Moterų apranga ir avalynė

Laisvalaikio bateliai

Laisvalaikio bateliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Vaikų avalynės gamintojas Minimen
 2. Minimen prekės ženklo batų ypatybės
 3. Bendrovės „Minimen“ kainodaros politika

Rūpestingi tėvai visada stengiasi pasirinkti geriausią savo kūdikiui. Minimen sportbačiai yra pritaikyti reikliausių ir dėmesingiausių tėvų pageidavimams.

Vaikų avalynės gamintojas Minimen

Minimen yra Turkijos kompanija, kurios pagrindinė specializacija yra ikimokyklinio amžiaus ir studentų avalynės gamyba. Visi modeliai sukuriami dalyvaujant ortopediniams chirurgams, kurie projektuoja batus, kurie prisideda prie teisingo vaikų kojų formavimo. Gaminant kiekvieną porą (sandalai, sandalai, Minimen sportbačiai), naudojamos natūralios ir nekenksmingos medžiagos - oda, netoksiškas kaučiukas ir kt.

Minimen siūloma įvairovė yra labai įvairi. Kūdikiams, kurie tik mokosi vaikščioti, gamintojas siūlo batus su atramine atrama, kuri pritvirtina koją ir prisideda prie jo tinkamumo vaikščiojant. Vyresnio amžiaus vaikams Turkijos įmonės dizaineriai sukūrė stilingus modelius su ryškiu dizainu.

Minimen prekės ženklo batų ypatybės

 1. Visi modeliai pagaminti iš aukščiausios kokybės minkštos odos. Tvirtinimo detalės yra reguliuojamos, kad minkšta kūdikio oda nebūtų išspausti ar trinti.
 2. Dėl naudojamų medžiagų savybių (atsparios dilimui) šio prekės ženklo batai dėvimi jau daugelį metų.
 3. Visos batų detalės yra sukurtos rankomis, todėl negali būti santuokos, o tai reiškia, kad sandalai ir minimen sportiniai bateliai atlaikys bet kokį spaudimą, kurį patinka mažai tyrinėtojai.
 4. Tokiuose batuose vaikų kojos yra apsaugotos nuo pažeidimų, nes visų modelių padai yra pagaminti iš patvarios neslidžios gumos.
 5. Batai yra gana lankstūs, todėl bet kuriame iš pateikto linijos modelio (sandalai, batai, mažos kelnės) vaikas bus patogus šokinėti ir paleisti.
 6. Siekiant išlaikyti vaikų kojų sausumą, o ne prakaitavimą, įmonė naudoja tik natūralias medžiagas.
 7. Produktų kaina yra labai prieinama ir prieinama daugeliui piliečių kategorijų.
 8. Avalynė "Minimen" gaminama su visomis augančių vaikų kojų fiziologinėmis savybėmis. Visi modeliai turi foną ir stumti. Be to, vaikai, kenčiantys nuo plokščių pėdų, taip pat nesikreipė į gamintoją. Ypač jiems išleistas specialus ortopedinių batų rinkinys.

Bendrovės „Minimen“ kainodaros politika

Batai, sandalai, sandalai, mažos kelnės - visi šie įvairūs modeliai gali būti įsigyti už 1700-3900 rublių kainą. Modelių su kamštienos padangomis kaina siekia 2500 rublių. Kartais parduotuvėse parduodami seni „Minimen“ prekių ženklų kolekcijos. Jei norite pirkti batus už geresnę kainą, turėtumėte reguliariai stebėti akcijas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys