Moterų apranga ir avalynė

Vaikų pižama su krūva

Vaikų pižama su krūva

prisijungti prie diskusijos

 

Puikus variantas, skirtas bet kokio amžiaus vaiko miegamosioms ir namų ruošoms, bus pižama su plaukais. Sukūrę savo kūdikio pižamas, tėvai bus tikri, kad jis neužšaldys, o kūdikis bus patenkintas pižamos komfortu, kurio nenorite ryte rengti.

Modeliai

Visų pirma pižamos su plaukais yra skirtos vaikui šildyti, todėl modeliai su trumpomis rankovėmis ar apatiniais šortais yra netinkami. Tačiau gamintojai siūlo kitus įdomius ir jaukius funkcinius modelius.

Kombinezonai - labai geras pasirinkimas bet kokio amžiaus vaikui. Per didelio dantenų nebuvimas atneš ramybę ir komfortą, o kūdikis nesijaudins, kad kelnės spaudžiasi ant skrandžio. Dažnai tokių kombinezonų modeliai turi gaubtą, kuris yra patogus, jei vaikas eina miegoti iš karto po vonios kambario - šlapi galva, padengta gaubtu, nepatirs grimzlės.

Jaunesniems vaikams pižama yra puiki, o ne tik rankos ir kojos, bet ir kojos. Ši pižama leis tėvams nerimauti, kad vaikas atvers ir užšaldys naktį.

Dažniausias pižamos modelis su krūva yra palaidinė ir kelnės. Įsitikinkite, kad drabužių detalėse yra minkšta, plati elastinė juosta, kuri nesisuka ir nešaukia į kūną. Patogiausi modeliai, kurie per galvą neužsukami ir neturi užsegimų, tačiau galite apsvarstyti pasirinkimą su užtrauktuku ar mygtukais.

Audinių tipai

Vaikiškoje pižama praleidžia daug laiko - visą naktį, taip pat ryte, po pabudimo ir vakare prieš miegą. Todėl pagrindinis šiltos pižamos audinio kriterijus yra jo natūralumas.

Pajamas su krūva galima siūti iš minkšto flanelio, storo trikotažo, medvilnės ar vilnos. Taip pat geros yra pižamos, nes natūralus pluoštas yra šiltas, jis netrukdo šilumos perdavimui ir oro eismui, yra hipoalergiškas ir nesukelia jautrios odos odos dirginimo.

Per sezoną, kol namai įjungs šildymą ir yra gana atvėsti, galite naudoti vilnos pižamą. Vilna, nepaisant šilumos perdavimo, neleis vaikui prakaituoti ir išlaikyti normalią kūno temperatūrą.

Bambuko pluošto pižama bus viena geriausių variantų. Šis aplinkai nekenksmingas audinys, turintis antiseptinį poveikį, neleis vaikui užšaldyti, bet taip pat neleis garui. Bambuko daiktus lengva plauti ir greitai išdžiūti.

100% medvilnės kojos pižama taip pat šildys jūsų kūdikį vėsioje naktį. Nepaisant šios medžiagos privalumų: jis kvėpuoja, puikiai išlaiko savo formą ir sugeria drėgmę, audinys taip pat turi pastebimą minuso - sunkumų skalbiant. Kad nebūtų sugadintas dalykas, turite atidžiai perskaityti rekomendacijas dėl priežiūros.

Vaizdai

Patogios šviesiai mėlynos trikotažo su vilna pižama. Monochromines kelnes papildo palaidinė, pagaminta iš dryžuoto partnerio audinio su lėktuvo atvaizdu. Minkšti rankogaliai ant pižamos rankovėmis ir kojomis neleis jiems susirinkti iš miegojimo ir suteikti vaikui nepatogumų.

Graži pilka pižama, kuri laimėjo kiekvieno berniuko širdį. Ekskavatoriaus pavidalo spauda atspausdinama ant striukės krūtinės, tuo pačiu modeliu, bet mažesniu, ant kelnių. Modelį papildo kontrastiniai rankogaliai ir apykaklės.

Šiltas ir jaukus pižama, apimanti visą vaiko kūną, įskaitant kojeles. Ši parinktis visiškai pašalins faktą, kad kūdikis užšaldys, išeis iš apačios. Ramus pižamos fonas, kuriam taikomas nedidelis piešinys, vaizduojantis pasakų mažus žmones, netrukdys vaikui nuo užmigimo momento, bet mielai vaikui patiks įdomus darbas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys