Moterų apranga ir avalynė

Vaikų maudymosi kostiumėlis šokiams

Vaikų maudymosi kostiumėlis šokiams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kodėl maudymosi kostiumėlį?
 2. Nurodykite sijoną
 3. Ką apsvarstyti renkantis?
 4. Kaip nustatyti nupirkto vaikų maudymosi kostiumėlį?
 5. Priežiūra

Choreografija mergaitėms dažnai padeda nukreipti savo pasaulėžiūrą į estetiką. Mažosios ponios harmoningai siekia grožio. Savo ruožtu tai sudaro visavertę asmenybę, kurios prioritetai ir požiūriai gali atskirti didingą ir ribotą asmenybę.

Tokių žmonių interesų diapazonas yra gana platus. Choreografijos pamokos vaikams padeda priprasti juos prie sunkaus darbo, atkaklumo, ištvermės ir prisidėti prie intelektinės plėtros. Jie pagerina judesių koordinavimą, lankstumą ir teisingą laikyseną.

Bandymuose numatyta speciali forma - vaikų maudymosi kostiumai šokiams.

Kodėl maudymosi kostiumėlį?

Tai geriausias variantas, absoliučiai nelaikant judesių. Dėl šių drabužių pritaikymo visada galima pamatyti kūno judesių teisingumą.

Verta pažymėti, kad tai svarbus veiksnys okupacijoje. Mokytojų poreikiai skiriasi, todėl prieš perkant choreografinius drabužius, tikslinga juos paaiškinti su mokytoju. Pavyzdžiui, vaikų centrai teikia daugiau lojalių sprendimų, o šokių studijos visuomet aiškiai ir konkrečiai išreiškia savo sąlygas, net pasirinkdamos spalvą.

Kokie maudymosi kostiumai yra skirti klasėms? Dažnai tai gimnastikos forma su ilgomis rankovėmis ir dideliu iškirpte. Maudymosi kostiumėlis šokiams turėtų būti tvirtai prigludęs prie kūno. Jaunesnės grupės spalva paprastai yra balta. Vyresnio amžiaus moterys turėtų mokytis pamokų juodais maudymosi kostiumėliais. Tačiau yra ir kitų spalvų parinkčių.

Šokių maudymosi kostiumas:

 • Supjaustymo paprastumas ir sudėtingo dekoro trūkumas, kuris gali trukdyti judėjimui.
 • Tai patogi sijonas, nekliudantis judėti. Ši sąlyga reikalinga sudėtingiems šokio elementams atlikti.

Nurodykite sijoną

Priklausomai nuo šokio veiklos tipo, mokytojai rekomenduoja įsigyti skirtingų sijonų klasėms. Kartais vienas studentas gali turėti du ar tris.

Kiekviena šokio kryptis reiškia savo reikalavimus. Tačiau jie visi vieningai sutaria: repeticija su sijonu neturėtų trukdyti užsiėmimams.

Sijonai lengvai ir maloniai užpildo kiekvieną judėjimą. Dydis yra svarbus norint pasirinkti tikslią, kad repeticijos metu jis nekeltų nepatogumų. Priešingu atveju toks dalykas gali būti priemonė atsisakyti repetuoti.

Paprastai visi sijonai dėvi maudymosi kostiumėlį.

Dėl pobūvių šokių, suskirstytų į standartinius ir Lotynų Amerikos, yra įvairių modelių. Skirtumas tarp jų yra reikšmingas: standartinės parinktys yra ilgesnės ir sodrios, blaškomos ar metų, kai įkištos pleištai. Pagaminta iš esmės toje pačioje spalvoje, kartais yra apdaila, priešingai nei pagrindinė medžiaga.

Lotynų Amerikos šokių sijonai yra trumpesni, dažnai jų ilgis atsiveria į kelius. Raštai skiriasi ryškiomis spalvomis, kontrastu. Produkto apačia yra asimetriška, papuošta gabalais ir dekoratyviniais elementais. Tokie produktai yra pagaminti iš elastingų medžiagų.

Sporto šokių sijonai reiškia laisvę, jų supjaustymas yra saulė ir pusė saulės. Šis pjovimas suteikia maksimalią judėjimo laisvę. Tai versijos, skirtos jungai arba diržui su elastine juosta. Paprastai modeliai yra vieno sluoksnio, tačiau kartais gali būti sodrios kelių sluoksnių versijos. Šių sijonų audiniai pasižymi elastingomis savybėmis, kartais erdviomis, permatomomis.

Rytietiškų šokių sijonai yra papuošti visų rūšių dekorais (siuvinėtais diržais, grioveliais), kartais didinant konstrukcijos svorį. Audiniai visada teka, šviesūs, erdvūs (šifonas, šilkas). Merginų bandomieji sijonai yra šiek tiek sutrumpinti, jie gali būti pririšti prie šono su diržu su dekoru.

Ką apsvarstyti renkantis?

 • Jis turi būti patogus. Prieš perkant būtina išbandyti modelį, nes klasėje nėra diskomforto jausmo. Mokiniai turėtų jausti visišką judėjimo laisvę. Be to, šablonas yra kiekviename paveiksle skirtingais būdais, todėl reikia montuoti.
 • Gerai sukurtas modelis atrodo tvarkingas, linijos yra lygios, tvarkingos, be spragų.
 • Geras vaiko gimnastikos „traukimas“: jis turi gerai ištiesti ir greitai sugrįžti į pradinę formą.
 • Medžiagos sudėtis. Pasirenkant vaikų maudymosi kostiumėlį, turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagos sudėtį.

Geriausias sprendimas būtų gamtinių ir sintetinių audinių duetas, pavyzdžiui, elastanas. Jo klasės drabužių drabužiai atitinka nustatytus reikalavimus:

 • greitas drėgmės absorbavimas ir garavimas;
 • leidžia odai kvėpuoti dėl optimalaus oro pralaidumo;
 • daugelio skalbimų metu jis ilgą laiką išlaiko spalvą, neišnyks;
 • taupo produktą nuo deformacijos (tempimo, skalbimo metu).

Elastanas nėra vienintelė medžiaga, į kurią verta atkreipti dėmesį renkantis šokių kostiumą. Be kitų variantų galima pastebėti, kad atlenkiamas atlasas, biflex. Maudymosi kostiumėliai mergaitėms, kurių sudėtyje yra mišrios medžiagos, išlaikys formą ir tiksliai atkartos kūno kreives.

Be šių aspektų, būtina atsižvelgti į estetinę problemos pusę: svarbus nuotaikos kūrimo taškas yra šokio formos stilius. Merginos mėgsta viską gražiai, todėl, pirkdami uniformas, turėtumėte klausytis jų nuomonės, jei jos pasirinkimo reikalavimai yra ištikimi. Tokie drabužiai bus malonūs, atskleidžia pasitikėjimą savimi ir norą greitai jį vėl įdėti.

Tinkamas pasirinkimas yra mokymo sesijų vaisingumo garantija. Aukštos kokybės repeticijų forma turi funkcines, praktines, estetines ir stilingas funkcijas.

Kaip nustatyti nupirkto vaikų maudymosi kostiumėlį?

Nepriklausomai nuo choreografinės veiklos rūšies, prieš perkant klasių formą, reikia išmatuoti:

 • krūtinės, juosmens ir klubų apykaita;
 • ilgis

Tačiau geriausias variantas būtų tinkamas.

Priežiūra

Kaip ir visi drabužių spinta, choreografinė forma turi būti tinkamai prižiūrima. Tai padeda žymiai padidinti jo tarnavimo laiką ir išvaizdą.

Nepriklausomai nuo to, ar maudymosi kostiumėlis priklauso skirtingoms kryptims (meno, sporto gimnastikos, šokių, choreografinių pamokų praktikai), reikia laikytis gamintojo nurodymų, kaip rūpintis produktu.

Paprastai tai reiškia kelias sąlygas, įskaitant:

 • Subtilus skalbimas (mašinų plovimo naudojimas gali turėti neigiamos įtakos daiktų elastingumui, dėl kurio bus prarasta forma). Baltos spalvos atveju nenaudokite baliklio. Skalbimo priemonės turėtų būti pasirinktos iš tų, kurios skirtos subtiliai priežiūrai.
 • Pašalinti sukimo ir verpimo maudymosi kostiumėlį. Tai gali turėti įtakos išvaizdos pateikimui. Pakanka purtyti produktą. Jei reikia pagreitinti džiovinimo procesą, galite jį uždėti ant frotinio rankšluosčio. Po to, kai jis sugeria didžiąją dalį drėgmės, tolesnis džiovinimo procesas yra panašus į įprastus drabužių spintos elementus.
 • Norėdami išdžiūti vienodą gimnastikos maudymosi kostiumėlį toli gražu nėra tiesioginių saulės spindulių. Kad vaiko maudymosi kostiumėlis neprarastų spalvos ir netrūktų, jis turi būti išdžiovintas šešėlyje arba viduje.

Vaikų maudymosi kostiumėliai šokiams sukuria tam tikrą praktikos atmosferą.Būtina atsižvelgti į visus veiksnius, kad jie būtų ne tik funkcinė apkrova, bet ir priemonė motyvuoti vaikus savarankiškai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys