Moterų apranga ir avalynė

Paauglių sportbačiai

Paauglių sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Privalumai
  2. Kaip pasirinkti?
  3. Ką dėvėti?

Batai jau seniai nustojo būti pagrindiniu sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo simboliu, migravo iš sporto salių ir stadionų iki podiumų ir miesto gatvių.

Dauguma jaunų žmonių šiandien pirmenybę teikia patogumui ir praktiškumui, ir dėl šių savybių jiems ypač patiko įvairūs sportinių batelių modeliai.

Išsiaiškinkime, ką šis patrauklus paauglių batai labiausiai traukia ir kaip pasirinkti geriausią, praktiškiausią ir gražiausią porą savo paauglystei.

Privalumai

Be abejo, pagrindinė sportinių batelių ypatybė yra jų sportinė paskirtis. Dėl šios priežasties šių batų poroje paauglystės vaikas bus patogus daryti fizinius pratimus ir važiuoti su draugais gatvėje.

Priklausomai nuo atskirų modelių charakteristikų, galite pasirinkti sportinius batelius įvairioms veikloms ar sportui. Pavyzdžiui, klasikiniai modeliai su grioveliu yra puikus pasirinkimas vaikščioti - patogumas, paprastumas ir gebėjimas prisitaikyti prie bet kokio atsitiktinio išvaizdos labai vertinami jaunų mados ir jų tėvų.

Sporto veiklai turite pasirinkti porą su specialiomis savybėmis. Pavyzdžiui, norint lankyti mokyklos pamokas sporto salėje, reikia šviesos ir kvėpavimo modelių.

Lauko užsiėmimams, pvz., Futbolui, lengvosios atletikos ir kitoms lauko sporto šakoms, svarbu pasirinkti neslidų ir gerai minkštą padą.

Aktyvių žaidimų, pvz., Krepšinio, gerbėjai turėtų rinktis geriausius sportinius sportinius batelius, kurie tvirtai pritvirtina kulkšnį ir taip žymiai sumažina sužalojimo riziką.

Tačiau tiems, kurie mėgsta žygius pėsčiomis ar tiesiog mėgsta vaikščioti per grubų reljefą, rekomenduojama nusipirkti specialias kelionines sportines sportines sportines kelnes - jie jaustis labai patogūs kojose, nes netolygus žemės paviršiaus jausmas praktiškai išnyks.

Kaip pasirinkti?

Paauglystėje jaunimas ir mergaitės dar neturi savo stiliaus jausmo, tik pradeda formuotis. Nepaisant to, kiekvienas iš jų yra labai gerbiamas dėl drabužių spintos pasirinkimo, įspūdžiais savo išvaizda savo bendraamžiams.

Todėl tame amžiuje tėvams turėtų būti suteikta laisvė pasirinkti pačiam vaikui modelį, bet palikti lemiamą žodį apie pirkimą, nes jūsų vaikas vis dar nėra objektyviai vertinamas dėl praktinio požiūrio.

Mergaitėms leidžiama parinkti ryškius raštus, kuriuos galima puošti spaudiniais - juostelės, įvairūs geometriniai atspaudai ir gėlių dekoracijos. Pastaruoju metu etninės abstrakcijos tapo labai populiarios - atsiranda ir įsišaknijusi suaugusiųjų mados, jie nelaikys laukia paauglių kopijų.

Berniukai linkę rinktis labiau suvaržytas spalvas - nutildytą rudą, tamsiai mėlyną, juodą. Tačiau kai kurie asmenys, kurie nori drąsiai paskelbti visam pasauliui apie savo individualumą, parenka ryškias spalvas - ryškiai mėlyna, raudona, žalia, oranžinė. Taip pat dažnai galite rasti porų, kurios yra pagamintos dviejų atspalvių derinyje - ryškios ir nutildytos.

Tokie modeliai ir atrodo gana intriguojantis ir pritraukia dėmesį, yra praktiški ir nepažymėti, lyginant su ryškiomis vienos spalvos sportinėmis batelėmis.

Labai svarbus aspektas renkantis yra tinkamas dydis. Paaugliai, nors ir gana subrendę, toliau auga, todėl jų pėdų ilgis taip pat didėja.Todėl nerekomenduojama pirkti batų be pritvirtinimo, kad nereikėtų grąžinti pirkinio kaip nereikalingo.

Jei jūs ir jūsų sūnus ar dukra atvykote į parduotuvę kartu, tai labai supaprastins užduotį, nes jūs tikrai išvengsite prieštaravimų dėl sportinių batelių išvaizdos, suteikiant teisę pasirinkti vaiką.

Bandydami pėdą, batai turėtų jaustis gana laisvi, bet ne pakabinti. Tvirtai pritvirtinus kojų pirštų vidų, pirštai turi būti padengti ant kulno kulno. Priešingu atveju batai gali būti nedideli jau po trumpo laiko.

Labai svarbu, kad oras nuolat cirkuliuoja sportinėse bateliuose - tai užtikrins vėdinimą kojoms, pašalintų prakaitavimą ir grybelinės infekcijos vystymąsi. Norėdami užtikrinti maksimalų oro mainą, galite įsigyti sportinius batelius su „Gore-Tex“ membrana.

Tai unikali patentuota technologija, kuri užtikrina laisvą oro cirkuliaciją bato viduje, tačiau tuo pačiu metu neleidžia drėgmei patekti į vidų.

Paprastai membraninis audinys yra tarp viršutinio bato vidinio ir išorinio sluoksnio. Mikroporos, kurios yra kelis kartus mažesnės už žmogaus plaukų skersmenį, puikiai leidžiamas iš viršutinės drėgmės ir oro iš sneakerio, tačiau dėl savo mažo dydžio jie neleidžia vandens molekulėms patekti į vidų. Dėl šios priežasties tokios batų pėdos visada išliks sausos.

Membraninių modelių sportbačiai yra įvairių variantų ir skirtingų metų laikų. Labiausiai praktiškai būtų dėvėti tokią porą rudenį, kai lietus pila beveik be sustojimo ir vaiko kojos įprasta batai nuolat šlapia.

Žieminiai batai su membraninio audinio tarpsluoksniu veiks efektyviai tik sporto veiklos metu - slidinėjimas, bėgimas. Bet kuriuo atveju aktyvaus fizinio krūvio metu išsiskiria prakaitas, kuris nedelsiant bus sėkmingai pašalintas į išorę dėl membraninių mikroporų.

Verta padaryti išlygą, kad žiemos sportinė avalynė netinka kasdieniam drabužiui, jie neturi šilumos savybių (nebent, žinoma, jie turi papildomą izoliacijos sluoksnį), todėl, sustabdžius 10 minučių esant minus 5 laipsnių temperatūrai, paauglio kojos gali užšalti. .

Ką dėvėti?

„Sneakers“ šiandien tapo beveik visuotiniais batais, kuriuos dėvėjo visų stilių ir amžiaus žmonės. Paaugliai nėra išimtis.

Tinkamai parinkta drabužių spinta padės jūsų vaikui išsiskirti iš minios dėl savo ankstyvo stiliaus ir individualumo jausmo.

Prieš jums padedant vaikui pasirinkti spintos batų porą, išsiaiškinkite jo skonį. Galbūt jūsų sūnus yra klasikinis? Tada geriausias pasirinkimas būtų neutralaus atspalvio bateliai. Jie gali saugiai pasiimti juodąsias kelnes glaustą kasdienį stilių.

Dėvėjęs tokį ansamblį su marškiniais ir aprūpindamas vaiką klasikiniu portfeliu ar diplomatu, jūsų moksleivis užkaria visus klasiokus su charizmu ir rafinuotu skoniu.

Neklaužada sukilėliai, kurie neatstovauja vienai dienai be sporto, vertins jūsų siūlomą treniruoklį. Tokie drabužiai tikrai bus mylimi kartu su aktyviais vaikais.

Merginos, ypač švelnus ir jaudinantis per šį sunkų pereinamąjį laikotarpį, bus labai patenkintos dalykais, kurie atrodo panašūs į mano motinos garderobą. Trumpas viršūnė su olimpine? Džinsai su aukštu juosmens? Sporto krepšys su garsaus prekės ženklo logotipu? Ką reikia. Šie dalykai bus jūsų dukterinių daiktų rūbų spintoje, ir kartu su sportiniais batais, be pasitikėjimo savimi, suteiks komforto ir patogumo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys