Moterų apranga ir avalynė

„Lassie“ sportbačiai

„Lassie“ sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 

Suomijos prekės ženklas Lassie yra gerai žinomas Rusijoje ir Europoje. Šį Šiaurės Europos gamintoją pasižymi aukštos kokybės drabužiai ir batai: demi sezonas, žiemos striukės ir kombinezonai, batai ir sportbačiai. Norėčiau apsigyventi Lassie bateliuose.

Kas yra batai?

„Lassie“ sportbačiai pagaminti specialiai mažam vartotojui. Ši praktinė sportinė ir vaikiška vaikiška avalynė bus tinkama tiek sausiems orams, tiek lietui. Be to, galite dėvėti ją iki pat šalčio, nesirūpindami tuo, kad kūdikio kojos gali užšalti.

Gamintojas rūpinasi savo klientais, todėl siūlo kuo patogesnius sportinius batelius, nes jie pagaminti iš minkštų, elastingų medžiagų, atsižvelgiant į kojų struktūros anatomines savybes.

Kas tai yra?

Tai ne paslaptis, kad perkant batus kūdikiui, ypatingas dėmesys skiriamas medžiagoms, iš kurių jis pagamintas. Kitų gamintojų „Lassie“ sportbačiai pasižymi ne tik stilinga išvaizda, bet ir „vidiniais“ privalumais.

Šio bato bruožas yra membraninio sluoksnio buvimas, kuriam būdingas didelis atsparumas vandeniui ir tuo pat metu gebėjimas „kvėpuoti“. Kitaip, ši medžiaga neleidžia drėgmei išeiti, bet vandens garai, natūralus vaikų kojų išsiskyrimas, išeina pro mikroskopines poras. Taigi batai visada lieka sausi.

„Lassie“ sportbačių dizainui gamintojas naudoja modernių sintetinių medžiagų, natūralių zomšinių ir tekstilės gaminių derinį. Padų gamybai naudojami lengvi, lankstūs, atsparūs guminės medžiagos.

Modelių ir kainų kategorija

Parduodami „Lassie“ sportbačių pavyzdžiai labai skiriasi. Dažniausiai parduotuvių languose yra keletas mergaičių ir berniukų modelių, užpildytų skirtingomis spalvomis.

Populiariausia mergaičių sportinių batelių spalva yra rožinė, o gamintojas naudoja įvairius atspalvius, taip pat puošia batus su įdėklais ir įdėklais. Berniukų kolekcijos sukuriamos pilkos ir mėlynos spalvos atspalviais.

Vartotojui siūlomi tokie dydžių sportiniai bateliai: nuo 22 (14,5 cm į vidų) iki 35 (23 cm vidpadžio). Todėl jau nuo dviejų metų galite suteikti savo vaikui kokybiškus ir patogius batus, kurie prisidės prie teisingo kojų formavimo.

Parduodant „Lassie“ batus galima rasti nuo 1500 iki 3000 rublių. Tai priklauso nuo modelio, kuris jums labiau patiko, ir nuo vietos, kur nusprendėte pirkti. Internetinės parduotuvės siūlo mažesnes kainas, palyginti su vaikų prekių parduotuvėmis.

Akivaizdu, kad tėvams, norintiems pirkti savo vaikui aukštos kokybės ir patogius batus, šis pirkimas bus malonus ir pelningas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys