Moterų apranga ir avalynė

Vaikų slidinėjimo kostiumai

Vaikų slidinėjimo kostiumai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Mes pasirenkame pagal paskyrimą
 3. Kur pirkti?
 4. Apžvalgos
 5. Vaizdai

Vaikai, kaip ir daugelis suaugusiųjų, mėgsta slidinėti ant sniego kalnuotų kalnų, tačiau pramogoms, kurios vyksta ne tik linksmam, bet ir saugiai, reikia pasirinkti specialius drabužius. Slidinėjimo kostiumai vaikams suteiks patikimą apsaugą nuo šalto vėjo, sniego ir drėgmės, taip pat užkirsti kelią traumų susidarymui kritimo atveju. Tinkamai parinktas kostiumas leis vaikui pilnai mėgautis šventėmis kalnuose.

Modeliai

Vaikų kostiumai slidinėjimui yra siuvami iš aukšto stiprumo medžiagų su termostatinėmis savybėmis, todėl vaiko kūnui sukuriamas optimalus mikroklimatas. Audinys neleidžia į šaltą orą ir negali būti drėgnas, tačiau tuo pačiu metu į išorę pašalinama pernelyg didelė šiluma, kuri neleidžia susidaryti šiltnamio efektui. Specializuotoje kostiumoje net ir pats aktyviausias vaikas, buvęs gatvėje ilgą laiką, jausis patogiai.

Nepaisant didelių šilumos taupymo savybių, slidinėjimo apranga vaikams yra labai lengva ir patogi, ji nekliudo judėjimams, kurie yra labai svarbūs aktyviam laisvalaikiui. Specializuoti kostiumai pateikiami įvairiuose modeliuose, kurie yra skirtingi susieti, suprojektuoti ir pritaikyti. Be to, drabužių tipas priklauso nuo vaiko amžiaus, pavyzdžiui:

 • Kombinezonai, kuriuose įrengti vidiniai apsauginiai rankogaliai su užtvarais arba velcro, rankovėmis ir kelnėmis, neleidžiančiomis patekti į sniegą, geriausiai tinka mažiems vaikams. Aukštas apykaklė ir šiltas gaubtas apsaugo nuo vėjo.
 • Vyresnėms mergaitėms siūlomi kostiumai, sudaryti iš striukės ir kelnės su reguliuojamais petnešomis, kuriuose taip pat yra vidiniai rankogaliai, apsaugantys nuo sniego ir vėjo ant rankovių ir kojų. Be to, striukės viduje yra „sijonas“ su elastingu elastiniu ant krašto, kuris yra pritvirtintas velcro, užtrauktuku ar mygtukais ir taip neleidžia vėjui patekti į drabužius.
 • Paauglių merginos tikrai galės mėgautis atskirais slidinėjimo kostiumais su įdomiomis spalvomis. Striukė turi apsauginius rankogalius ir „sijoną“, aukštą apykaklę ir gaubtą, kuris, jei reikia, gali būti nuimamas. Kelnės taip pat saugomos nuo sniego ir vėjo prie kulkšnių. Diržas yra šiek tiek brangesnis ir be užtrauktuko jis turi mygtukus arba velcro.

Mes pasirenkame pagal paskyrimą

Vaikiški slidinėjimo kostiumai skirstomi į keletą tipų, priklausomai nuo paskirties vietos, kurie skiriasi ne tik išvaizda, bet ir tankumu:

 • žieminiai drabužiai su aukštu apykakle ir gaubtu, gali būti tiek atskiri, tiek ir gabaliniai, izoliuoti žemyn arba polsteriu, taip pat gali turėti kailio pamušalą;
 • slidinėjimo kostiumas yra pagamintas iš storos membranos audinio ir yra izoliuotas vilna;
 • profesionaliems sportininkams būtinas paleidimo apranga, nes Jis yra pagamintas iš elastingo audinio kombinezonų pavidalu, kuris nekliudo judėti, ir yra papildomai įrengtas intarpais, kurie apsaugo kūną nuo smūgio kritimo atveju;
 • Šildymo kostiumas susideda iš švarko su nedideliu apykakle ir apsauginiais rankogaliais, taip pat kelnės su raišteliu prie kulkšnių.

Kur pirkti?

Apranga slidinėjimui rekomenduojama įsigyti specializuotose parduotuvėse, pavyzdžiui:

 • Sportmaster;
 • Valianly;
 • Calborn;
 • Phenix;
 • Spyder;
 • Icepeak.

Pagrindinis tokių pirkimų privalumas yra aukštos kokybės produktas ir platus produktų asortimentas.Be to, specializuotose parduotuvėse yra visi būtini pažymėjimai, patvirtinantys, kad drabužiai buvo pagaminti pagal nustatytus standartus, o medžiaga atitinka epidemiologinius reikalavimus. Papildoma premija yra tai, kad didelėse mažmeninės prekybos vietose dažnai yra reklamos, leidžiančios pirkti daiktus pelninga kaina, ir nuolaidų sistemos nuolatiniams klientams.

Apžvalgos

Apie slidinėjimo kostiumus yra tik teigiamų atsiliepimų. Tėvai patvirtina, kad per atostogas kalnuose ar slidinėjant vaikai jaučiasi patogiai, net ir po ilgo buvimo gatvėje. Taip pat buvo pažymėta, kad medžiagos, naudojamos siuvimo reikmėms, aukštas stiprumas, jis išlaiko savo pradinę išvaizdą po daugelio lašų ir plovimų.

Vaizdai

Ryškus žiemos kostiumas slidinėjimui neleis jūsų vaikui užšaldyti. Jei reikia, gaubtą su kailio apdaila galima pašalinti.

Šiltas slidinėjimo kostiumas paaugliams yra ne tik patogus, bet ir stilingas. Ant rankovių yra apsauginiai rankogaliai, kelnių kojos, švarko apvalkalas ir gaubtas - užtrauktukas.

Šiltas slidinėjimo kombinezonas suteikia maksimalų šilumą ir komfortą vaikui slidinėjimo kelionės metu. Ant rankovių yra guma, apsauganti nuo vėjo ir sniego.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys