinsai: prekės ženklo džinsai iš Amerikos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Prekių ženklų apžvalga
 3. Pagaminta JAV. ar ne?
 4. Kaip atskirti originalą nuo padirbto?
 5. Patarimai, kaip pasirinkti

Pirmieji džinsai pasirodė XIX a. Viduryje. Jų kūrėjas laikomas emigrantu Levi Ostrich, kuris pirmuosius pora patogių darbo kelnių, pagamintų iš storo audinio.

Po kelerių metų šios kelnės jau buvo populiarios, stilius šiek tiek pasikeitė, o storas ruožas buvo naudojamas kaip audinys.

Levi prekės ženklas išliko monopolistas iki XX a. Šešiasdešimties metų, kol pasirodys Lee ir Wrangler prekės ženklai. Nuo to laiko šie trys prekių ženklai yra labai populiarūs ne tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet ir visame pasaulyje.

Amerikiečių džinsai skiriasi nuo daugelio jų kolegų puikios kokybės, paprasto, glausto dizaino, didelio atsparumo dėvėjimui ir gana prieinamų kainų, skirtingai nuo kai kurių Europos prekių ženklų.

Privalumai

Šie firminiai amerikietiški džinsai turi daug svarbių pranašumų, palyginti su kitų šalių partneriais:

 1. Didelis atsparumas dilimui. Džinsai išlaiko patrauklią išvaizdą net po kelerių metų kojinių ir daugelio skalbinių.
 2. Klasikinis dizainas. Dėl universalaus stiliaus džinsai puikiai derinami su įvairių stilių drabužiais ir atrodo tinkami bet kokioje aplinkoje.
 3. Aktualumas. Geros kokybės džinsai niekada neišeina iš stiliaus.
 4. Demokratinė vertė.

Prekių ženklų apžvalga

Populiariausi ir populiarūs amerikiečių džinsai yra Levi's, Wrangler ir Lee. Kiekvienas iš jų turi savo unikalų, nepalyginamą dizainą.

„Levi“ džinsai skiriasi klasikiniu stiliumi ir tradiciniu dizainu. „Wrangler“ modeliai skirti žmonėms su aktyviu gyvenimo būdu. Lee džinsai yra nepriekaištinga kokybė ir patvarumas.

 • Levi's. Šio ženklo džinsai skirti žmonėms, neturintiems modelio kūno proporcijų. Džinsai siuvami taip, kad efektyviausiai pabrėžtų figūros orumą ir paslėptų jo trūkumus. Aukšta kokybė, priimtina kaina ir nepriekaištingas stilius išskiria visus šios įmonės produktus.
 • Wrangler. Džinsai pastebimai pasižymi ryškiu, unikaliu stiliumi, originaliais stiliais ir įvairiomis dekoratyvinėmis detalėmis. Šio prekės ženklo džinsai yra labai populiarūs ir mėgstami jaunų žmonių.
 • Lee. Džinsai skiriasi įvairiais stiliais ir stiliais, neveiksmingas vykdymas ir puikios eksploatacinės savybės. Lee džinsus galima pamatyti labiausiai įtakingose ​​ir garsiausiose pasaulio įžymybėse.

Pagaminta JAV. ar ne?

Nekilnojamojo amerikiečių kokybės gerbėjai niekada neturės prekybos prekinių ženklų džinsus iš Jungtinių Valstijų džinsams iš kitų šalių. Tačiau, jei anksčiau užrašas „Made in U.S.A.“ buvo raktas į realius amerikietiškus džinsus, šiandien šį užrašą galima rasti ant žemiausios kokybės drabužių. Kaip pasirinkti originalą ir nenukristi už netikrą?

Tiesa ta, kad jei džinsuose yra užrašas „Pagaminta Kinijoje“ ar kitoje šalyje, tai nereiškia, kad džinsai negali būti ženklinami. Jie paprasčiausiai gaminami skirtingose ​​šalyse, kur tai patogu.

Amerikos kompanijų atstovybės yra daugelyje pasaulio šalių. Todėl nenuostabu, kad prekės ženklo džinsuose stulpelyje "gamintojas" yra dar viena gamintojų šalis - ne. Tai nereiškia netikrumo. Tačiau sekantis mūsų straipsnio skyrius pasakys, kaip atskirti firminį elementą nuo pigesnio analogo.

Kaip atskirti originalą nuo padirbto?

Kiekvieną dieną vis labiau galima sutikti džinsus, „pagamintus“ pagal gerai žinomą pasaulinį prekės ženklą.Siekiant apsaugoti save ir savo klientus, kiekviena gamybos įmonė naudojasi savo produktų apsaugos priemonėmis.

Levi's

Visi šio prekės ženklo modeliai yra siuvami iš suktų įstrižainės. Šioms medžiagoms būdinga savybė yra aiškiai matoma bet kokios spalvos ir stiliaus modeliuose.

Sunkiausia suklastoti 501 modelio džinsus. Jame yra keletas specialių funkcijų:

 • vandens ženklai;
 • specialus ženklas, dedamas ant diržo („XX“);
 • odos etiketė;
 • Šis modelis nėra pritvirtintas užtrauktuku, bet tik su mygtukais;
 • informacinė etiketė, siuvama prie vidinės kairiojo kojos siūlės. Etiketėje pateikiama reikalinga informacija apie išleistą partiją, produkto priežiūrą ir kt.
Visų „Levi“ džinsų modelių, pagamintų iki 2013 m., Užtrauktuko liežuvis turi įmonės logotipą. Nuo 2013 m. Pagaminti modeliai neturi šio logotipo. Užtrauktukas yra papuoštas dviguba arka.

Wrangler

Skirtingai nuo populiarių įsitikinimų, „Wrangler“ džinsai gaminami ne tik iš „sulaužytų ruožų“, bet ir iš kito įstrižinio audinio. Visos medžiagos yra tankios ir pakankamai kietos, kad galėtų prisiliesti.

 • Ypatingas šių džinsų bruožas yra linijos, pagamintos iš siūlų pagrindinio audinio tone.
 • Po pirmojo skalbimo siūlų spalva pradeda lėtai atsirasti.
 • Iki šiol į kai kurių modelių kišenę buvo investuota speciali brošiūra.
 • Džinsai dekoruoti dvigubu siūlu. Vienas turi medžiagos spalvą, antrasis - raudonas.
 • Dešinėje dešinėje kišenėje yra odinė arba plastikinė etiketė.
 • Mygtuką puošia siuvinėjimo logotipas. Žaibo kalba yra įspaustas kiaušinio bagažinės kontūras.

Lee

Šio prekės ženklo džinsai neturi ypatingų skiriamųjų požymių. Mėlynių džinsų dizainui naudojami geltonos spalvos atspalvių siūlai, juodos ir tos pačios spalvos siūlai su audiniu. Žaibo kalba santechnikos gamintojo santrumpa yra YKK. Etiketėje turi būti nurodyta kilmės šalis.

Labai dažnai klastotės gaminamos taip, kad jas netgi galite atpažinti plika akimi. Tačiau brangesni produktai gali turėti pakankamai gerą kokybę, o nežinantis žmogus tiesiog negali atskirti padirbtų. Norint įsigyti nekilnojamojo Amerikos džinsus, turite žinoti bendruosius išskirtinius bruožus, kuriais visada galite juos identifikuoti.
 1. Nekilnojamojo Amerikos džinsai negali būti labai pigūs. Net ir parduodant.
 2. Aukštos kokybės siuvimas. Visos linijos yra lygios, trapios, tvarkingos. Siūlai naudojami tik patvariausiomis. Net ir iš išorės nėra palaidų ar išsikišusių audinių gabalų.
 3. Siuvimui amerikietiški džinsai naudojami tik aukščiausios kokybės medžiagoms ir priedams.
 4. Dauguma gamintojų naudoja originalias apsaugos parinktis: bukletus, etiketes, siuvinėtus ar įspaustus logotipus, logotipus, ženklelius ir kt.
 5. Kniedės eina per medžiagą. Tai daroma ne tiek grožio, kiek modelių tvirtumo.
 6. Užtrauktukas ant firminių džinsų vien neišskleidžia net ir iš dalies paspaudus.
 7. Kišenės siuvamos iš to paties audinio kaip pagrindinis modelis. Dėl netikrų audinių, skirtų siuvinėti kišenėmis.
 8. Vyriški džinsų modeliai ant diržo yra 7 kilpos, ant moteriškos - 5. Kitas numeris nurodo netikrą.

Patarimai, kaip pasirinkti

Kartais pasirenkant mėgstamą modelį sunku išsiaiškinti etiketėje nurodytą dydį. Galų gale, Amerikos akių dydis skiriasi nuo rusų. Tam, kad nesupainiotų pasirinkimo, reikia prisiminti paprastas taisykles.

Amerikietiškas dydis susideda iš dviejų dydžių - juosmens apskritimo ir produkto ilgio

Visi matmenys nurodomi coliais, kad nustatytumėte pirmąjį dydį, turite suskirstyti juosmens briauną 2,54 ir apvalinti iki artimiausios lentelės vertės. Kartais, norėdami nustatyti tikslesnį dydį etiketėje, naudojamas šis žymuo:

 1. „Liemuo“ - juosmens perimetras;
 2. "Įdėklas" - produkto vidinio siūlės ilgis;
 3. „Outseam“ - viso produkto ilgis;
 4. "Hip" - klubai.

Amerikos džinsų asortimentas yra gana platus ir įvairus.

Kai kurių džinsų modelių pavadinimai:

Aukštos liemens modelis - aukštas juosmuo;

Mažo juosmens modelis su mažu juosmens;

Siaurai tinka modelis;

Laisvas, tiesus, platus modelis;

Atsipalaidavęs modelis yra laisvai pritaikytas modelis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys