Moterų apranga ir avalynė

Vaikų chalatas

Vaikų chalatas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Medžiagos
 3. Modeliai
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Kaip siūti?

Pagrindinis dalykas vaikų drabužiuose yra komfortas. Pagal šią taisyklę ir suteikiant vaikų chalatus. Jie turi gerai sugerti drėgmę ir išlaikyti šilumą.

Savybės

Vaikų chalatai pagaminti iš minkštos mahros. Galima naudoti ir kitas medžiagas, tačiau tai ypač patinka tėvai ir vaikai. Būtina sąlyga, kad vaiko produktas ant plika kūno yra hipoalergiškumas ir audinių natūralumas, taigi ir didelis kvėpavimas.

Taisyklingoje suknelėje vaikas turėtų jaustis taip pat patogiai, lyg jis nebūtų dėvėjęs drabužių. Ji turi būti šilta ir minkšta, kad apsaugotų karštą vaiko odą nuo aušinimo.

Medžiagos

 • Mahrah. Populiariausia vaikų vonios chalatų medžiaga. Tai medvilnės vilnonis audinys. Minkštumo laipsnis priklauso nuo krūvos ilgio ir storio. Šis audinys sugeria drėgmę, todėl vaikas jaučiasi patogiai, net nenaudodamas rankšluosčių. Bet jei krūva yra gana stora ir ilga, drabužis gali tapti sunkus.
 • Mikropluoštas. Sintetinis poliesterio audinys. Mažiau natūralus ir ekologiškas. Tačiau, skirtingai nei mahr, jis neišsišakoja, greitai džiūsta ir yra patvarus. Nerekomenduojama išdžiovinti geležimi arba ant akumuliatoriaus, kitaip jo šiluminės izoliacijos savybės blogėja.
 • Vilna. Jis gali būti pridėtas prie medžiagos arba atskiroje versijoje. Šie drabužiai yra šilti ir natūralūs. Specialios perdirbimo technologijos dėka, ji nedažo, bet yra sunkesnė iš drėgmės. Būtina prisiminti šios medžiagos alergiškumą.
 • Šilkas. Audinys yra gražus, lengvas ir įspūdingas. Dažniausiai tinka vyresniems vaikams, paaugliams. Nėra vonios galimybių su tokiu audiniu, bet karštame sezone toks chalatas puikiai tinka kūno aušinimui.
 • Nailonas Audinio kaita nebrangiam drabužiui. Jei jūsų vaikas nenori vaikščioti chalatu, šis audinys veiks gerai, nes jis bus naudojamas tik kelyje nuo vonios ir atgal.
 • Flanelis. Minkštas audinys su dvipusiu klojimu. Išlaiko šilumą gerai, bet po to, kai maudosi, bent išspauskite. Tai taip pat gali būti priskirta, ir vaflių audinys, tačiau tai šiek tiek grubus audinio.

Pasirenkant medžiagą neturėtumėte pamiršti, kokiu tikslu jūs perkate chalatą, kuriame kambaryje vaikas jį dėvės ir kiek ilgai - ilgą laiką arba tiesiog kaip drabužių keitimą tarp vandens procedūrų ir padažu.

Modeliai

Mažiesiems

Mažiems vaikams dabar yra didelis chalatų pasirinkimas. Visi šio amžiaus sluoksniai turi gaubtą, apsaugančią galvą nuo hipotermijos. Bet apsirengęs suknelė ant drėgno mažo kūno kūno yra nepatogu. Todėl buvo sukurta gera alternatyva - didelis frotinis vonios rankšluostis su kampu vietoj gaubto. Vaikas paprasčiausiai įsitraukia į save ir yra patogus.

Žaibas

Paprastas pasirinkimas vaikams. Šis drabužis yra lengvai pritvirtinamas. Renkantis ieškokite modelių su paslėptu užraktu, nes šaltas metalas, liečiantis vaiko odą, gali sukelti diskomfortą ir net odos dirginimą.

Mygtukai ir mygtukai

Šie apranga gali būti su susiuvimo kilpomis arba kilpomis iš krašto. Čia jūs turite apipavidalinti, kai užsisakote. Ir tarp mygtukų yra spragų, leidžiančių įšaldyti. Be to, drabužis gali būti atsuktas savaime, o tai trukdo aktyviems vaikams.

Su kvapu

Dvigubo apsirengimo suknelė su diržu. Vaikai jį myli už papildomą šilumos pojūtį ir lengvumą. Mesti jį ant drėgno korpuso, jis lieka tik pritvirtinti diržą. Be to, kvapas yra gera apsauga nuo pūtimo.

Dekoruoti

Vaikų chalatų modeliai linksmina ir ryškūs, nes vaikas visada lieka su jais. Dažnai vaikų chalatai turi juokingas ausis ir veidus ant gaubtų, uodegų. Kišenės puoštos pūkuotomis kailėmis.

Vyresniems vaikams tinka dekoravimui asmeninio siuvimo forma.

Kitas dekoro variantas yra aplikacija. Tai gali būti paprasta gėlė arba vardo raidė, tai gali būti nuostabūs ar animaciniai herojai.

Kaip pasirinkti?

 • Pirties chalatui svarbiausia yra higroskopiškumas. Todėl galite paprašyti pardavėjo išbandyti vandenį. Aukštos kokybės audinys įsisavins lašus, bet sintetinis bus atstumiantis. Jei pardavėjas atsisako atlikti tokį patikrinimą, žiūrėkite į kompoziciją, tuo daugiau yra natūralių komponentų, tuo greičiau drabužis sugeria drėgmę. Tuo pačiu metu, nepamirškite, kad drėgno audinio suknelė paprastai tampa sunki dėl vandens.
 • Pažvelkite į siūlių kokybę - nėra iškyšusių siūlų, mazgų ir juostelių. Pati audinio struktūra turėtų būti šviesa. Jei pasirenkate mahrą, tada žiūrėkite į krūvelių šviesos parinktis, kai krūva susideda iš vieno susukimo sriegio, tokie vilnai neišplečia, ir ilgą laiką jie išlaiko savo išvaizdą. Jei krūva susideda iš dvigubų kilpų, drabužis atrodo labiau erdvus ir minkštesnis, tačiau čia šios kilpos gali ištiesti ir klijuoti, jei supjaustytos, galite gauti skyles.
 • Išmeskite ryškias spalvas, o tai reiškia, kad audinyje yra daug dažiklių. Patikrinkite ir kvepkite drabužį, jame neturėtų būti pašalinių metalinių ir plastikinių skonių atspalvių.

Geriausia rinktis chalatą su savo vaiku. Jis pasirinks pasirinkimą, kurį jis norės, jums reikės tik patikrinti siūles ir kompoziciją.

Kaip siūti?

Vaikas gali būti patenkintas chalatu ir savo produkcija. Dėl šios priežasties motinos užima didelį vonios rankšluostį, sulenktą per pusę, ir priverčia jį taip pat išlenkti vaikišką palaidinę, kraštą iki krašto. Iškirpkite rankšluostį išilgai apvalkalo kontūro, pasitraukite kelis centimetrus už siūlę ir laisvai nupjaukite drabužį. Lieka eiti per siuvimo mašiną ir papuošti chalatą. Galite pridėti ir gaubtą, sutelkdami dėmesį į vaiko galvos dydį.

Jei pasirenkate visus niuansus, tada chalatas taps mėgstamiausiu jūsų vaiko garderobos elementu. Svarbiausia, kad vaikiški chalatai būtų komfortas ir natūralumas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys