Džinsai

Džinsai, turintys aukštą juosmenį

Džinsai, turintys aukštą juosmenį

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas yra „aukštas juosmuo“?
  2. Kas yra tinkamas?
  3. Modeliai
  4. Dekoras
  5. Populiarios spalvos
  6. Patarimai, kaip pasirinkti
  7. Ką ir kaip dėvėti?
  8. Įspūdingi vaizdai

Tarp moterų džinsų modelių asortimento, ypatingą vietą užima aukštai apsirengę džinsai. Nuo to momento, kai šis modelis pirmą kartą matė šviesą, jis yra pamirštas, o po to atgauna savo ankstesnį populiarumą, bet niekada išeina iš mados ilgą laiką.

Per pastaruosius keletą sezonų džinsai, turintys didelę juosmens dalį, buvo ypač svarbūs. Šį modelį galėjo vertinti labai daug merginų, nes tai suteikia figūrai unikalų žavesį, imituojantį prabangias moteriškas formas.

Skaitykite daugiau apie aukštos kokybės džinsų savybes ir veisles, skaitykite mūsų šiandieniniame straipsnyje.

Kas yra „aukštas juosmuo“?

Aukštas juosmens, aukšto tvirtumo, korsetų diržas - visos šios apibrėžtys iš esmės reiškia tą patį dalyką, ir jais apibūdinamas džinsų modelis (kelnės arba sijonas), o diržas tvirtai apvyniotas aplink juosmenį.

Diržo aukštis priklauso nuo konkretaus modelio: kai kurie džinsai yra pririšti prie krūtinės, kiti - bamba.

Kas yra tinkamas?

Džinsai, turintys didelę juosmens liniją, turi beveik stebuklingą efektą, kuris yra žinomas daugeliui madų. Jie gali vizualiai keisti figūros proporcijas: padaryti juosmenį siauresnį, o klubus - dar daugiau. Taigi net mergina, kurios formos yra toli gražu ne idealios, gali būti malonus smėlio laikrodžio figūros savininkas keletą valandų.

Tačiau šie džinsai, deja, tinka ne visoms jaunoms moterims. Geriausia, kad jie sėdi ant vidutinio aukščio ir aukštesnių merginų. Mažos mergaitės, jos dar mažesnės, slepia keletą centimetrų augimo. Didelio tamprių džinsų siluetas turėtų būti kruopščiai parenkamas: liesos moterys tinka ploniems fashionistas, o visiškos grožybės - tiesūs arba šiek tiek blaškyti modeliai.

Modeliai

Atkreipiame dėmesį į sėkmingiausius ir įdomiausius džinsų modelius su didele juosmens atranka.

Klasikinis

Kai stilistai ir mados dizaineriai kalba apie klasikinius džinsus, jie paprastai reiškia mėlynos džinsinio kelnės, tolygiai nudažytos, be įbrėžimų, skylių, aplikacijų, rhinestones ir kito dekoro. Šie džinsai pasižymi tiesiu siluetu ir vidutiniu ar dideliu tinka. Šis modelis gali būti verslo drabužių spintos elementas: jis gerai tinka griežtiems marškiniams, švarkams ir siurbliams.

Siauras

Liekančiai džinsai, tvirtai priglundantys klubai ir kojos atrodo neįtikėtinai įspūdingi, bet tik toms mergaitėms, kurios neturi papildomų svarų šiose kūno dalyse.

Jaunioms moterims, turinčioms prabangių formų, rekomenduojama rinktis tiesioginius modelius, šiek tiek susilpnėjusius - tokios kelnės puikiai slėpia pilnumą, jose atrodys stilingas ir elegantiškas.

Platus

Plati džinsai, turintys aukštą juosmenį - tai sveikas ne iš tolimiausio 90-ųjų, kai visi madininkai norėjo gauti kelnes, „bananus“ ar „vamzdžius“. Kadangi šiuolaikinė mada vis labiau kreipiasi į laiko tendencijas, šis modelis vėl tampa tinkamas. Tačiau tik kelios mergaitės iki šiol nusprendžia dėvėti tokius džinsus, tačiau dauguma vis dar renkasi mažiau ekstravagantiškų „draugų“.

Flare

Šis modelis primena disko erą, su kuria dauguma šiuolaikinių madų yra susipažinę tik girdėjimu.Blizgantys džinsai turi daug privalumų: jie vizualiai traukia figūrą ir daro kojas plonesnes, todėl šios kelnės puikiai tinka visoms grožybėms.

Tie, kurie yra apnuoginti tūrio šlaunų, turėtų atkreipti dėmesį į džinsų modelius, turinčius blauzdų - jie puikiai užmaskuoja šią mažą trūkumą.

Modeliavimas

Modeliavimo drabužiai parduotuvėse pasirodė gana neseniai ir dar nesugebėjo įgyti didelio populiarumo tarp mūsų merginų. Kaip ir korekciniai apatiniai drabužiai, modeliavimo džinsai yra skirti tam, kad paslėpti kai kuriuos trūkumus ir pabrėžtų šio asmens orumą.

Šis poveikis pasiekiamas dėl tankios medžiagos, elastingų intarpų, specialios pjovimo ir siūlės apdorojimo. Modeliavimo džinsus galite įsigyti ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir daugelyje mados parduotuvių.

Dekoras

Didelio svorio džinsų pasirinkimas parduotuvėse ir drabužių kataloguose yra didžiulis. Tie, kurie lakoniški modeliai atrodo nuobodu, gali būti patartina atkreipti dėmesį į džinsus su įvairiais dekoratyviniais elementais. Apsvarstykite keletą populiariausių būdų papuošti.

Su siuvinėjimu

Siuvinėjimas galbūt yra vienas iš darbui imlių būdų papuošti drabužius. Žinoma, galite įsigyti modelį su paruoštais siuvinėjimais, pagamintais iš specialios įrangos. Tačiau, visų pirma, tokie džinsai dabar yra gana reti, o jų paprastai siuvinėti modeliai nėra itin įdomūs. Antra, gamyklos siuvinėjimas neatrodo toks įspūdingas kaip rankų darbo.

Todėl, jei bent jau šiek tiek suprantate rankdarbius, turite galimybę įsigyti unikalių, stilingų džinsų su pasirinktu modeliu pagal savo skonį.

Su karoliukais, rhinestones

Blizgučiai ir efektingi gerbėjai tikrai mėgsta džinsus, turinčius aukštą juosmenį, puošiančius putojančius rhinestones ir ryškius karoliukus. Šie džinsai netgi gali tapti šventinio drabužio elementu - jums reikia tik pasirinkti tinkamą viršų ir batus. Jei nemėgstate dėvėti masinės gamybos prekes, galite pridėti individualumo vaizdui, papuošdami mėgstamus džinsus savo rankomis. Be rhinestones ir karoliukų, taip pat galite naudoti karoliukus ir paillettes. Kalnų krištolas gali būti perkamas savaime klijuojant, bet jūs turėsite pasidaryti kitą dekorą, bet rezultatas yra verta.

Su skylėmis

Nuotėkio džinsai - viena iš pagrindinių mados tendencijų šiais metais.

Visų, kurie siekia sekti madą, džinsus puošia šukos, kabliukai, pakraščiai ir skylės. Jei ankstesni džinsai su skylėmis buvo dėvimi daugiausia jaunų mergaičių, šiandien šį faktinį modelį pagaliau pastebėjo suaugusios moterys.

Nuotėkio džinsus galima nusipirkti paruoštus, o mėgstamus senus kelnus galite stilingai pažvelgti.

Norėdami gauti gražių spragų, reikia žinoti keletą įgūdžių paslapčių. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje „Kaip padaryti, kad nugrimzdę džinsai su savo rankomis?“.

Populiarios spalvos

Didelio juosmens džinsų spalvos taip pat gali būti labai įvairios, be klasikinių mėlynojo džinsinio modelių, jūs galite rasti modelius, dažytus visomis vaivorykštės spalvomis. Tačiau madingiausios moterys pasirenka vieną iš šių parinkčių:

Mėlyna

Mėlyna ir visi jos atspalviai yra laikomi standartinėmis spalvomis džinsinio drabužio. Mėlynos ir mėlynos džinsų privalumas yra tai, kad jie derinami su absoliučiai visų spalvų drabužiais. Todėl niekada neatsiranda problema, kad mėlyni džinsai pasirinktų viršutinę ar batus.

Juoda

Juoduosius džinsus paprastai pasirenka tie, kurie nori, kad drabužiai būtų klasikiniai ir verslo stiliai. Jie puikiai derinami su griežtomis striukėmis, liemenėmis ir elegantiškais palaidinukais. Juodi džinsai, turintys aukštą juosmens vaizdą, suteikia jums kelis centimetrus plonesnius, ypač jei dėvėkite juos su aukštais kulnais.

Raudona

Raudonieji drabužiai - tai tų mergaičių, kurios mėgsta būti dėmesio centre, pasirinkimas.Moteris iš raudonų džinsų, turinčių didelį kilimą, neabejotinai sužadins savo žavisi vyrų išvaizdą. Jei nepatinka ryškios spalvos, pažvelkite į prislopintų raudonų atspalvių modelius: bruknių, vyno, Burgundijos ir kt.

Šviesūs atspalviai

Šiltuoju metų laiku daugelis iš mūsų atsisako nešioti tamsių drabužių, pirmenybę teikdami šviesoms ir ryškioms spalvoms. Ir šis klausimas yra ne tik malonių emocijų, kurios mums suteikia tokius dalykus, bet ir mūsų kūno šilumoje jis yra daug patogesnis šviesiuose drabužiuose. Pavasarį ir vasarą mergaitės dažnai gauna mėlynos ir baltos spalvos džinsus, turinčius aukštą juosmenį.

Mėlyna

Šviesiai mėlyni džinsai atrodo labai minkšti. Jie yra suderinti su ryškių, tamsių ir šviesių spalvų daiktais, todėl jie gali būti laikomi tikrai universaliu drabužiu. Mėlyni džinsai su nėrinių įdėklais atrodo labai gražūs ir neįprasti.

Baltos

Baltos džinsai, turintys didelę juosmens liniją, yra ypač efektyvūs derinant su ryškiomis viršūnėmis, atskleidžiančiais plokščią pilvą arba įkišant juos į diržą. Šis apranga - tinkamiausias poilsis. Įsivaizduokite, kaip ryškios ir išraiškingos jūsų atostogų nuotraukos!

Patarimai, kaip pasirinkti

Moteriškų džinsų, turinčių aukštą juosmenį, pasirinkimas yra toks didelis, kad yra labai lengva supainioti įvairiomis galimybėmis. Padarykite teisingą sprendimą, kuris padės mados ekspertų patarimams.

Aukštos mergaitės

Aukštos, plonos moterys paprastai neturi problemų dėl džinsų pasirinkimo. Modelio parametrai leidžia jiems puikiai atrodyti beveik visuose drabužiuose. Šio tipo džinsų, turinčių aukštą juosmenį, paveiksle atrodo geriausias būdas. Norėdami pabrėžti figūros orumą, galite naudoti susiaurintą siluetą. Su dideliu augimu, galite leisti sau dėti džinsus žemiau - dabar tai labai madinga.

Rekomenduojama nešiojamą džinsą dėvėti nešvariu džinsu, turinčiu aukštą tinkamumą - tunika, plaukiojančios palaidinukės, erdvios viršūnės ir marškinėliai.

Mažai

Miniatiūrinėms jaunoms moterims džinsų pasirinkimas paveiksle yra sudėtingesnis, nes dauguma modelių yra suprojektuoti ne mažesniam kaip 160 cm aukščiui.

Mažoms mergaitėms svarbiausias dalykas perkant džinsus, turinčius aukštą juosmens dalį, yra rasti modelį, kuris leistų pėdoms ilgiau. Tai padės teisingam stiliui: džinsai turėtų būti susiaurinti arba tiesūs. Mes atsisakome plataus ir blaškytų modelių - jais atrodys dar mažesnis.

Džemai, turintys mažai mados moterims, neturėtų turėti horizontalių siūlių ar raštų. Tik vertikalios linijos vizualiai papildys jūsų aukštį.

Ką ir kaip dėvėti?

Dauguma stilistų yra vieningi, manydami, kad džinsus, turinčius aukštą diržą, reikia batų su kulnais. Todėl batai, sandalai ir batai bus puikus šio modelio pora. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite sau leisti aukšto kulno, pasirinkite batus, kurie vizualiai pailgina kojas. Šis efektas, pavyzdžiui, yra baleto butai ir beržai.

Kalbant apie aprangos viršų, jis gali būti beveik bet koks. Tačiau reikia prisiminti, kad su aukštais diržais džinsus turėtumėte dėvėti sutrumpintus dalykus arba tuos, kuriuos galima užpildyti. Jei galite pasigirti gražia pilve, būtinai užsisakykite trumpą viršutinį rinkinį + aukštus vyriškus džinsus vasarą.

Vietoj viršaus, atskleidžiant dalį pilvo, galite dėvėti marškinius ir susieti juos su mazgu juosmens.

Šaltesniais sezonais džinsus, turinčius aukštą juosmens liniją, galima derinti su megztiniais, megztiniais ir megztiniais. Jei leidžia biuro aprangos kodas, daugiaaukščiuose klasikiniuose džinsuose yra visiškai įmanoma pasirodyti darbe. Norėdami sukurti verslo išvaizdą, sujungti šiuos džinsus su griežtomis striukėmis, švarkais ar liemenėmis.

Įspūdingi vaizdai

Atsižvelgdami į aukštus juosmenis džinsus, galite sukurti įvairius vaizdus įvairiais stiliais. Siūlome įvertinti keletą gražių ir įdomių lankų, kurie rodo šio džinsų modelio galimybes.

Pirmasis vaizdas: Šviesiai mėlyni džinsai, pritvirtinti prie kulkšnių, kartu su trumpu rutuliuku. Plataus briaunos kepurė, masyvi sandalai, krepšys, odos papuošalai yra visi juodos spalvos aksesuarai, todėl sudėtinga išvaizda labai lengvai suvokiama.

Antrasis vaizdas: Šviesiai baltos liesos džinsai atrodo įspūdingi, su kontrastingais ryškiais geltonais viršais ir juodais sandalais.

Trečias vaizdas: Apranga, kurią sudaro sandarūs, mėlyni džinsai ir mėlynas džinsinis marškinėliai, yra papildyti ryškiomis detalėmis - raudonais bateliais ir maža tos pačios spalvos rankine.

Ketvirtas vaizdas: Mėlyni, tiesūs ir draugiški džinsai puikiai atrodo su paprasta balta marškinėliai ir ilgas juodos ir baltos gėlės megztinis. Išvaizdą išryškina plokšti batai, juodas krepšys ir apvalūs akiniai nuo saulės.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys