Moterų apranga ir avalynė

Vaikiški slidinėjimo batai

Vaikiški slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Žinomiausi modeliai
 3. Tvirtinimo tipai
 4. Kaip pasiimti?
 5. Vaizdai

Tai priklauso nuo to, kaip patogus vaikas turi ištirti, ar vaikas turi stiprią draugystę su sveiką gyvenimo būdą. Slidinėjimas yra vienas iš mėgstamiausių vaikų ir paauglių sporto.

Kažkas tiesiog eina savaitgaliais žiemos miške su tėvais, kažkas mokosi važiuoti profesionaliai, yra vaikinų, kurie nuo vaikystės pradeda užkariauti slidinėjimo trasas. Kaip padėti vaikui ir padaryti jį patogesnį? Kaip pasirinkti gerus vaikų slidinėjimo batus?

Pagrindinis vaikų slidinėjimo batų reikalavimas - atsparumas karščiui. Batai turėtų būti šilti, pašalinti drėgmės perteklių taip, kad kojos nebūtų prakaituotos. Labai svarbu turėti tinkamus ortopedinius batus, pagamintus su visais nuolat augančios pėdos struktūros bruožais. Batai būtinai turi būti patvarūs.

Modeliai

Visi vaikų slidinėjimo batai skirstomi į keletą tipų, priklausomai nuo jų paskirties.

Malonumas (žygiai)

Skirtas ramiam, maloniam pėsčiųjų takui. Paprastai jie piešia nėrinius. Tačiau kai kurie modeliai, išskyrus raištelius, turi Velcro. Jie puikiai tvirtina kulkšnį ir neleidžia sniegui patekti į batus.

Greitasis čiuožimas

Čiuožimo batai su bordiumi. Šie batai yra pakankamai aukšti, manžetė, kuri idealiu atveju neturėtų būti pernelyg įtempta. „Ridge“ batai yra sunkesni nei jų broliai. Jie puikiai tinka pradedantiesiems sportininkams ir profesionalams.

Klasikiniam čiuožimui

Šio tipo slidinėjimo batai turi nedidelį aukštį, jie netrukdo kulkšnies judumui. Paprastai yra lankstus padas. Šiuos batus dažniausiai perka profesionalūs sportininkai, turintys slidinėjimą.

Kombinuoti slidinėjimo batai

Tai yra gana aukšti slidinėjimo batai, kurie vienodai tinka tiek tradiciniam, tiek ir greitajam čiuožimui. Padas turi santykinį standumą. Tokie batai dažniau yra optimalūs mėgėjams sportininkams ir tiems, kurie tik pradeda sportuoti.

Slidinėjimo batai

Sunkiau nei jų žemumų lygiaverčiai. Sunkumai paprastai kyla renkantis slidinėjimo batus labai mažiems vaikams, reikia atsižvelgti į standumo indeksą. Kaip ir slidinėjimo batai, vaikų slidininkai dažnai stumdomi.

Snieglenčių batai

Iš visų batų jie yra didžiausi, su patogiu Velcro su nėriniais ir be nėrinių. Beveik visi vaikų ir paauglių modeliai suteikia galimybę padidinti batų dydį vienu dydžiu. Tai leidžia „Smart-to-Grow“ protingas augimo sistema.

Žinomiausi modeliai

 • LARSEN KIDS RACER - vaikų slidinėjimo batai, pagaminti ryškiomis spalvomis. Labai pastebimas, šiltas, atsparus šalčiui. Gamintojai teigia, kad jie gali važiuoti net jei jis yra 30 min.
 • SPINE CROSS 35 LEATHER NN75 - vaikų ir paauglių batai klasikiniam vairavimui. Jie turi patikimą batų, novatorišką tvirtinimo sistemą ir papildomai pašildomi kailiais.
 • NORDIK 42I SINT.KOZH NN75 vaikščiojimo batai, prieinami. Batų viršus yra pagamintas iš aukštos technologijos šalto atsparumo medžiagos, kuri papildomai yra apsaugota poliuretano danga.
 • Tecnica JT1 Sheeva - tai slidinėjimo batai mergaitėms iš pasaulinio garso prekės ženklo "Fisher". Labai lengvas ir patvarus. Idealiai tinka pradedantiesiems slidininkams.
 • Tecnica JT 2. Žvejų slidinėjimo batai mergaitėms ir berniukams. Juos lengva paimti ir dėvėti.Tvirtai pritvirtintas klipais. Įrengtas antras vidinis bagažas, skirtas geresniam šilumos išlaikymui.
 • NIKE VAPEN. Tai yra snieglenčių batai, iš visų „Nike“ kolekcijų, kurių paklausa yra didžiausia. Jie yra lengvi, šilti, puikiai pritvirtina jaunojo raitelio kojeles. Taip išvengiama žalos.

Slidinėjimo batų gamintojai, kurie, pasak jaunų slidininkų tėvų, turėtų pasitikėti: "Fisher", "Nike", "BURTON", "Nordica", "Salomon" ir kt. kaip "LARSEN", "SPINE".

Tvirtinimo tipai

Slidinėjimo batai skiriasi tvirtinimo tipais. Viskas priklauso nuo jaunojo slidininko įgūdžių. Batai profesionalūs ir mėgėjai. Batai „profesionalams“ nėra dekoruoti odos elementais, atrodo griežčiau ir griežčiau, bet išvaizda yra apgaulinga - ji sukurta iš brangesnių ir patikimesnių medžiagų nei mėgėjų slidininkų galimybės. Antgaliai taip pat yra mėgėjai ir profesionalai.

 • Montavimo tipas NN 75. Jei atšaukiate santrumpas, gausite „Nordic Norm 75“. 75 mm - montavimo plotis. Šis tipas yra retai naudojamas, palaipsniui gamintojai ją atsisako kitų, patikimesnių. Tačiau batus su tvirtinimu NN 75 vis dar galima rasti parduodant.
 • SNS tipo laikiklis. Jei kalbėsite, ir „Salomon Nordic System“. Gamintojo „Salomon“ sukurta ir įdiegta slidžių slidžių sistema. Tvirtinimas tampa įmanomas dėl vieno vadovo. Prieš - guminis stabdys. Šis tipas randamas „Spine“, „Adidas“ ir, žinoma, pačių „Salomon“ slidinėjimo batų kolekcijose.
 • NNN prijungimas. Arba „nauja Šiaurės šalių norma“. Tai plokštelė, pritvirtinta prie slidinėjimo. Jis tvirtinamas išilginiais kreiptukais, kurių užduotis yra užkirsti kelią bato judėjimui skersine kryptimi. Toks tvirtinimas gali būti pasiektas gamintojų „Alpina“, „Fischer“ avalyne.
 • NIS laikiklis. Arba „Šiaurės šalių integruota sistema“. Jis buvo sukurtas prieš 12 metų. Apatinė linija yra ta, kad ant slidžių montuojamas be varžtų. Tačiau tai ir slidinėjimas turi turėti NIS platformą.

NNN ir SNS yra panašūs ir dažnai keičiami.

NIS yra profesionalus kalnas, kuris nėra pigus, todėl paprastai jis naudojamas tik profesionaliam sportui.

Kaip pasiimti?

Pasirenkant vaikišką slidinėjimo batų sistemą, turite vadovautis įvairiais veiksniais:

 • Kokiomis oro sąlygomis vaikas važiuos?
 • Kokiam kraštovaizdžiui reikalingi batai (kalnai, miškai, profesionalūs slidinėjimo trasos stadione ir tt)?
 • Kaip intensyvūs treniruotės ir darbo krūvis?
 • Kokie jūsų patogumo ir pėdų higienos reikalavimai?
 • Kiek batų turėtų apsaugoti nuo sniego viduje?

Renkantis vaikų ir paauglių slidinėjimo batus, montavimas yra būtina sėkmingo pirkimo sąlyga. Tačiau nepamirškite, kad jums reikia pradėti montuoti, slidinėjimo kojinių pavadinimas jau geriau įdėti į batus.

Būkite tikri, kad suknelės suknelės ir judėsite, kad imituotumėte slidinėjimą, kad pamatytumėte, ar bus patogus mokyti batus.

Įvairių gamintojų vaikų slidinėjimo batų matmeniniai tinklai skiriasi. Jei nusprendėte dėl prekės ženklo, galite pasirinkti vaiko dydį naudodami gamintojo lentelės dydžius. Geriau atkreipti dėmesį į tėvus - slidinėjimo, slidinėjimo batus ir snieglenčių batus su maža „marža“ (apie pusę dydžio).

Vaizdai

Pirkdami slidinėjimo įrangą atkreipkite dėmesį į batų ir švarkų spalvų santykį. Vaikai rinkiniuose, atrinktuose pagal šias taisykles, žiūri į „penkis geriausius“.

Kuo šviesesni šaudmenys vaikams - slidininkai, tuo įdomiau. Patartina pasirinkti batus, kurie turi atspindinčius elementus. Tai yra elementarios saugumo priemonės.

Atminkite, kad slidinėjimo batai vaikas turėtų būti patogus ne tik važiuoti, bet ir vaikščioti be slidžių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys