Džinsai

Vasaros moteriški džinsai

Vasaros moteriški džinsai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Audiniai
 3. Ką dėvėti vasarą?

Vasara yra puikus metų laikas. Per šį laikotarpį jūs norite ieškoti gražių savo mėgstamų drabužių ir jaustis patogiai. Todėl vasaros džinsai, pagaminti iš lengvo audinio, kuris yra ne tik labai lengvas ir erdvus, bet ir stilingas, tampa būtinu šios karšto laiko pasirinkimu.

Modeliai

Vasaros džinsų modelių linija, kuriai būdingi paskutiniai sezonai, mėgsta įvairių stilių ir spalvų. Džinsų dizainerių idėjos yra skirtos pabrėžti moterų formų individualumą ir viliamumą.

Pakeitus džinsinių kelnių standartinius modelius ir spalvas, jie sugebėjo sukurti platų džinsų asortimentą, kuriame visiškai skirtingų stilių pasekėjai gali pasirinkti jiems tinkantį modelį.

Atitinkama kaip niekada džinsų draugai. Nepaisant to, kad šis modelis yra gana laisvas, labai naudinga pabrėžti klubo liniją, ir kartu su dideliu tinka padeda paryškinti juosmens liniją, jei reikia, vizualiai ją koreguojant.
Vasarą seksualūs modeliai išlieka populiarūs. liesas. Siluetas apima visus šio paveikslo privalumus ir taip suteikia savininkui pasitikėjimą. Iš mados tendencijų reikėtų atkreipti dėmesį į šio modelio spalvų gamos pokyčius.

Jei anksčiau buvo pirmaujančios neutralaus ir klasikinio mėlyna spalva, tuomet per pastaruosius vasaros sezonus vyrauja ryškios ir sočios spalvos - mėtų, geltonos, lašišos, violetinės ir kitos spalvos.

Klasikinis modelis Džinsai, kurie yra susiję su mėlynos spalvos džinsiniais kelniais su tiesiu pjūviu, kartu su įdomiu dekoru, taip pat tapo labai populiarūs, nes jie gali būti derinami su skirtingų stilių ansambliu. Tik reikia pridėti naują elementą - ir priešais mūsų akis, klasika virsta šokiruojančia ar gama.

Populiariausias vasaros džinsų dekoras yra:

 • Skylės ir įtrūkimai;
 • Nėriniai;
 • Siuvinėjimas;
 • Mygtukų ir šuolių gausa;
 • Audinių derinys.
Vasaros džinsų spalvos palyginti su įprasta skiriasi ypatinga įvairovė ir ryškumas. Tamsos spalvos išnyks į foną, suteikdamos kelią turtingoms ir linksmoms spalvoms. Šviesios rūgšties džinsai - geltona, žalia, rožinė - tampa populiarūs. Jie leidžia jums sukurti intriguojamą ir drąsų vaizdą, kuris sugeria akis ir palieka malonius saulėtus prisiminimus.
Be to, pastelinės spalvos neteko savo svarbos. Šviesiai rožinė, smėlio, dangaus mėlyna spalva kartu su subtiliais nėriniais gali sukurti kvapą gniaužiančius džinsų modelius, kuriuose kiekviena mergaitė atrodys labai moteriškas, minkštas ir erdvus.

Audiniai

Vasara yra šilčiausias metų laikas, todėl šiam sezonui džinsų gamybai naudojami audiniai, kurie yra daug plonesni nei įprastiniai džinsai. Tokia medžiaga turėtų būti lengva ir didelė kvėpavimo geba, kad karštu oru po oda galėtų laisvai kvėpuoti. Populiariausi lengvų vasaros džinsų audiniai yra:

Gin. Paprastai tai pigiausias džinsinio tipo tipas. Jis gaminamas iš tos pačios medvilnės, kaip ir džinsinis audinys, tačiau skirtingai nuo to, ginui gaminti pasirenkami smulkesni pluoštai. Skirtingas bruožas taip pat yra sriegių, susikertančių įstrižai, susiliejimas. Džinas yra tolygiai nudažytas, taigi nematysite baltos nugaros pusės, kaip ant džinsinio audinio.
Džinsai ruožas. Rafinuotas džinsas, kuriame be medvilnės yra elastano.Jo dėka, šio audinio džinsai linkę tempti ir todėl puikiai tinka siuvinėti prigludusios moteriškos džinsų formos.

Shambri. Tai ploniausia džinsinio audinio veislė. Jo tankis yra 3 kartus mažesnis už įprastą džinsą. Shambri džinsai yra lengvi ir nesvarbūs, jie yra labai patogūs karščiausią dieną.

Ką dėvėti vasarą?

Vasaros ansamblio dėmesys ateinančiame sezone bus džinsai, todėl, pradedant nuo jų stiliaus ir spalvos, likęs vaizdas bus sujungtas.

Rengiant vasaros lanką, kuriam vadovauja džinsai, turėtumėte stengtis sukurti moterišką įvaizdį, kuriame būtų paprastumas ir elegancija, greitumas ir viliojimas.

Jei norite pasiekti šį efektą, atlikite keletą paprastų taisyklių:

 • Su Dėvėkite aukštus kulnus su apkarpytomis džinsais. - jie akcentuos jūsų gražius kulkšnus ir prisidės prie gundymo įvaizdžio.
 • Galite pridėti vaizdo ryškumą derinant nesuderinamas spalvas. Tačiau norint išvengti „papūga“, viename ansamblyje naudokite ne daugiau kaip tris atspalvius.
 • Laisvojo stiliaus džinsai - „draugai“, „bananai“ ir panašūs modeliai sujungiami su nemokamais viršutiniais ir plaukiojančiais marškinėliais. Dėl kontrasto, kurį sudaro moteriškos figūros, jūsų trapumas ir elegancija bus ypač ryškūs.
 • Atminkite, kad norėdami išvengti spalvų perkrovos pasirinkdami džinsai su ryškiu spausdinimo viršuje turi būti tvirti ir ne šviesūsir atvirkščiai: raištelių viršūnė sujungta su suvaržytų neutralių spalvų apačia.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys