Moterų apranga ir avalynė

Vaikų pižamos kombinezonai

Vaikų pižamos kombinezonai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Privalumai
  2. Modeliai
  3. Medžiaga ir spalva
  4. Kur aš galiu dėvėti?
  5. Kaip pasirinkti?
  6. Vaizdai

Tinkamas miegas yra ne tik galimybė organizmui atsipalaiduoti ir įgyti jėgų kitą dieną, bet ir geros sveikatos bei ilgaamžiškumo garantija. Ir ne tik ryte, bet ir tai, kaip vystosi šuoliais ir ribomis, vaiko smegenys sugeria naują, priklauso ne tik nuo to, kaip vaikai miegoti.

Naktiniai drabužiai padeda užtikrinti nedidelį nerimą su neprilygstamu komfortu. Vaikų pižama-kombinezone vaikas ilgai ir maloniai miegos.

Privalumai

Vaikiškos pižamos, prisiūtos kombinezonų pavidalu, bus nepakeičiamos vaikų ir vyresnių berniukų bei mergaičių drabužių spintos. Tai tikrai universalus dalykas, o ne vaiko judesių suvaržymas ir nesiruošia sulankstyti, bet tuo pat metu apsaugoti nuo grimzlės ir efektyviai atšilimo.

Pramogos malonus užraktas gali būti lengvai atšauktas, jei jis tampa per karštas - šiam laikui 3 metų ir daugiau suaugusiems vaikams yra prisiūta saugi ir patogi užtrauktukas. Mažiausiems modeliams paprastai uždaromi metaliniai mygtukai, o šaltieji „apvalūs sūnūs“ neliečia vaiko odos. Kaip alternatyva metalui gali veikti dideli mygtukai.

Pajamų kombinezonai supjaustyti atsižvelgiant į kūdikio kūno anatomines savybes, tai užtikrina patogiausią ir patogiausią dėvėjimą. Vaikas, miegantis savo kambaryje su kombinezonu, neužšąla, o ne užšąla, net jei jis miego metu išmeta antklodę - šiltas gabalas dirbinių pižama puikiai išlaiko priimtiną temperatūrą.

Kūdikis, kuris nuo pirmųjų savo gyvenimo mėnesių buvo įpratęs miegoti elegantiškoje pižamoje, gerai miegos suaugusiu amžiumi, kai daugelis jo bendraamžių neramiai išmeta ir įsijungs į lovą nuo per ilgą dieną sukauptos patirties. Jaukus šuolis iš pirmųjų sekundžių apgaubia savo jaunąjį savininką palaima ir atsipalaidavimu, o vaikas be trukdžių eina į svajones be jokių problemų.

Modeliai

Pastaraisiais metais į madą pateko vaikų pižama-kombinezonai su gaubtais. Iš grynai dekoratyvinio elemento gaubtas tampa visapusišku komforto miego proceso dalyviu. Mesti jį per vaiko galvą - ir net ilgomis žiemos naktimis jis bus šiltas ir patogus. Iš tiesų, hooded pižama yra hibridas, kuris sujungia du drabužių elementus - naktinį naktį ir miego dangtelį, kuris atrodo taip liečiantis namų fotografijas.

Kitas iliustruojantis miego kostiumo idėjos pritaikymas naujagimiams prie brandintų vaikų drabužių spintos buvo pižama-kombinezonai su uždaromis kojomis. Dabar vietoj slankiklių, kurie šildo kūdikio pėdas ir kulnus, tai yra pilnavertis miego kostiumas, kuriame jis yra šiltas ir patogus vaikščioti ryte.

Vaikų miegmaišių specifika yra ta, kad ji turėtų būti ne tik saugi ir patogi, bet ir kad vaikas turėtų jį valgyti kiekvieną vakarą. Japonijoje buvo rastas išradingas šio kartais sudėtingos problemos sprendimas - vaikų pižama-kombinezonai ją stilizuoja į piešinių ar antropomorfinių gyvūnų, populiarių tarp vaikų, vaizdus.

Kūdikiui nereikia įtikinti suknelės kigūryje, kaip minionas, panda ar vargšas - vaikas tai padarys pats ir labai malonu.

Medžiaga ir spalva

Kaip ir bet kurio kito vaikų drabužių spintos elemento atveju, pagrindinis lemiamas veiksnys perkant pižama-kombinezonas bus medžiagos saugumas.Ekspertai primygtinai rekomenduoja nepirkti miegamojo kostiumo, kurio gamyboje naudojamos sintetinės medžiagos.

100% hipoalerginė medvilnė arba vilna idealiai tinka lengvoms pižamoms šiltuoju metų laiku. Tą patį, kad vaikų svajonė žiemos naktimis buvo ne mažiau patogi, turėtumėte atkreipti dėmesį į kombinezonas su plaukais.

Medžiaga, iš kurios siuvami naktiniai drabužiai, turi būti gerai išleidžiami ore, kad kūdikio oda galėtų laisvai kvėpuoti ir taip pat būtų kiek įmanoma malonesnė, nes tai priklauso nuo to, kaip bus atsipalaiduoti kūnas. Be to, audinys turi būti pakankamai stiprus, kad galėtų atlaikyti reguliarų skalbimą - patogus kombinezonas pižama, kūdikis dažnai pasirodys pusryčiams, kuris yra kupinas netikėtų dėmių iš maisto. Atsikratant tokių programų pėdsakų, reikės reguliariai pasitikėti skalbimo mašina.

Pajamų kombinezono spalvos visiškai priklauso nuo vaiko skonio ir jo tėvų proporcijos bei stiliaus. Tai gali būti vienmodžiai rami modeliai arba spalvingi ir ryškūs superhero motyvai.

Kur aš galiu dėvėti?

Miego kombinezonai jau seniai tapo dalyku, kuris išaugo nuo pradinės sistemos. Tinkamai pasirinktoje naktinėje suknelėje vaikas ne tik miega, bet ir gulėti ant lovos su komiksų knygomis, žiūri savo mėgstamus animacinius filmus ant televizoriaus ar žaisti žaidimų žaidimus ant planšetinio kompiuterio. Kigurumi pižama sukurs pojūtį vaikų matinee ir taps tikra palaima švelnioms šeimos fotografijoms bet kuriame interjere.

Neįprastos pižamos, kurių jaunasis vežėjas „cosplay“ kai kurie populiarūs animaciniai filmai ar filmų personažai, jei reikia, lengvai taps ponia vakarienės karnavaliniu kostiumu ar puošmena.

Kaip pasirinkti?

Pasirenkant vaikišką pižamą, verta pažvelgti į kitus ar dar du modelius. Tai turėtų būti padaryta ne tik dėl augimo drabužių įsigijimo priežasčių - miegas neturėtų trukdyti judėti.

Patartina nedelsiant išmokyti kūdikį miegoti pižama ištisus metus. Norėdami tai padaryti, jums reikia sukaupti keletą kombinezonų - šiltam sezonui ir šalčiui. Daugelis tėvų nenori atimti savo vaikams malonumo miegoti elegantiškose pižamose, net ir tada, kai jų vaikai auga. Vaikiškų pižamačių universalumą taip pat patvirtina tai, kad mergaičių ir berniukų modeliai gali skirtis tik spalva.

Taip pat bus svarbu pasirinkti pižamos spalvos skalę. Kiekvienas vaikas nesąmoningai pasiekia ryškias spalvas ir vaizdus. Tuo pačiu metu jis vis dar yra drabužiai, skirti miegoti, o perteklius bus netinkamas.

Vaizdai

Pajamas-romperiai su uždaromis kojomis, nudažyti juokingais lokiais. Nešvarus, nepastebimas užtrauktukas, kuris eina į dešinę koją, nesunaikina kostiumo vientisumo, o minkšti rankogaliai, glaudžiai apvyniojantys riešus, neleis rankovėms sukti net ir be neramiausio miego.

Kigurumi "Tigras" patiks tiek berniukų, tiek mergaičių. Šio personažo neramumas Mikė Pūkuotuko istorija kompensuojama ramioje priekinės pižamos spalvos spalva. Jaukus gaubtas šilta vaiko galvą vėsiomis naktimis, o erdvus šokinėjimo stilius leis Jums patogiai miegoti prieš miegą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys