Suknelių spalvos

Juoda suknelė su raudonais batais (56 nuotraukos)

Juoda suknelė su raudonais batais (56 nuotraukos)

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip pasirinkti batus
  2. Kaip pasirinkti pėdkelnes
  3. Kaip geriausiai suderinti juodą suknelę su raudonais batais

Raudona ir juoda - tai visas romanas apie aistrą. Juoda suknelė su raudonais bateliais skamba ne mažiau klasikiškai, pasakoja pasauliui apie sunkumą ir patrauklumą, paslaptį ir moterišką žavesį. Šis apranga reikalauja drąsos, nes ji niekada nepastebės. Bet norint išsaugoti visą tokio derinio paslaptingumą, reikia nepamiršti jo mažų paslapčių.

Kaip pasirinkti batus

Vaizde su raudonais batais dėmesio centre visada bus jie. Todėl tokie batai yra įdomus akcentas ir tuo pačiu atsakingas pasirinkimas. Tai gali atrodyti, kad nėra nieko, ką pasirinkti - paprasti batai, tiesiog raudoni. Tačiau iš tikrųjų jie gali būti įvairių stilių, spalvų ir pagaminti iš skirtingų medžiagų. Ir kiekvienu atveju tinka jūsų pasirinkimui.

Lakuoti aukštakulniai batai kartu su verslo kostiumu gali atrodyti juokingi ir netgi vulgarūs, ir atvirkščiai, pernelyg paprasti - matiniai batai be kulnų su prabangia vakarine suknelė.

Dažniausi ir universalūs batai - raudoni batai ant kulnų. Jie tinka tiek verslo, tiek ir suknelei pagal naujausią madą. Biurui visuomet geriau rinktis pastovius kulnus ir prislopintus batų tonus, pavyzdžiui, prinokusių vyšnių spalvą, kad nebūtų tapę drabužių kodo pažeidėju. Ir paprasti raudoni baleto butai yra geros dienos pėsčiomis.

Suede batai labiau tinka vakarinio aprangos prabangai ar formaliai, kaip ir aukšti kulniukai. Be to, vakarėliui ar ypatingai progai odiniai batai yra geri. Jie valdo kamuoliuką atvaizde, netoleruoja kitų detalių, o griežtas juodas su jais bus ypač tinkamas. Net paprastieji valtys, papuošti rhinestones, lankai ar neįprasti priedai, atrodys labiau šventiniai.

Pagal prabangaus audinio apipavidalinimą ar apdailą, užuolaidomis, papuošalai puikiai tinka batus ant aukštos platformos ir su storu kulno.

Kaip pasirinkti pėdkelnes

Raudoni batai yra gana kaprizingi ir nepatinka konkurencijai pėsčiomis. Todėl pėdkelnių pasirinkimas yra labai ribotas. Be to, pagrindiniai mėgstamiausi tarp jų yra matiniai kūnai, o kojos „nebuvimas“. Be to, su juoda suknelė ir raudoni batai, puikus duetas sukurs juodas pėdkelnes. Tačiau su tam tikromis išlygomis: šis derinys tinka suknelėms, pagamintoms iš storo audinio, kostiumo ar trikotažo, ir patys trikotažai turėtų būti beveik skaidrūs. Ieškokite harmoningai su juodomis pėdkelnėmis, kurių spalvos yra prislopintos, pvz., Burgundija.

Pagal ryškius raudonus batus neturėtumėte dėvėti spalvotų, baltų, storų juodų, pilkų ir tiesiog vilnonių pėdkelnių.

Raudonos pėdkelnės, atitinkančios batus ir trumpą neįprastą suknelę, gali būti ryškus šiuolaikinės mados ekranas. Tai drąsus derinys jauniems ir stilingiems žmonėms. Bet norint rasti kraštą, kur jis „skamba“ ir kur „netikras“, yra labai sunku. Bet ažūriniai, modeliai, ypač akys, raudoni batai nepriima.

Kaip geriausiai suderinti juodą suknelę su raudonais batais

Juoda suknelė su raudonais batais visada yra apsvaiginimo derinys bet kokio amžiaus moteriai. Šie batai puikiai tinka pagrindiniams diskretiškiems dalykams. Ir brandžios moterims tai yra puiki proga, kad jų įvaizdis taptų šviežesnis ir jaunesnis. Bet jei pasirinksite tokią ryškią batų spalvą, tuomet jūs turite stebėti saikingai visose kitose srityse.

Visų griežtų klasikų mėgėjams, raudoni siurbliai ant vidinio kulno ir suknelė prie kelio taip pat yra puiki galimybė įvairinti savo įvaizdį. Šis derinys tinka darbui ir kitiems atvejams. Tik verslo įvaizdyje turėtų būti vengiama kitų ryškių detalių.Šventiniame renginyje bus parodyta maža juoda suknelė su elegantišku blizgesiu ir prabangiais stiletais.

Raudoni batai su kulniukais atrodys vienodai gerai su šviesiu vasaros audiniu ir storu marškinėliai. Ypač elegantiškos suknelės atrodo klasikinio stiliaus, diskretiškos gretimos ar laisvos, pabrėžiant juosmenį, taip pat ilgesnius modelius, be nereikalingų išpjovų ir įdėklų. Derinant sukneles ir batus taip pat svarbu atsižvelgti į vieno audinio ir kitos tekstūros tekstilę.

Satino ar lakinės odos batai, kaip lygus audinys, ir suede ir matiniai modeliai gali būti dėvimi trikotažo, aksomo ir trikotažo gaminiais.

Tačiau ryškiai raudona spalva gali pritraukti dėmesį į tai, kad nenorite per daug rodyti. Net jei jis yra tik ant kojų. Todėl turėtumėte pasirinkti tik tokį suknelės stilių, kuris iš pradžių atkreipia dėmesį į figūros orumą ir paslėpti jo trūkumus. Plonieji klubai gali būti paslėpti po suknelė, kuriai būdingas ugnies sijonas, juosmuo turi būti pabrėžtas su įmontuotu siluetu su korsetu ar diržu, o kojos, kurios nešviečia plonomis, gali būti paslėptos po ilga suknelė. Galų gale, nėra bjaurių žmonių - yra neteisingas apranga.

Išraiškingas ir harmoningas įvaizdis yra ne tik suknelė ir batai. Nepamirškite apie tokias svarbias detales, kaip plaukai, makiažas, aksesuarai.

Ilga juoda suknelė, tinkanti siluetui, ryškiai raudoni batai ant aukšto kulno ir tas pats tonas lūpų dažai ant lūpų. Su papildomomis neutraliomis spalvomis, pavyzdžiui, blizgančių mygtukų serija ir tas pats dekoras ant batų pirštų, puikiai tinka juodos ir raudonos spalvos tandemui. Jaunas ir flirtiškas mergaitėms skirtas įdomus retro stiliaus vaizdas nuo juodos suknelės iki baltų žirnių ir raudonų batų.

Raudoni batai gali būti vienintelis ryškus atvaizdas - dabar tai madinga. Jie gali būti papildyti plačiu diržu arba siauru dirželiu, sankaba, tos pačios spalvos galvos apdangalu. Įdomus variantas yra platus diržas su sagtimi, kurį ansamblyje palaiko platformos batai.

Jie puikiai rėpia šviesią ir atvirą suknelę. Siauras diržas su griežta apranga pabrėžia vyriškumą. Arba ilgas suknelė, batai ant didelės platformos, baisiai žiūri iš jos, ir didelė gėlė savo plaukuose tuo pačiu metu sukurs romantišką ir paslaptingą vaizdą.

Jei jūsų drabužių spinta dar nėra raudoni batai, pasinaudokite galimybe išbandyti kažką naujo ir neįprasto. Galų gale, raudoni batai yra geri ne tik juodai suknelei, net ir paprasti džinsai su jais ras naują elegancijos atspalvį. Ir kas žino - jei šis batas netaptų mylimiausiu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys