Moterų apranga ir avalynė

Kūdikių avikailių kailis mergaitėms

Kūdikių avikailių kailis mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 

Pradedant šaltu oru, tėvai nori apsirengti savo vaiką kuo šiltesniu ir patogesniu. Ir jei kalbame apie mergaitę, tada viršutiniai drabužiai taip pat turi būti gražūs. Todėl geriausias variantas būtų elegantiškas vaikų avių kailis.

Modeliai

Praktiška rauginta oda apsaugo vaiką nuo oro, suteikia odai galimybę kvėpuoti. Tuo pačiu metu šis elementas yra pigesnis nei kailis.

Avikailiai, skirti mergaitėms, pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus avikailio, paprastai puošia kailiai, ryškūs fragmentai, aplikacijos, siuvinėjimai. Jie išsiskiria sudėtingomis detalėmis. Visa tai padaro kiekvieną produktą žavingą ir unikalų.

Mergaitės avikailio kailio stilius gali būti bet koks. Visada klasikiniai klasikiniai, vidutinio ilgio modeliai. Taip pat populiarūs vaikų įrengti avių kailiai - jie yra geriau apsaugoti nuo stiprių vėjų. Merginos patinka kaip varpinės formos, paprastai jas papildo muff ir kontrastingas kailio apdaila.

Visi mergaičių avikailių kailiai paprastai turi gaubtą su kailio apdaila. (natūralus ar dirbtinis kailis), kuris dar geriau apsaugo kūdikį nuo oro sąlygų. Be to, toks dalykas jokiu būdu neturėtų sugerti ar perduoti vandens. Todėl vaikų drabužių dizaineriai sukūrė tokį modelį kaip avių kailis, pagamintas iš odos, pasižyminčios stipresnėmis vandeniui savybėmis.

Stilingas ir modernus išvaizdos vadinamasis avikailio kailis mažai fashionista ji yra avikailio kailis su striukės stiliumi. Tačiau tai leidžiama dėvėti tik atšildyme, nes jis turi juosmens ilgį arba šiek tiek mažesnį.

Tėvai, kurie mėgsta parodyti savo mažosios dukros drabužius, gali gauti avikailio kailįtinka šventėms. Tai išplėstas apačioje esančiam modeliui, kuris turi vaikišką eleganciją.

Avikailių kailis-kombinezonas - galimybė labai jaunoms mergaitėms. Tokie dalykai yra patogūs, turi užtrauktuką, suteikia maksimalų šilumą ir komfortą, plačios kojinės kelnės yra lengvai įdėti į vaiką. Kombinezonai turi gilų gaubtą, kurį galima priveržti stygomis arba tvirtinti velcro. Rankovių ir kojų ilgį paprastai reguliuoja rankogaliai.

Atskirai, tėvų mergaičiai turi gyventi ant avių kailio. Palyginti su grynai vaikiškais, tokie modeliai pasižymi paprastesniu pjūviu ir nėra perkrauti dekoratyviniais elementais, sudėtingais kvapais ir sagtimis. Ypač paklausa paauglių avių kailio kelio ilgis.

Spalva

Avikailių spalvos tirpalas mergaitėms yra įvairus. Bet koks mažas fashionista gali rasti savo mėgstamos spalvos modelį, paprastai šviesų, dažniausiai rožinį ar raudoną. Tačiau visuomet galite nusipirkti neutralaus klasikinio spalvos vaikų drabužius: rudą, smėlio spalvą, pilką. Kūdikis baltame avikailio kailyje atrodo žavingas, tačiau šis dalykas nėra labai praktiškas. Juoda spalva vaikų viršutiniame drabužyje nėra labai tinkama - atrodo nuobodu.

Gamintojai

Vaikų avikailių paltai sėkmingai siūti Rusijoje. Pavyzdžiui, „Umka“ prekės ženklo dizaineriai kuria lengvus, bet patvarius gaminius.netekę savo formos ir spalvos net po sauso valymo. Specialios kompozicijos suteikia odai atsparesnes vandeniui. Be to, avių paltai „Umka“ atlieka lengvą odos masažą.

Bendrovė "Metelitsa" iš Kirovo 10 metų dirbo Rusijos kailių rinkoje. Avių gamyba yra viena iš pagrindinių jos sričių. Platus diapazonas čia yra modeliai mergaitėms.

ELENA FURS taip pat užsiima vaikų modelių kūrimu.Atsižvelgiant į maksimalaus komforto, atsparumo karščiui ir hipoalergiškumo reikalavimus, prekės ženklas sėkmingai siuvasi lengvus ir šiltus vaikų aviganius.

Kitoms šalims tiekiamos ir mergaičių aviganiai Rusijoje. Turkų, anglų ir produktų iš Australijos, kaip ir mūsų vidaus, palyginti sunkūs, bet labai šilti. Tai dar vienas dalykas - lengvi, o Rusijos šalčiams netinkami Italijos modeliai. Jei suaugusiam automobiliui tokia avių kailis yra būtinas, tuomet maža mergaitė neturėtų pirkti tokio dalyko.

Kaip pasirinkti?

Ikimokyklinio amžiaus mergaičiai pasirinkti avių kailį tik iš natūralios medžiagos, kad kūdikio oda visada gerai kvėpuotų, nesusirgtų ir nesikauptų ant jo drėgmės. Galų gale, šie vaikai turi daug daugiau dujų per odą nei suaugusieji. Be to, daugelis kūdikių yra linkę į alergiją. Vyresnėms mergaitėms yra priimtinos dirbtinės avių paltai, jei, žinoma, tai yra aukštos kokybės pakaitalas.

Labai svarbu patikrinti gaminio siūlių kokybę. Įrodyti gamintojai visada gamina dvigubas siūles, nes jie priklauso nuo vaikų sluoksnių nusidėvėjimo ir nepralaidumo. Taip pat patikrinkite kišenes: jos turi būti siuvamos ypač gerai vaikų drabužiuose. Prieš perkant, palyginkite kainas įvairiose parduotuvėse. Per mažos išlaidos yra priežastis manyti. Šis elementas gali būti prastos kokybės arba sugedęs.

Atminkite, kad natūralus avikailis neturėtų užsikabinti, kai purtant avies kailį.

Būtinai kreipkitės į pardavėją apie natūralaus kūdikių avikailio kailio priežiūros sudėtingumą: kaip tinkamai jį nuplauti ir išdžiovinti. Tegul dukra tikrai išmatuoja dalyką: ji jokiu būdu neturėtų suvaržyti vaiko judėjimo. Galų gale, visi vaikai yra neramus. Be to, jūs įsigysite viršutinius drabužius ne vienam sezonui, todėl palikite merginos augimo rezervą.

Gražūs vaizdai

  • Žavingas mažosios princesės modelis. „Bell“ silueto ryškiai mėlynos spalvos avies odos kailis yra papuoštas rožiniu įrišimu ant rankovių ir išilgai tvirtinimo linijos. Modelio akcentas - tai baltos spalvos kailio apdaila ant apykaklės, krūtinės, rankovės, gaminio krašto. Tūrinis gaubtas gražiai rėpia merginos veidą ir suteikia apsaugą nuo vaiko galvos.

  • Mokyklos mergaičių galimybė. Klasikinio šokolado spalvos avikailių kailis taip pat yra šiek tiek užpjautas ir universalus ilgis, šiek tiek dengiantis kelį. Modelis pritraukia dėmesį gražiai papuoštomis kišenėmis ir kailiais, susiuvančiais ant krūtinės. Batai su sudėtingais modeliais ir mėlynos pėdkelnės su geometriniu atspaudu harmoningai papildo merginos įvaizdį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys