Suknelių spalvos

Spalvotos suknelės - ekstravagantiškos spalvos

Spalvotos suknelės - ekstravagantiškos spalvos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra tinkamas?
 2. Ilgis
 3. Stiliai
 4. Su rankovėmis
 5. Spalva trikotažas
 6. Spalvoti spaudiniai
 7. Įspūdingi intarpai
 8. Ką dėvėti?
 9. Pėdkelnės
 10. Dekoracijos
 11. Patarimai

Mergaitė spalvos suknelėje yra tikras moteriškumo įsikūnijimas. Daugelio žinomų dizainerių, kuriančių elegantiškų suknelių kolekcijas, įkvėpė spalvų derinys ir harmonija. Spalvinga suknelė, bet kuri mergina gali jaustis kaip ryški, subtili gėlė. Štai kodėl šis drabužis (pageidautina keliais variantais) turėtų būti kiekvienoje spintoje.

Kas yra tinkamas?

Dažniausiai spalvos suknelės pasirenka linksmas, romantiškas prigimtis. Yra nuomonių, kad suknelės su spalvotu modeliu tinka tik plonoms, elegantiškoms mergaitėms.

Tiesą sakant, tai visiškai ne tas atvejis - tokia suknelė atitiks bet kokią formą, jei pasirinksite tinkamą stilių ir spalvą.

Ilgis

Spalvinga suknelė yra labai populiarus apranga, ypač vasarą. Tarp daugybės mados parduotuvėse pateiktų modelių yra lengva supainioti, bet mes padėsime jums pasirinkti suknelę, atitinkančią renginio formatą.

Ilgas

Ilgos spalvos suknelės gali būti labai skirtingos - jos yra lengvos sundresses, tekančios vakarinės suknelės ir vestuvių vestuvės.

Suknelės, esančios ilgame aukšte, turi vieną neabejotiną pranašumą: jos artėja prie visų - tiek ploniems asmenims, tiek išsipūtusiems.

Pirmuoju atveju ilgas sijonas pabrėžia paveikslo malonę, o antrajame - jaudinančias formas palankiausia šviesa.

Vienintelė išimtis yra mažos, labai mažos mergaitės: ilgos suknelės linkusios „paslėpti“ keletą centimetrų aukščio, todėl nepakanka aukštakulnių batų.

Midi

Spalvinga vidutinio ilgio suknelė yra universalus pasirinkimas įvairioms situacijoms. Užimta diena bus teigiama banga, jei dėvėsite ryškių spalvų suknelę.

Jei biuro aprangos kodas leidžia įdarbinti spalvotus drabužius, būtinai naudokite tai, ypač jei lauke yra vasara, nes šį kartą norėtumėte pasimėgauti sau ir kitiems ryškiomis spalvomis.

Tačiau spalvotos suknelės gali suteikti gerą nuotaiką ir žiemą. Vilnos trikotažinė suknelė su etniniu modeliu bus šiltas ne tik kūnui, bet ir sielai - įrodyta, kad ryškios spalvos gali teigiamai paveikti mūsų vidaus būklę.

Trumpas

Trumpa spalvinga suknelė gali paversti bet kurią merginą į egzotišką neįtikėtino grožio gėlę. Net jei esate įpratę apsirengti žemos spalvos spalvas, pabandykite vieną dieną, eikite į vakarėlį, ant spalvotos kokteilių suknelės. Tokioje suknelėje jausitės labiau atsipalaidavę ir tikrai pritrauksite žavisi žvilgsniai.

Tuo pačiu metu nebūtina pasirinkti skambinančio, ryškios spalvos aprangos. Galite pradėti švelniai, pastelinėmis spalvomis. Atkreipkite dėmesį į trumpas persikų, mėtų, alyvų atspalvių sukneles - jie atrodo neįtikėtinai švelnūs ir elegantiški.

Stiliai

Spalvotų suknelių stiliai taip pat labai skiriasi - galva sukasi pagal dizainerių pateiktų modelių skaičių.

Dress Ballon

Modelis, turintis ilgą arba trumpą didelės spalvos sijoną, apačioje sumažintas, vadinamas baliono suknelė.

Baliono poveikis pasiekiamas dėl specialiai pritaikyto pamušalo, kuris yra kelis centimetrus trumpesnis už pagrindinį sijoną. Šias sukneles pasirenka mergaitės, norinčios paslėpti trūkumus apatinėje figūros dalyje.

Kūdikių doleriai

Ši suknelė, siuvama ant lėlės drabužių ar vaikų drabužių modelio. Jis turi būti trumpas, o sijonas dažnai puošiamas raukšlelėmis ar grioveliais. Ši suknelė pasižymi aukštu juosmens ir tiesiu pjūviu.

Su kvapu

Suknelė su kvapu vienu metu tapo populiari dėl visų rytų mados. Dabar, iš prabangios turkiškos suknelės šioje suknelėje, išlieka tik trikampis išpjovimas, pats kvapas ir kartais diržas. Ši suknelė gražiai pabrėžia krūtinę ir juosmenį, tačiau tuo pačiu metu ji atrodo suvaržyta ir kilni.

Kimono suknelė

Dress-kimono taip pat atėjo į šiuolaikinę europietišką madą iš Rytų. Vakarų mados moterys, norinčios priminti paslaptingą ir patrauklią japonišką geishą, pradėjo kopijuoti savo drabužius. Todėl kimono suknelė paprastai yra siuvama iš natūralaus ar dirbtinio šilko, nudažyta nacionaliniais modeliais - fantastinėmis gėlėmis, gražiais paukščiais ir hieroglifais.

Suknelė Kyulot

Daugeliui suknelė-culottes yra mįslinga, nes tiems, kurie negali dėvėti, atrodo gana juokinga.

Kyulot yra neįprasta suknelė, kurios vietoj sijono yra kelnės. Culottes turi kelio ilgį arba žemiau. Platus ir šiek tiek blaškytas kojos yra praeito amžiaus vyrų mados palikimas.

Tutu suknelė

Tai gražus, erdvus apranga, kurią mėgsta visos merginos. Bet suaugusiųjų mergaičių permatomos pūkuotos sijonas, kuris beveik visiškai atveria kojas, dažnai painioja.

Tik tokios nepriekaištingos kojos ir plonos juosmens savininkai nusprendė išeiti į tokią suknelę - ir kai kurias Holivudo dvi.

Suknelė polo

Polo suknelę pasirenka sporto merginos, kurios nenori dalyvauti įprastu būdu, net ir tais atvejais, kai jums reikia parodyti visą savo moterišką apeliaciją.

Tačiau iš pradžių vyrų stilius netrukdo. Apipjauta suknelė su apvaliu apykakle su mygtukais ir pleistro kišenėmis puošia tik sportišką, įtemptą figūrą.

Marškinių suknelė

Kitas drabužių elementas, kurį gavome iš žmonių. Erdvus suknelė su ilgomis rankovėmis, užfiksuota juosmens su odos dirželiu, puikiai pabrėžia merginos figūros eleganciją ir trapumą. Vietoj užsegimo apykaklės, šiuolaikiniai dizaineriai dažnai tiekia tokias sukneles su apvalia arba trikampio iškirpte.

Suknelė

Sundress yra tradicinė valstiečių mergaičių suknelė, nors ji yra daug jaunesnė, nei galvoja. „Sundresses“ buvo pradėta dėvėti maždaug prieš 500 metų, o kitų tradicinių drabužių istorija praėjo tūkstančius metų.

Šiuolaikinė suknelė gali būti bet kokio ilgio, pavyzdžiui, paplūdimio modeliai visiškai atidaryti. Šiuolaikinis sundreso aiškinimas yra tvirtinamas ant diržų ir laisvas sijonas.

Sari

Sarees atvyko į Europą iš Indijos ir greitai tapo įkvėpimo šaltiniu aukštos mados kūrėjams. Tikras sari - vienas Indijos moterų drabužių - yra maždaug 5 metrų ilgio audinio gabalas.

Norėdami jį apvažiuoti aplink kūną, kad gausite gražų aprangą, jums reikia specialaus meno. Todėl Europos mados moterys dažniau renkasi sukneles, tiesiog stilizuotas kaip sari.

Sarongo suknelė

Sarongas yra paplūdimio apranga, kuri tapo populiari dėl karštų atogrąžų kurortų. Iš pradžių sarongas buvo paprastas pareas arba šviesus šalikas, apvyniotas aplink juosmenį arba padengęs krūtinę ir klubus.

Sarkongo suknelė yra puiki galimybė atostogauti, kai jūs turite daug laiko praleisti paplūdimyje.

Smok

Tai miela ir juokinga suknelė su daugybe sodrių raupų. Tuo pačiu metu ruffles gali būti tiek siauras, tiek platus.

„Smock“ puikiai atrodo ant plonų merginų, tačiau su kreivu figūra jis nėra kontraindikuotinas. Svarbiausia yra turėti pakankamai aukščio arba eiti į aukštus kulnus, kitaip ši suknelė padarys komišką įspūdį.

Suknelė

Suknelės krepšys yra vienas originaliausių šiuolaikinės mados kūrinių. Jis visiškai atitinka jo pavadinimą: jis panašus į didelį korpusą su išpjovomis galvai ir rankoms.

Kartais šį modelį papildo rankovės, kišenės ar dekoratyviniai elementai, pavyzdžiui, užuolaidos arba dideli mygtukai.

Suknelė

Neįtikėtinai moteriškas ir įspūdingas apranga, tinkantis iškilmingiausiems gyvenimo įvykiams. Ši suknelė turi įrengtą atvirą karkasą ir siaurą sijoną, kuris staiga plečiasi pačioje apačioje.

Šį stilių galima pasirinkti tik tiems, kurie turi ryškius klubus ir krūtinę kartu su siaurą juosmenį (šis figūrą vadina „smėlio laikrodis“).

Suknelė tunika

Pirmą kartą suknelė tunika pasirodė senovės Graikijoje ir per visą vėlesnę žmonijos istoriją moterų madoje buvo įvairių variantų.

Šiuolaikinės tunikos yra arti tų, kurios dėvimos hipių dienomis - virš kelio ilgio, su apvalia arba trikampio iškirpte. Tunika gali būti dėvima tiek su plika kojele, tiek su kelnėmis arba antblauzdžiais.

Cheongsam

Cheongsam yra dar vienas iš rytų gimęs, šiuo metu iš Kinijos. Tradiciniai senovės karių drabužiai tapo elegantišku moterišku apranga.

„Cheongsam“ suknelė turi tvirtą stilių ir kelio ilgį. Ypatingas bruožas yra aukštas stovas. Jie siuvinėja tokias ryškios šilko sukneles, dažnai dažytas arba siuvinėtas kinų modeliais.

Shift

Iš anglų kalbos išverstas „Shift“ reiškia „pamainą“. Ši suknelė, labai paprasta, bet tuo pačiu metu gana provokuojanti, tapo tikru kultūros kaitos simboliu.

Ultragarsinė sijonas, visų rūšių dekoratyvinių elementų nebuvimas - tai pirmosios spalvingos suknelės. Jie pasirodė kartu su berniuko paveiksle esančių mergaičių madomis, todėl manoma, kad tokios suknelės geriausiai atrodo ant plonų žmonių.

Su rankovėmis

Suknelė su rankovėmis ne visada yra verslo drabužių pasirinkimas. Rankovės būna įvairių stilių: dizainerio fantazija čia nežino.

Ilgos siauros rankovės - klasikinis stilius, būdingas biuro suknelėms ir megztoms suknelėms.

Karštai dienai galite pasirinkti suknelę su prisilietančiomis rankovėmis arba lengvais „sparnais“. Neįprastos rankovės gali papuošti spalvotą, net paprasčiausio stiliaus suknelę.

Jei norite, kad rankos būtų uždarytos, pagalvokite apie šikšnosparnių rankoves ar guipure rankoves. Paskutinės dvi parinktys atrodys palankios vakarienės ar kokteilių suknelėje.

Spalva trikotažas

Trikotažas pasižymi nepretenzingumu ir prieinamomis kainomis, todėl jis nebėra populiarus. Drabužiai, pagaminti iš spalvotų trikotažo, gali būti dėvimi beveik visur - tik tuo atveju, jei jis nėra per karštas lauke.

Tačiau būtina atsižvelgti į vieną svarbų dalyką - megztas audinys linkęs tempti ir susitraukti į raukšles, todėl ši suknelė turi būti pasirinkta griežtai pagal dydį - priešingu atveju ji išryškins visus esamus figūros trūkumus.

Trikotažas yra gerai dažytas, todėl jūs galite rasti didžiulę suknelių įvairovę iš šios medžiagos lentynose. Megztos suknelės pateikiamos visose esamose spalvų paletėse.

Spalvoti spaudiniai

Suknelė su spalvotu spaudu turi būti kiekvienos mergaitės vasaros spintoje. Net jei paprastai norėtumėte dėvėti diskretiškas nespalvotas spalvas, atostogų metu galite sau leisti kažką daugiau. Šiuo atveju spausdinimas neturi būti labai ryškių spalvų. Jei jums patinka šviesūs, švelni tonai, tada pasirinkite ramus, pastelines spalvas.

Drabužiai, dekoruojantys suknelę, gali būti labiausiai skirtingi:

 • geometrinis modelis;
 • gėlių ornamentas;
 • etniniai modeliai;
 • gyvūnų odos imitacija ir daug kitų galimybių.

Pasirinkite dizainą, kuriame jūs jaustumėtės patogiausiu ir malonumu tiems, kurie jus supa nuostabiu išvaizdu.

Įspūdingi intarpai

Gera alternatyva spalvinei suknelei yra suknelė su ryškiais intarpais. Turtingų, kontrastingų spalvų fragmentai leis atnaujinti monofoninį aprangą.

Šis metodas dažnai naudojamas vestuvių madoms: daugelis nuotakų klasikinę baltą suknelę laiko nuobodu, tačiau, kad nesilaikytų tradicijų, suraskite kompromisinį sprendimą - tradicinę baltą ar smėlio spalvos suknelę su spalvotais įdėklais.

Verslo mada, suknelės su kontrastingais elementais pasirenkamos siekiant sušvelninti griežtą išvaizdą. Modeliai su šoniniais spalvų įdėklais yra labai populiarūs - tai leidžia vizualiai koreguoti formą.

Ką dėvėti?

Daug lengviau pasiimti spalvotos suknelės lydimą, nei tvirtą suknelę. Jei suknelė sujungia kelis atspalvius, tai reiškia, kad ji gali būti derinama su daugybe spalvų. Dažnai spalvinga suknelė dėvima pailsėti ar šventiniam renginiui, todėl nėra griežtų priedų reikalavimų.

Batai gali būti neutralūs (smėlio, juodos spalvos) arba suderinti su modeliu. Tas pats pasakytina ir apie rankines.

Deniminė suknelė, odinė striukė arba klasikinis lietpalčiai gali būti išmesti ant spalvotos suknelės - visa tai priklauso nuo bendro stiliaus. Pvz., Su lengvu sundresu džinsinio striukė atrodys darnesnė nei kokteilių suknelė.

Pėdkelnės

Pėdkelnės - tai drabužių gabalas, kuris neturėtų būti matomas, arba vienas iš pagrindinių vaizdo elementų.

 • Dėl spalvingos suknelės geriausias variantas būtų įprastos smėlio ar juodos spalvos (kai kalbama apie šaltuoju metų laiku) pėdkelnėmis.
 • Rekomenduojama dėvėti spalvotas pėdkelnes su monofoniniais apranga, kad ansamblis nebūtų pernelyg spalvingas.
 • Šviesios pėdkelnės, žinoma, atkreipia dėmesį į kojas, todėl rekomenduojama dėvėti tik tada, jei esate visiškai įsitikinę šioje kūno dalyje.
 • Fantazijos pėdkelnės arba pieštiniai pėdkelnės stilistai taip pat nusidėvėję su apranga, jungiančia ne daugiau kaip dvi spalvas.

Dekoracijos

Pasirinkę papuošalus, skirtus spalvotai suknelei, galite eiti dviem būdais: pasirinkti brangakmenius (bižuteriją), kad atitiktų tonas arba, priešingai, priešingai.

Šiuo atveju stilistai vienbalsiai teigia, kad kai kuriems brangakmeniams ir pusbrangiems akmenims turėtų būti taikoma išimtis. Taigi, rubinus nereikia dėvėti su raudonu apranga, safyrais su mėlyna, smaragdais su žaliąja ir turkis su mėlyna spalva.

Kalbant apie juvelyrinius dirbinius, pirmiausia ji turėtų būti pritaikyta stiliui. Verslo įvaizdžiui geriau pasirinkti paprastiausius, bet kokybiškus papuošalus. Spalvingas karoliukai ar daugiasluoksnės apyrankės gali būti dėvimos į šviesią vasaros suknelę.

Patarimai

 • Suknelės medžiaga yra mažiau svarbus veiksnys nei dažymas. Spalvotos suknelės siuvamos tiek iš lengvų audinių, tokių kaip šifonas, chintz, viskozė, tiek iš tankesnių - satino, veliūro, trikotažo. Pasirinkite audinį, priklausomai nuo oro už lango ribų ir renginio formatą.
 • Stenkitės žaisti ant stiliaus kontrasto, pavyzdžiui, nešioti šiurkščius sandalus ant aukštos platformos ir švarką su kniedėmis su romantiška suknelė. Nebijokite drąsių priedų. Kai užmirštos kepurės vėl grįžta į savo mados pasaulio pozicijas - tai yra puiki priežastis gauti šį stilingą drabužį.
 • Dabar vis daugiau merginų pasirenka spalvines vestuvių sukneles. Ir dėl geros priežasties - tai puikus būdas išsiskirti tarp nuotakų, esančių šalia Civilinio registro biuro, panašių sniego ir smėlio spalvų apranga. Pasirenkant suknelės spalvą savo vestuvėms, turite būti ypač atsargūs, nes per šią dieną būsite dėmesio centre.
Komentarai
 1. Lera
  02.02.2016

  Tai yra tam tikras teigiamas sprogimas! Aš myliu spalvingas sukneles dėl jų linksmumo! Laukiu vasaros, nes žiemą tokios suknelės nėra labai tinkamos (

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys