Moterų apranga ir avalynė

Vaikų megztas skara

Vaikų megztas skara

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Nuopelnai
 2. Kaip pasirinkti?
 3. Mados tendencijos
 4. Veislės
 5. Populiarios spalvos
 6. Vaikiškos kepurės
 7. Apžvalgos

Nuopelnai

Artėja žiemos sezonas, o rūpestingos mamos pradeda šokti, nerimaudamos dėl savo vaiko sveikatos. Būtina, kad drabužių spinta būtų aprūpinta šiltiausiais daiktais, siekiant apsaugoti kūdikį nuo ilgų linijų, būdingų vietinėms ligoninėms ir kartaus vaistų.

Tačiau vaikai, net ir mažiausi, svarbu ne tik išsaugoti šilumą šalčio dieną, bet ir jų išvaizdą. Kūdikiai suvokia pasaulį per vizualinį kontaktą, todėl jums reikia juos apsupti grožiu, ypač patraukliais dalykais. Ir nėra nieko geriau nei žavingas šalikų ir kepurių rinkinys, kad nuramintumėte tėvų ir vaikų nervus?

Kaip pasirinkti?

Norėdami skubėti į parduotuvę ir nusipirkti pirmąjį rinkinį, kuris ateina su ryškia spalva, yra didelė klaida. Pasirenkant vaikui skirtą žiemą, būtina atsižvelgti į tam tikras taisykles, kad vienas akmuo sugautų du paukščius - kad vaikui būtų suteiktas maksimalus komfortas ir grožis.

 • Medžiaga turi būti minkšta ir maloni, kitaip jautri kūdikio oda kenčia nuo dirginimo. Tinka alpaka ir medvilnė.
 • Šaliko ilgis yra labai svarbus. Nepagrįstai ilgas modelis neleis vaikui susierzinti su savo bendraamžiais, nes jis nuolat užsikabins prie įvairių objektų ir bus supainiotas po jo kojomis. Geriausias variantas yra 120 centimetrų. Tai pakanka dvigubai apvynioti vaikišką megztą šaliką aplink kaklą.
 • Dėl pločio taip pat reikia atkreipti dėmesį. Nepakankamai platus produktas apsaugo vaiką nuo perpildymo, todėl modelio plotis turi būti bent dešimt centimetrų.
 • Rekomenduojama pasirinkti gerai ištempiamą šaliką, kad būtų galima lengvai sureguliuoti produkto spaudimo laipsnį prieš gerklę.

Mados tendencijos

Dizaineriai teigia, kad vaikų rinkiniai yra būtent tai, ką jaunieji mados turi sukurti reikiamam skoniui. Viskas, ką vaikas mato vaikystėje, yra saugoma atmintyje, o jei žiemos laikas jam perduodamas grožio aplinkoje, suaugusiųjų gyvenime galėsite išsaugoti pasakos jausmą, kad jie duos tris nuostabius mėnesius.

„Show of business“ žvaigždės atsižvelgė į dizainerių patarimus. Jų vaikai dažnai pasirodo žurnalų puslapiuose įvairiais žiemos rinkiniais. Parduotuvių lentynose galite rasti daug įvairių skrybėlių ir šalikų, kurie yra tiesioginiai įrodymai - rinkiniai vaikams yra labai paklausūs.

Veislės

Vaikams yra įvairių rūšių kaklaskarės, kurių kiekviena turi įdomių bruožų.

 • Šalikas-lankai yra puikus pasirinkimas mažai princesei. Produkto stilius sukurtas specialiai mergaitėms. Šios kaklaskarės atrodo labai originalios ir patrauklios. Didžiausias privalumas yra tai, kad šis modelis leidžia išvengti kūdikio pojūčių padažu - kaip žinote, vaikai nemėgsta ilgai trinti nėrinius ir kaklaskarius prieš vaikščiojant. Jums tereikia pakabinti vieną šaliko galą kitame - ir taip pasirodo lankas. Krūtinę apsaugo dvigubas sluoksnis.
 • Šalikas apykaklės taip pat vadinamas denara. Tai dar lengviau dėvėti. Dickey dėvimi virš galvos, nereikia tvirtinimo. Megztas apykaklis šildo vaiko kaklą, krūtinę ir nugarą. Produktai yra skirtingų spalvų, jie dekoruoti dekoruotais ir megztais elementais.
 • Šalikai tinkami berniukams. Ji gerai tęsiasi, atrodo įspūdinga ir elegantiška. Tūrio mezgimas traukia kitų dėmesį.

Populiarios spalvos

Naujausios vaikų kepurės ir šalikų spalvos kiekvienam sezonui yra mėlynos, žalios, raudonos, baltos, terakotos ir juodos spalvos. Tačiau spalvų paletė nėra svarbiausia. Modelių išvaizdos pagrindas yra modeliai.

 • Norvegijos ornamentas greitai pakilo iki populiarumo piko. Atpažįstami raštai yra sudėtingi snaigės, elniai ir įvairūs abstrakčiai etniniai simboliai. Ši parinktis gali šildyti ne tik kūną, bet ir vaiko sielą. Mažieji žvelgs į modelius su susidomėjimu, ieško kažkokios Pasakų prasmės.
 • „Harry Potter“ gerbėjams, tarp kurių yra daug vaikų, yra nuostabi variacija. Šalikai yra dekoruoti „Škotijos magijos mokyklos“ fakultetų spalvomis. Pilkai žalios ir raudonos geltonos spalvos produktai su gyvūno įvaizdžiu (liūtas ir gyvatė) neabejotinai užfiksuos vaikų ir jų bendraamžių dėmesį. Tokiuose vaikų megztuose kaklaraiščiuose dažnai laikomi šeimos nuotraukų ūgliai.

Be to, dizaineriai mėgsta papuošti kaklaskarius su mygtukais, gėlėmis ir kitomis megztomis aplikacijomis.

Vaikiškos kepurės

Populiariausia vaikų kepurės yra modelis su pompomis. Produktas sukuria mielą, naivų vaizdą, sukeldamas žmonių ir tėvų šypseną. Pomponai yra megzti ir kailiai.

Tamsiai atspalvių skrybėlės su juokingų gyvūnų įvaizdžiu tinka berniukams ir mergaitėms rožinės ir baltos spalvos modeliams.

Keista, kad tokios kepurės yra karštai mylimos paauglių. Futbolo, ledo ritulio ir krepšinio gerbėjams yra net sportinės spalvos - kepurėliuose rodomas mėgstamos komandos pavadinimas ir simbolis.

Apžvalgos

Pirkėjai yra patenkinti skrybėlę ir šaliką. Patenkinti yra ir tėvai, ir vaikai. Žiemą šaltu metu galite saugiai vaikščioti su savo vaiku, nebijodami siųsti į darželį ir važiuoti žemyn kalnu.

Produktai turi išvaizdą, yra praktiški ir nereikalauja priežiūros.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys