Moterų apranga ir avalynė

Membraniniai kombinezonai vaikams

Membraniniai kombinezonai vaikams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Privalumai
 3. Modeliai
 4. Prekiniai ženklai
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Kaip plauti?
 7. Ką dėvėti vaikščiojimo kostiumėlį?
 8. Apžvalgos

Vaikai, kaip taisyklė, labai mėgsta žiemą ir laukia jos ateities. Tačiau jų tėvai šaltuoju metų laiku pasirenka tinkamą vaikų aprangą, kuri apsaugo juos nuo vėjo, sniego ir šalčio. Ir kai berniukai ir mergaitės sumušė pakankamai ant kalvų ir snieglenčių, pavasarį ateina nepakeisti upeliai, balai ir lietūs, prie susitikimo, su kuriuo vaikas taip pat turi būti tinkamai įrengtas.

Šią užduotį įveikia šilti ir tankūs dalykai, tačiau jie įdeda mama priešais naują problemą - jiems dažnai reikia nuplauti viršutinius drabužius. Laimei, šiuolaikiniai gamintojai jau seniai rado pasirinkimą, kuris puikiai atitinka visus pirmiau išvardytus reikalavimus - kūdikių membranos kombinezonai. Priklausomai nuo modelio ir medžiagos, tai bus stebuklinga lazda tėvams žiemai ir ne sezonui.

Kas tai?

Membraniniai kombinezonai - tai viršutiniai drabužiai, skirti vaikui, kuriame jis neužšaldys, tačiau tuo pačiu metu jis neprasidės. Toks kostiumas apsaugo savo jaunąjį savininką nuo sniego ir lietaus, balų ir sniego dūmų.

Tikslinė membraninių kombinezonų grupė yra „savaeigė“, aktyviai juda ir važiuoja vaikai. Kūdikiams, kurie yra labiau linkę sėdėti vežimėliu, tai bus šiek tiek anksti pirkti tokius drabužius - geriau juos pašildyti labiau pažįstamu būdu.

Kai kurie tėvai klaidingai manė, kad membrana vadinama izoliacija, kurios dėka šie kombinezonai pasižymi unikaliomis savybėmis. Tiesą sakant, tai nėra. Membrana yra speciali plėvelė, b e s i s k i r i a n t i tuo, kad ji neleidžia drėgmei ir vandeniui lauke, tuo pat metu išlaikant šilumą.

Privalumai

 1. Būdamas būdingas ne šilumos sluoksnis, bet aukštųjų technologijų plėvelė, membrana veikia pagal termosą. Kai šiltame bute pasirodo vaikas, apsirengęs membraniniu kombinezonu, jis neužšąla - membrana šildys šilumą. Ir atvirkščiai - po to, kai namo nueisite iš gatvės, kūdikis nesišvies: palankus mikroklimatas sukuriamas viduje.
 2. Membranos atsparumas drėgmei yra 80%. Labiausiai malonus, kad ši vertė praktiškai nesumažėja net ir po dažno plovimo. Būtent šis sluoksnis pažeidžia daugumos tėvų bendrą stereotipą, pagal kurį bet koks šiltas dalykas pagal nutylėjimą turėtų būti tankesnis ir storesnis. Plona membrana susiduria su šia užduotimi geriau nei kailių kailis - tuo pačiu metu ji nesusilieja ir neužteršia nešvarumų, taip sumažindama vaikų šalčio tikimybę.

Modeliai

Jauniausiems, savarankiškai vaikščiojantiems, bet dar neturintiems laiko vertinti ilgų žaidimų grožį snowdriftuose ar smėlio dėžėse, taip pat laivuose laivuose, patyrusiems tėvams rekomenduojama įsigyti vieno gabalo trumpiklį.

Jame kūdikis bus patikimai apsaugotas nuo vėjo ir kritulių, pasivaikščiojimai gryname ore taps jūsų mėgstamiausia tradicija.

Vaikams ir mergaitėms, turinčioms ketverių metų ir vyresnius, tampa aktualus kito tipo membranos viršutiniai drabužiai, pusiau kombinezonai. Jei dėvėsite jį su įprastu šiltu švarku, rizika, kad gatvės aprangos apačioje bus nešvari, yra kelis kartus didesnė. Todėl turėsite plauti striukę daug rečiau, tačiau aukštos kelnės su dirželiais, vadinamos pusiau kombinezonu, išdžiūsta daug greičiau nei vieno gabalo užsegimas.

Žiemos membranos modeliai taip pat pateikiami keliais variantais:

 • visuma;
 • atskirti;
 • pusiau kombinezonai.

Atskiras kombinezonas - įsigijimas yra labai pelningas, nes vienas rinkinys gali padaryti keletą gatvės išvaizdų. Pavyzdžiui, kombinezonai iš kombinezonų ir šiltos striukės ar kailio yra idealiai tinka šalčiausioms dienoms ar ilgiems pasivaikščiojimams parke.

Kelnės atskirose kombinezonai ir pusiau kombinezonai paprastai yra reguliuojamos aukštyje. Taigi šie dalykai nėra skirti vienam sezonui - jie „augs“ su vaiku keletą metų.

Prekiniai ženklai

Jau seniai žinoma, kad skandinavai yra vienas pagrindinių amatininkų, gaminančių aukščiausios kokybės ir šiuolaikinius žiemos drabužius. Atliekant membraninius džemperius, delną teisėtai valdo Suomijos prekės ženklai, tokie kaip Reima, Valianly arba Lassie.

Šios įmonės siuvamos patrauklią kombinezoną, kurios išvaizda žavi vaikus, o motinos jas myli dėl savo atsparumo vandeniui ir nešvarumų. Po aktyvaus pasivaikščiojimo kombinezono pakankamai nuvalykite drėgnu skudurėliu ir atrodys kaip naujas!

Membraniniai kombinezonai Kinijos markės Kalborn - biudžetas, bet labai kokybiški dalykai. Nepaisant to, kad jie siuvami drabužius Kinijoje, jo audinys buvo sukurtas pagal Japonijos technologiją ir gali lengvai konkuruoti su rinkos lyderiais.

Tėvų atsiliepimai sako, kad šios kompanijos kombinezonai puikiai pasirodo karštuose šaltiniuose.

„Crockid“ kombinezonai yra vienas populiariausių rinkoje. Jie naudoja lengvas, patvarias ir kvėpuojančias naujos kartos izoliacijas, o modeliai skirti vaikams nuo gimimo iki aukštesnės mokyklos.

Šis prekės ženklas kiekvieną sezoną sukuria nuostabias ir originalias spalvas, o šių kombinezonų stilius sukurtas taip, kad tėvai galėtų lengviau apsirengti vaiką, o kūdikis jaučiasi laisvas ir patogus, o ne užšalęs net šalta.

„Norfin“ prekės ženklas specializuojasi žiemos aprangoje, pvz., Ilgalaikėje veikloje lauke, aktyviam žiemos sportui, laisvalaikio veiklai, pavyzdžiui, žvejybai ar medžioklei. Bendrovė visus savo drabužių privalumus suaugusiems perdavė vaikų drabužių linijai.

Kaip pasirinkti?

Visų pirma, atsižvelgiant į vaiko amžių. Vaikai, kurie vis dar nežino, kaip vaikščioti, jaustis patogiau, kai kiekvienas elementas yra reguliuojamas ryšiais. Kadangi vaikas negali pasakyti, kad jis yra šaltas ar pūtimas, tai geriau rūpintis savimi, traukdami gaubtą, rankogalius ir juosmenį į jo dydį.

Vaikams, kurie yra vyresni nei pusantrų metų, geriau nusipirkti užsegimą su dirželiais. Taigi vaikui bus lengviau ištirti pasaulį - jei drabužiai yra dideli ar nedideli, naujų atradimų troškimas bus labai sumažintas. Nes jums nereikia pirkti drabužių "augimui" ir dėvėti jį du ar tris sezonus. Susuktos kojos ir rankovės sukelia diskomfortą ir trukdo judėjimui.

Svarbu, kad kombinezonuose būtų lipnios siūlės, išskyrus pūtimo ir patikimus užtrauktukus ir kitus priedus. Na, jei yra alkūnių ir kelio apsauginių intarpų, nes kūdikis bet kuriuo atveju krinta. Įsitikinkite, kad gaubtas yra pakankamai gilus, kad galėtumėte įdėti žiemos kepurę.

Kaip plauti?

Membraniniai drabužiai plaunami skalbimo mašinoje esant minimaliai temperatūrai, o vietoj miltelių užsikimšusio miltelio reikia naudoti specialų gelį. Tuo pačiu metu dažnai negalima plauti daiktų. Užtenka valyti kombinezonus nuo paprasto purvo drėgnu skudurėliu arba valyti jį šepečiu. Sunkiau nešvarumus galima nuplauti po tekančiu vandeniu.

Svarbu: neįmanoma aktyviai išspausti tokių kombinezonų, juos sukti. Po plovimo, šiek tiek išgręžkite gaminį, tada apvyniokite drėgmę sugeriančiu audiniu ir palikite išdžiūti nuo šildymo prietaisų.

Ką dėvėti vaikščiojimo kostiumėlį?

Yra keletas reikalavimų, pagal kuriuos būtina apsirengti vaiką. Kai lauke yra šalta, svarbu, kad po trikotažu būtų du drabužių sluoksniai. Pirmasis yra marškinėliai arba sintetiniai marškiniai. Tai svarbu norint tinkamai reguliuoti šilumą.Antrasis sluoksnis bus atsakingas už oro tarpo sukūrimą. Idealiai tinka vilnoniui.

Nereikia dėvėti vilnonių ar kilpinių drabužių pagal kombinezonas. Patys šios medžiagos yra šiltos, bet šiuo atveju sukurs vonios poveikį.

Apžvalgos

Beveik visi tėvai sutinka, kad membraniniai kombinezonai yra puikus sprendimas žiemai. Tarp trūkumų vadinami tik palyginti didelėmis produktų kainomis. Tačiau tuo pačiu metu kiekvienoje apžvalgoje yra informacijos, kad membraniniai drabužiai turi aukštą kokybę ir aukštą vaiko patvarumą bei komfortą.

Dažniausiai tėvai nurodo membranos funkciją, kuri yra optimali bet kokiam klimatui - kūdikis joje neužšąla, bet nesijaudina.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys