Moterų apranga ir avalynė

Vaikų maudymosi kostiumėliai

Vaikų maudymosi kostiumėliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Veislės
 3. Tikslas
 4. Medžiagos
 5. Spalvoti sprendimai
 6. Gamintojai
 7. Kaip pasirinkti dydį?
 8. Patarimai, kaip pasirinkti
 9. Mados tendencijos
 10. Apžvalgos

Na, ką vaikas nemėgsta vandens procedūrų, plaukimo, deginimosi baseine? Šis klausimas, žinoma, yra retorinis. Dėl tokios šventės reikia specialių drabužių - vaikų maudymosi kostiumėlį. Paprastų drabužių naudojimas yra netinkamas, nes jis ilgai džiūsta, prisiliečia prie kūno ir nesėda gerai. Net maži vaikai tapo įpratę maudytis.

Savybės

Vaikų maudymosi kostiumėlis - ypatingas dalykas, kuris turėtų būti patogus, gražus ir saugus. Šiuolaikinė vaikų maudymosi kostiumėlių rinka siūlo daugybę modelių, kurie stebina jų dizainą. Norint juos sukurti, naudojamos elastingos medžiagos, kurios greitai išdžiūsta, nepraranda savo formos ir lieka tokios ryškios. Maudymosi kostiumėlių stilius sukurtas taip, kad vaikas nejaučia nepatogumų lauko veiklos metu. Todėl šiuolaikiniai vaikų maudymosi kostiumai puikiai tinka ant kūno, nesilenkia ir nesisuka.

Įvairūs stiliai leidžia pasirinkti universalius modelius, kurie gali būti naudojami ne tik plaukti ir degintis, bet ir atsipalaiduoti kaimo vietovėse, pavyzdžiui, su savo močiute kaime ar šalyje.

Veislės

Vaikų maudymosi kostiumėliai turi daug skirtingų parametrų. Norėdami pasirinkti tinkamą maudymosi kostiumėlį, turite gerai pereiti į savo veisles.

Paplūdimys

Tokie vaikų kostiumai visada ryškūs, stebina įdomius stilius ir spaudinius. Jų dekoravimui dizaineriai dažnai naudoja karoliukus, griovelius, rhinestones, aplikacijas ir ruffles. Šiuolaikiniai gamintojai puošia savo kūrinius su vaikų mylimų herojų vaizdais. Mažiausiems, galite pasirinkti maudymosi kostiumėlį su putų įdėklais, kurie leidžia jums atostogauti be apskritimo ir liemenės.

Sportas

Tokie vaikų modeliai dažniausiai naudojami užsiėmimams baseine. Tokie drabužiai turi griežtą stilių ir dekoro trūkumą. Kadangi pagrindinė medžiaga naudojama labai elastinga medžiaga, kuri nekliudo vaiko judėjimui, yra atsparus chlorui ir yra labai patvari. Vaikų sporto maudymosi kostiumai dažniausiai uždaryti.

Vaikams

Šie maudymosi kostiumėliai, nors ir pagaminti iš sintetinių, tačiau įdėklai, esantys tarp vaiko kojų, turi būti pagaminti iš medvilnės. Maudymosi kostiumai, skirti mažiausiam naudojamam dekorui, turėtų būti saugūs ir gerai pritvirtinti, kad vaikas negalėtų jį nuplėšti.

Kieta

Vienos dalies maudymosi kostiumėliai gali būti dėvimi ne tik baseine, bet ir paplūdimyje. Tokie modeliai puikiai tinka labai aktyviems vaikams, kurie nenori sėdėti vieną minutę. Įrengtas maudymosi kostiumas puikiai tinka prie kūno, nepaisant jo mažo savininko mobilumo. Kietų maudymosi kostiumų trūkumas yra jų nepraktiškumas, paprastai pakanka vieno sezono, nes vaikai greitai auga.

Atskirkite

Atskiros maudymosi kostiumėliai yra labai populiarūs tarp merginų, nes jie jau nori atrodyti kaip motina. Šie maudymosi kostiumėliai yra įvairių rūšių: kelnaitės su viršutiniu, trumpu marškinėliai arba liemenėlė. Kelnaitės gali būti pagamintos kaip sijonas, kuris atrodo labai originalus ir mielas.Be to, jos viršutinę dalį galima naudoti atskirai su sijonu arba šortais.

Svarbus šio maudymosi kostiumo privalumas yra gebėjimas naudoti keletą sezonų. Ypač, jei maudymosi kostiumėlį sudaro dirželiai su reguliavimo arba ilgais ryšiais.

Trikini

Trikini dabar yra labai populiarus tarp merginų, kurias palaiko jų motinos. Trikini - maudymosi kostiumėlis, kurį papildo trumpas sijonas arba pareo. Tokie rinkiniai sukurti iš tos pačios medžiagos.

Megzti

Trikotažo vaikų maudymosi kostiumėliai, nors jie atrodo originalūs, bet ilgai išdžiūsta. Jei nuspręsite suteikti savo madai megztą maudymosi kostiumėlį, tada turėsite pakeisti kitą. Tokį maudymosi kostiumėlį galite padaryti patys, nieko nesudėtingo.

Berniukams

Berniukai taip pat turi turėti tinkamus drabužius paplūdimio atostogoms. Sportiniai lagaminai, paplūdimio modeliai, šortai, kombinezonai, bermudas (pailgos šortai, pasiekiantys kelį). Labai patogūs plaukimo kaminai, kuriuose yra ne tik guminė juosta, bet ir nėriniai.

Vieno gabalo kombinezonai arba maudymosi kostiumai

Marškinėliai su šortais rekomenduojami vaikams, kurių oda labai jautri ultravioletinei šviesai. Šie maudymosi kostiumėliai yra pagaminti iš sintetinių medžiagų, kurios nešluostosi ant kūno ir leidžia vaikui jaustis patogiai.

Mermaid uodega maudymosi kostiumėliai

Daugelis merginų svajoja būti kaip undinės. Dabar kiekviena mergaitė gali įgyvendinti savo svajonę ir jaustis kaip tikra undinė. Dizaineriai sukuria maudymosi kostiumus su undine uodega.

Jų kūrimui naudojamos gražios, putojančios ir blizgančios medžiagos. Laukinės medienos viduje yra speciali vieta kojoms ir kojoms. Tokioje maudymosi kostiumoje bus labai sunku vaikščioti, tačiau plaukimo ir plaukimo procesas taps tavo merginos mėgstamiausia okupacija.

Renkantis pilnos merginos maudymosi kostiumėlį, reikia atsižvelgti į jos figūros bruožus. Šiuo atveju geras variantas yra bendri modeliai, pagaminti sijono pavidalu, ryškūs atspaudai. Į maudymosi kostiumėlį galite pasiimti „pareo“, kuris paslėps pilvo ir šlaunų pilnumą. Vienkartinė plaukimo kostiumėliai pilnai mergaitei negali pasirinkti mažesnio dydžio ar užpakalinės, geriau pasirinkti didesnį dydį. Priešingu atveju paveikslai bus dar labiau pabrėžti.

Tikslas

 1. Maudymosi kostiumėlėse galite ne tik plaukti ir degintis. Tokius drabužius savo drabužiuose naudoja jauni balerinai. Tokie drabužiai sukurti baltos arba juodos spalvos, gali turėti ilgas, trumpas rankoves arba platus diržus. Maudymosi kostiumėliams, skirtiems balerinams, siūloma naudoti puikų dekorą, juosteles, siuvinėjimus ar aplikacijas. Nors daugelis merginų nori glaustesnio ir suvaržyto stiliaus.
 2. Vaikų maudymosi kostiumėliai taip pat naudojami įvairiems spektakliams, pavyzdžiui, gimnastikai, šokiams, cirko menams. Tokie maudymosi kostiumai turėtų būti elastingi ir patvarūs, šviesūs ir išraiškingi, idealiai tinka jaunų talentų parametrams. Vienkartiniuose modeliuose dažnai yra atvira nugara, kuri gali būti papuošta permatoma medžiaga.

Renkantis baseino maudymosi kostiumėlį, reikėtų atsižvelgti į chloro buvimą vandenyje, kuris galiausiai nudažo audinį. Nepamirškite, kad lankydamiesi prie baseino turite dėvėti skrybėlę.

Daugelis gamintojų siūlo rinkinius, kurie apima ne tik maudymosi kostiumėlį, bet ir skrybėlę. Tokių rinkinių privalumas yra vieno stiliaus vykdymas ir atitikimo dydis maudymosi kostiumėliui ir dangteliui.

Pagal amžių

Šiuolaikinės mamos nemano, kad tikslinga palikti savo vaikus į paplūdimį be tinkamo aprangos. Anksčiau tai buvo tinkama, bet dabar tokios laisvės laikomos nepriimtinomis. Dabar pristatėme didelį maudymosi kostiumėlį mažiesiems.Tokie modeliai turi ryškias spalvas ir dažnai puošia spaudinius, vaizduojančius mėgstamiausius karikatūrų simbolius.

Merginos savo paauglystėje nori atrodyti kaip suaugusieji viskas, todėl renkantis maudymosi kostiumėlį jie daugiau dėmesio skiria atskiriems modeliams, kuriuos sudaro kelnaitės ir liemenėlė. Kūdikių maudymosi kostiumėliai paaugliams yra įspūdingi su įvairove, iš kurios bet kuri mergina gali pasirinkti tinkamą modelį.

Visų pirma verta pamąstyti apie higieną, saugumą ir lytinių ligų tikimybę. Smėlis ir tiesioginis sąlytis su vandeniu padidina makšties ir žandikaulių uždegimo tikimybę merginose, o berniukuose apyvarpė gali užsidegti.

Medžiagos

 • Pagrindinės medžiagos, naudojamos vaikų maudymosi kostiumėliams sukurti, yra spandeksas, nailonas, poliamidas, likra ir kiti sintetiniai audiniai. Tokios medžiagos ištemptos, greitai išdžiūsta ir yra malonios organizmui. Natūralūs audiniai dažniausiai naudojami, kad būtų sukurtas įdėklas, esantis tarp kojų.
 • Gidų naudojimas tinkamas maudymosi kostiumėliams, skirtiems spektakliams. Nerekomenduojama plaukti tokioje maudymosi kostiumoje, nes gipso įdėklai greitai praranda savo išvaizdą ir turės būti išmesti.
 • Megztos maudymosi kostiumėliai yra originaliausi ir išskirtiniai, nes didžioji dalis jų gaminami rankomis. Būtina atidžiai pasirinkti siūlą, iš kurio bus sukurtas maudymosi kostiumas. Jie turėtų apimti dirbtinius pluoštus, kurie neleidžia maudymosi kostiumėlį keisti jų veikimo metu.

Būtina atsižvelgti į ilgalaikį trikotažo produkto džiovinimą, todėl jums reikia keisti maudymosi kostiumėlį.

Spalvoti sprendimai

Renkantis paplūdimio atostogų maudymosi kostiumėlį, neturėtumėte bijoti, kad jis bus pernelyg ryškus, nes vaikams nėra tokio dalyko. Bet kokia ryški spalva bus tinkama vaikų paplūdimio madai.

Populiariausios spalvos yra raudonos, oranžinės, žalios ir geltonos spalvos. Ar tai bus paprastas maudymosi kostiumėlis ar daugiaspalvis, bet jūsų vaikas jums patiks. Negalima prarasti maudymosi kostiumėlių su nuotraukomis ar spaudiniais populiarumo. Merginos mėgsta gėles, vaisius, princeses ir herojus iš savo mėgstamų karikatūrų, o gamintojai aktyviai naudoja tokius elementus, rengdami maudymosi kostiumus.

Baltos ir juodos maudymosi kostiumėliai paprastai perkami baleto klasėms ir spektakliams. Jos yra paprastos, diskretiškos, gali turėti ilgas rankoves ar diržus. Paplūdimio atostogų ir net baseinų pamokų metu yra įdomesnių modelių. Be to, juodoji spalva, kaip žinote, pritraukia saulės spindulius, nes padidėja degimo galimybė, būdama atostogaujant.

Tamsūs maudymosi kostiumėliai, mėlynos ir violetinės spalvos, puikiai atrodys visose merginose, norinčiose atrodyti šiek tiek plonesni.

Gamintojai

Išnagrinėjus visą informaciją apie vaikų maudymosi kostiumėlį, vis dar reikia susipažinti su gamintojais, kurių produktai yra verti dėmesio.

Archimede

Jūs turėtumėte pradėti nuo Belgijos gamintojo Archimede, kuris egzistuoja nuo 1989 m. Šio prekės ženklo produktai tapo labai populiarūs daugelio šalių motinoms. Tarp visų asortimentų maudymosi kostiumai pasižymi poliamido sluoksniu, kuris leis vaikui pasitikėti plačiai.

Arena

Vaikų maudymosi kostiumėliai iš įmonės „Arena“ - tai geriausia, ką galite suteikti savo vaikui. Kuriant maudymosi kostiumėlį, naudojamos naujoviškos technologijos, kad pasiektų tobulą kūną, apsaugotų nuo UV spindulių, spalvų atsparumą ir greitą medžiagos džiūvimą. Šio prekės ženklo maudymosi kostiumai turi ergonomišką dizainą ir elegantišką dizainą, kuriame nėra nieko nereikalingo.

Decathlon

„Decathlon“ kompanija daugiausia specializuojasi kuriant sporto maudymosi kostiumus, kuriuos galima naudoti baseine, baleto, gimnastikos ir kitų sporto šakų pamokas.Decathlon produktai pasižymi aukštos kokybės, ergonomiškais stiliais, apgalvotu dizainu ir minimalistiniu dekoru.

„Speedo“

Bendrovės „Speedo“ produktai yra žinomi visame pasaulyje, jie yra mylimi, gerbiami ir dėvimi labai oriai net ir olimpinių sportininkų, ir tai sako daug. Šio prekės ženklo drabužiai yra pagaminti iš medžiagų, turinčių didelį atsparumą chlorui ir saulei. Maudymosi kostiumėliai puikiai tinka ant kūno, jie vienu metu gali ištiesti keliomis kryptimis, o naudojant „Quick Drying“ technologiją medžiaga greitai džiūsta.

Charmante

„Charmante“, turintis „Arina“ prekės ženklą, siūlo platų vaikų maudymosi kostiumą už priimtiną kainą. Šie drabužiai yra žinomi ir populiarūs tarp Rusijos tėvų. Asortimente yra daug įdomių, ryškių modelių: atskiri ir vienakūšiai maudymosi kostiumai, su sijonais ir pareos, suknelės, viršūnių ir dar daugiau.

Arina Festivita

Italijos maudymosi kostiumėliai yra tarp geriausių pasaulyje - visi žino apie tai. Kiekviena motina nori, kad jos princesė atrodytų geriau nei bet kas, net ir paplūdimio atostogų metu. Šiuos reikalavimus atitinka „Arina Festivita“ maudymosi kostiumai. Pagal šį prekės ženklą maudymosi kostiumėliai gaminami bet kuriam amžiui: nuo mažiausių iki paauglių.

Emdi

Bendrovė „Emdi“ gamina išskirtinai aukštos kokybės produktus, skirtus bet kokio amžiaus vartotojams. Vaikų maudymosi kostiumėliai tapo populiarūs tarp vartotojų iš viso pasaulio, nes naudojamos naujausios kompiuterių technologijos, naudojamos pjovimo srityje, nestandartinių projektavimo sprendimų įgyvendinimas ir išskirtinai aukštos kokybės medžiagų iš žinomų Europos gamyklų naudojimas.

Hello kitty

Vaikas visada vertina dalyką savo išvaizda, ypač savo dekoro. Merginos yra kvailios apie hello kitty, todėl maudymosi kostiumėliai su šio cute kačiuko įvaizdžiu nepaliks nė vienos mados moters abejingai. Maudymosi kostiumėlį su hello kitty netrukus nepatiks jūsų mergina. Su tokiu dekoru gali konkuruoti tik maudymosi kostiumėliai su Disney princesėmis, kurie taip pat pristatomi dideliame asortimente.

Toliau

Drabužiai iš įmonės Kitas žinomas visiems. Produktų asortimente yra vaikų maudymosi kostiumėliai. Jie sukurti „Next“ stiliaus, o tai reiškia, kad jų kokybė yra aukštyje, jie džiugina akį su įdomiu dizainu ir originaliais stiliais. Kita įmonė dažnai naudoja savo drabužiuose „Disney“ herojų vaizdus.

Mados banga

„Mad Wave“ kompanija siūlo tinkamas prekes vaikų paplūdimio atostogoms už prieinamą kainą, atitinkančią aukštos kokybės drabužius. Vaikų maudymosi kostiumėlių asortimente yra sporto ir laisvalaikio modeliai su glaustu ir ryškiu dizainu, neutraliomis ir rėkiančiomis spalvomis.

Kaip pasirinkti dydį?

Pagrindinė problema, su kuria susiduria tėvai, renkantis vaikų maudymosi kostiumėlį, yra tinkamo dydžio pasirinkimas. Ši problema ypač aktuali, jei nėra galimybės pabandyti maudymosi kostiumėlį. Tam, kad nesupainiotų su maudymosi kostiumėlį, turite žinoti vaiko augimą. Tai yra pagrindinis parametras, į kurį atsižvelgiama siuvant vaikų maudymosi kostiumus.

Studijuojant maudymosi kostiumėlį, pamatysite tarpinius dydžius, pavyzdžiui, 98-104 cm, jei vaikas yra 105 cm aukščio, tuomet turėtumėte pasirinkti kitą maudymosi kostiumėlį. Taip pat būtina žinoti juosmens, klubų ir krūtinės tūrį, kuris leis Jums gerai pereiti į matmenų tinklelį ir tiksliau pasirinkti maudymosi kostiumėlį. Daugelis gamintojų pateikia savo dydžio lenteles, kurios labai padeda vaikams pasirinkti maudymosi kostiumus.

Vaikų maudymosi kostiumėlį reikia išbandyti prieš perkant. Tik šiuo atveju galite būti tikri, kad vaikas bus ne tik gražus, bet ir patogus.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Jūs neturėtumėte naudoti to paties maudymosi kostiumo paplūdimiui ir baseinui.Leiskite, kad tai būtų du skirtingi dalykai: baseino maudymosi kostiumėlis uždarytas, glaustas dizainas, o paplūdimio drabužiai yra ryškūs, išraiškingi, jaudinantis dizainas.
 • Maudymosi kostiumėlis nėra perkamas už augimą, dydis turėtų atitikti vaiko parametrus. Nedidelis maudymosi kostiumėlis susmulkins, išspausdins vaiko švelnų kūną, o didelis maudymosi kostiumėlis bus slazitas, sumušęs ir sėdės per laisvas.
 • Renkantis maudymosi kostiumėlį, turėtumėte klausytis vaiko nuomonės, o ne paragauti savo skonio. Suteikite savo vaikui teisę rinktis ir galimybę išmokti realizuoti save.

Mados tendencijos

Vaikų paplūdimio mados pokyčiai vyksta reguliariai. Šio sezono metu maudymosi kostiumėliai su undine uodega, rinkiniai su pareomis, maudymosi kostiumėliai su sijonais, neįprastas peties diržo forma laikomi stilingais. Sporto modeliai, dėl kurių bet kuri mergina jaučiasi ypatinga ir atrodo kaip ir suaugusieji, tampa vis svarbesni.

Apžvalgos

Tėvų apžvalgos apie vaikų maudymosi kostiumus pobūdis visiškai priklauso nuo pasirinkto prekės ženklo. Pirmiau minėtų gamintojų produktai gauna didžiausią pagarbą ir puikias apžvalgas. Akivaizdu, kad aukštos kokybės maudymosi kostiumėlis negali būti pigus. Tinkamo dydžio pasirinkimas taip pat turi didelės įtakos peržiūrų formavimui.

Kinijos prekių ženklų produktai dažniausiai sukelia tėvų pasipiktinimą. Jie skundžiasi prastos medžiagos kokybe, kuri neatitinka intensyvaus naudojimo, greitai nešioja, praranda savo formą ir spalvą.

Nesvarbu, kiek kainuos Kinijoje pagamintas maudymosi kostiumas, tai verta pirkti. Patikėkite neigiamus atsiliepimus apie tokius produktus ir pasirenkite savo vaikui tinkamus drabužius.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys