Džinsai

Colino džinsai

Colino džinsai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek istorijos
 2. Modeliai
 3. Dydžio diagrama
 4. Patarimai, kaip pasirinkti
 5. Apžvalgos

Džinsai yra vienas iš labiausiai pageidaujamų daiktų moterų drabužių spinta. Meilė jiems visada lieka, nors stiliai keičiasi. Šiandien yra daug žinomų prekių ženklų, kurie siūlo aukštos kokybės ir stilingus džinsus. Vienas iš žymiausių prekių ženklų yra Colinas.

Kiek istorijos

„Collins Jeans“ prekės ženklas įgijo pasaulinį šlovę 1992 metais.

Jis buvo sukurtas remiantis Turkijos kompanija „Eroglu Holding“, kurią 1983 m. Atidarė broliai Ergolou. Jie dirbo švarkuose ant sintepono ir žemyn.

Patogios ir praktiškos kelnės paklausa tik kasmet padidėjo, todėl buvo atidaryta atskira džinsų gamybos linija. Visuomenės dėmesį pritraukė universalus „Colin“ džinsų dizainas, o taip pat išskirtinai ekologiškų medžiagų pritaikymas pritaikant juos.

Rusijoje Colino džinsus kalbėjo tik 1996 m. Svaiginimo sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo įmonės politikos, kuri siūlo aukštos kokybės produktus, sutelkiant dėmesį į kiekvieno regiono kultūrines savybes. Šiandien šis prekės ženklas siūlo platų stilių spektrą, patogų ir kokybišką siuvimą.

Modeliai

„Colin“ prekės ženklas gamina didelį kokybiškų džinsų ir neprilygstamo pjovimo asortimentą. Įmonė orientuojasi į jaunesnę kartą, todėl siūlo kelias eilutes:

 • Kasdieniai drabužiai - kasdieniai drabužiai, nes jie gali jaustis patogūs visą dieną.
 • Campus dėmesys skiriamas moksleiviams ir studentams, siūlanti platų modelių spektrą tiek studijoms, tiek pėsčiomis, vakarėliams ir susitikimams su draugais.
 • Niujorkas buvo sukurtas specialiai madoms iš miestų ir miestų, kurie seka naujausias mados pramonės naujoves.
 • „Loft“ yra brangiausia linija, sukurta specialiai elitui.

Kurdami naujas kolekcijas, dizaineriai kruopščiai atrenka audinius, kad klientams pasiūlytų unikalią spalvų ir tekstūrų kombinaciją. Daugelis modelių pritraukia didelių kišenių, originalių linijų ar susidėvėjusio poveikio dėmesį.

Per pastaruosius kelis sezonus pakanka džinsų. Jų savitumas slypi tvirtai supjaustytame pjūvyje. Jie padės pabrėžti kojų grožį, o taip pat ir šydo figūrų trūkumus.

Siauri modeliai tinka tiek plonoms, tiek pilnoms mergaitėms. Svarbiausia - pasirinkti tinkamą spalvų sprendimą. Juodosios spalvos džinsus pirmenybę teikia mergaitės su nuostabiomis formomis. Šviesūs modeliai puikiai atrodo ant plonų grožio.

Klasikinis „Colin“ modelis - tai tiesiai supjaustyti džinsai. Jie atrodo gražiai bet kokio tipo paveiksle. Šis stilius yra universalus, nes jis tinka bet kokiam stiliui, jis sėkmingai derinamas net ir su aukštakulniais batus.

Tarp tiesioginių modelių yra labai populiarūs vaikinai džinsai, kurie dažnai dėvimi Holivudo žvaigždėmis.

Bendrovė taip pat rūpinosi nėščiomis merginomis, todėl siūlo jiems atskiras klasikinių ir stilingų modelių kolekcijas. „Colin“ džinsai skirti skirtingiems nėštumo laikotarpiams.

Dydžio diagrama

„Colin“ džinsai turi didelį dydžių asortimentą, todėl čia rasite puikių džinsų tiek miniatiūrinėms mergaitėms, tiek moterims, turinčioms kreivų formų. Matmenų tinklelyje galite pasirinkti savo dydį ir įsitikinti, kad džinsai puikiai tinka.

Įmonė siūlo modelius nuo 25 iki 34 dydžių. Norint jį teisingai paimti, būtina išmatuoti juosmens ir klubų apskritimą.

Pavyzdžiui, populiarus 28 dydis tinka mergaitėms, turinčioms juosmens apyrankę nuo 73 iki 75 cm, o klubo ilgis - nuo 94 iki 96 cm. (178-186 cm).

Taigi, naudodami matmenų tinklelį, galite rasti savo dydį, kuris apskaičiuojamas ne tik pagal juosmens ir klubų apyrankę, bet ir augimą.

Patarimai, kaip pasirinkti

Deja, neįtikėtina „Colin“ prekės ženklo sėkmė lėmė tai, kad labai dažnai pagal šią etiketę galite rasti netikrą, kuris daugeliu atžvilgių skiriasi nuo originalo. Norint nustatyti „Colin“ produktų autentiškumą, reikia atkreipti dėmesį į keletą niuansų:

 • Audinys turi būti tankus ir vienodos spalvos.
 • Tvirtos siūlės.
 • Visi priedai turi būti be jokių trūkumų ir tiksliai prisiūti.
 • Kiekvienas paspaudimo mygtukas yra papuoštas prekės ženklu.
 • Džinsų užtrauktukas būtinai yra pagamintas iš metalo ir turi dvigubą fiksavimą.
 • Kiekvienoje kojinės apačioje yra dvigubas didelio tankio siūlas.
 • Kiekvienas modelis turi dvi kompanijų etiketes: išorinį pleistrą, pagamintą iš odos su Colin simbolika ir vidinę etiketę, kuri yra padaryta naudojant mašininį dygsnį.
 • Atgalinės kišenės puošia vaizduotu modeliu, kurį sukuria dviguba gija.

Jei visi pirmiau minėti kriterijai patvirtina Colin džinsų originalumą, tuomet turėtumėte tikrai pabandyti juos būti tikri. Patogumas ir komfortas visada yra pirmiausia

Prieš perkant įprastą džinsų porą, turite galvoti apie tai, kokie batai derins juos, kad pasirinktumėte tinkamą ilgį. Pavyzdžiui, su sportiniais bateliais džinsų ilgis turėtų būti kelis centimetrus virš pado. Jei dėvėjote batus ant platformos ar kulnų, džinsai turėtų būti panašūs į kulno vidurį. Išimtis iš taisyklių yra liesos, nes dėl siauros pjovimo jos visada turi kulkšnies ilgį.

Apžvalgos

Šiandien „Colin“ prekės ženklo parduotuvę galima rasti beveik kiekviename mieste, ir tai pateisina didelė sėkmė. Kiekviena mados moteris linkusi pirkti stilingus naujus daiktus iš Colino.

Visi laimingi savininkai, turintys bent vieną porą džinsų iš Colin'o pastabų, turi daug privalumų, tarp kurių vienas iš svarbiausių yra kokybė. Jūs galite dėvėti savo mėgstamus džinsus tiek, kiek norite, ir jie visada išlaikys savo originalų išvaizdą.

Kitas „Colin“ įmonės privalumas yra nuolatinės nuolaidos tam tikriems produktams.

„Colin's“ siūlo platų stilių ir modelių asortimentą, tarp kurių galite rasti gražių variantų bet kokio tipo figūroms. Patogus tvirtinimas užtikrina maksimalų komfortą dėvint. Spalvų įvairovė leidžia kiekvienai mergaitei parodyti savo individualumą, išsiskirti tarp kitų.

Kiekvieną sezoną prekės ženklas išleidžia naujas kolekcijas, stilius ir modelius, todėl dažnai sumažina ankstesnių kolekcijų produktų kainą. Malonu įsigyti gražių ir stilingų puikios kokybės džinsų už prieinamą kainą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys