Suknelių spalvos

Vyšnių suknelė - sultingas ir „skanus“ vaizdas

Vyšnių suknelė - sultingas ir skanus vaizdas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų ypatumas
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Pilnai
 4. Įspūdingi deriniai
 5. Ką dėvėti?
 6. Dekoracijos
 7. Batai
 8. Užpildykite
 9. Manikiūras

Rengiant asmeninę drabužių spinta, stilistai pataria įsigyti daiktų vienvandenėmis spalvomis, pvz., Juoda, balta ir pilka. Naudodami tik pagrindines spalvas, jūs galite išvengti klaidų rengiant kasdienį „lanką“. Tuo pačiu metu yra galimybė tapti nuobodu ir primityvia spinta.

Tiems, kurie nebijo rizikuoti, mėgsta eksperimentuoti su drabužiais ir išsiskirti tarp kitų, prinokusių vyšnių spalvos suknelė bus ideali galimybė. Šį kilmingą atspalvį visada vertino aristokratai ir jis buvo tarp karališkų asmenų specialioje sąskaitoje.

Spalvų ypatumas

Šios spalvos ypatybė yra ta, kad jis yra vienas iš raudonųjų darinių, iš kurių vyšnios paveldėjo jo būdingą energiją, aktyvumą ir temperamentą. Tačiau, priešingai nei protėvis, vyšnios neatrodo toks vulgarios ir neišgąsdintos. Priešingai, šios spalvos suknelė gali pabrėžti savininko bajorą ir aukštą socialinį statusą.

Kas yra tinkamas?

Vyšnių suknelė tinka pasitikinčioms moterims, turinti jausmingą ir subtilią dvasinę organizaciją. Šios karališkos spalvos suknelė greičiausiai nebus paprasta paprastam žmogui. Galų gale, tai nėra taip paprasta pasiimti priedus ir taip pat nešioti.

Po stilistų patarimų, bet kuri moteris gali savarankiškai paimti savo vyšnių atspalvį ir sukurti puikų baigtą vaizdą.

Visada pasirenkama Jums tinkama suknelė. Nepamirškite, kad teisingas suknelės modelis gali teigiamai pabrėžti paveikslo privalumus. Ir atvirkščiai, netinkamas pasirinkimas padarys mažesnius trūkumus (jei jų bus) dar labiau pastebimi kitiems.

Pilnai

Labai dažnai moterys, turinčios puikių formų, pirmenybę teikia suknelėms, kombinezonams, laikydamos juos visomis progomis. Šis stereotipas dažnai padidina moters dydį ir padidina jo mastą ir yra neproporcingas.

Pavyzdžiui, plati klubai gali paslėpti vyšnių tulpės suknelę arba A liniją. Jis teigiamai akcentuos tiek juosmens, tiek dekoltės plotą, o ne dėmesio centre.

Įspūdingi deriniai

Kuriant spalvų derinius, turėtumėte laikytis paprastų taisyklių.

Visoms moterims laimėjimas yra pagrindinės spalvos ir gretimų atspalvių priedų derinys. Vyšnių suknelės, batų, juvelyrinių dirbinių ir kitų rožinės, bordo ir raudonų spalvų pagalbinių elementų atveju gali būti susiję drabužiai.

Jei vyšnių suknelė turi turtingą sultingą atspalvį, rožiniai aksesuarai turi būti tokie pat ryškūs ir išraiškingi. Jūsų pasirinkimas - tinka vyšnių atspalvio suknelė ir pagalbinės spalvos.

Geriausi dizaineriai savo kolekcijose naudoja saugų vyšnių ir juodos, baltos, pilkos ir smėlio spalvų derinį.

Vyšnių spalvos suknelės transformuojamos, kai siuvinėjami auksu ir kontrastingais akmenimis.

Populiariausi modeliai yra vyriškos spalvos vyriškos spalvos vyriškos spalvos vyriškos spalvos vyriškos spalvos vyriškos spalvos suknelė.

Kitas vienodai populiarus vyriškos aprangos vyriškos suknelės modelis, pagamintas iš vyšnių satino audinio, kartu su juodu tinkleliu, kuris dažniausiai naudojamas rankovėse. Šis modelis atrodo seksualus ir drąsus.Tai suknelės taurusis vyšnių tonas, kuris padeda ne pradėti akivaizdžią liniją tarp seksualinio ir vulgarinio kelio.

Ką dėvėti?

Pagrindinės spalvos ir priešingos kontrastingos spalvos deriniai laikomi ambicingesniais. Dėl vyšnių suknelės, aksesuarai, batai ir kiti pagalbiniai drabužių spintos elementai iš įvairių žaliųjų atspalvių, taip pat vandens spalvos elementai gali būti geras papildymas.

Pavyzdžiui, vyšnių spalvos suknelė, kuri yra arčiau rudos, puikiai tinka švarkui su turtingu žolės atspalviu. Šis derinys rodo gamtą.

Prisiminkite, kaip skanūs prinokę vyšnios atrodo ant savo žaliųjų lapų fono. Papildyti šią išvaizdą su tamsiai rudos kelnės maišeliu. Toks madingas „lankas“ negali būti vadinamas nuobodu ar paprastu. Nors tai puikiai tinka darbui, jei jūsų suknelė, žinoma, turi tinkamą ilgį.

Ypatingai trumpas vyšnių spalvos suknelė, pagaminta iš viskozės arba elastano, kartu su gipsu arba nėriniais, būtų tinkama šaliai.

Vasarą baltos spalvos švarko striukė bus pelninga vyšnių suknelė, o rudenį - baltas kailis. Biuro versija yra vyšnių spalvos suknelė su maža, apvalia iškirpte, pagaminta iš storesnio audinio, puikiai derinanti su megztu megztiniu arba įmontuota striukė. Biuro suknelė gali būti sumontuota arba paprasta. Sudėtingi ir asimetriški suknelių modeliai labiau tinka susitikimui su draugais ar bet kokiu išvaizdu.

Vyšnių suknelė - tvarsliava jums taps socialinio įvykio žvaigždė. Viena išankstinė sąlyga pasirenkant madingą suknelę - moters figūra turi būti nepriekaištinga. Paveikslėlį užpildykite miniatiūrine sankaba ir lakuotais juodais, baltais arba pilkais kaiščiais. Ir vaizdas gali būti laikomas užbaigtu.

Dekoracijos

Tai naudinga pabrėžti, kad prinokusių vyšnių atspalviai padės atitinkamoms dekoracijoms ir aksesuarams. Nesivaržykite vyšnių suknelę su aukso ar sidabro papuošalais. Šaltų spalvų tipams „žiema“, „vasarą“, papuošalai, pagaminti iš tokių tauriųjų metalų kaip sidabras, baltas auksas, platina geriau tinka.

Moterims, kurios laiko save spalvų tipais - „pavasaris“, „rudens“ aukso papuošalai bus naudingi.

Negalima būti pernelyg uolus ir įdėti viską. Dozavimo priedai - glaudaus ir harmoningo įvaizdžio pažadas.

Batai

Ruduo-žiemos laikotarpiui vyšnių suknelė atitiks juodos arba pilkosios kulkšnies batus, batus ir kitus izoliuotus grafito spalvos batų modelius, taip pat „šlapio asfalto“ spalvą. Tamsiai pilkos spalvos odos batai sėkmingai derinami su lakonišku vyšnių sukneliu.

Vasarą lengva vyšnių suknelė gali būti derinama su rudomis pintinėmis pleištinėmis arba plokščiomis avalynėmis. Kuo paprastesnė suknelė bus supjaustyta, tuo labiau gali būti sudėtingesni. Galų gale, sandalai su daugeliu dekoro elementų gali atkreipti visą dėmesį į save.

Jei pasirinkta suknelė yra asimetriškai supjaustyta arba yra glaudžiai dekoruota, tuomet klasikinės juodos ar kūno valtys visada bus jūsų pagalba.

Užpildykite

Šviesus sultingas lūpas suknelės tonu taps neabejotinu papildymu ir apdailos akcentu. Jei apsisprendžiate vyšnių lūpų dažus, prieš tai turėtumėte atkreipti tinkamą dėmesį į lūpas. Jie neturėtų būti atsparūs.

Lūpų dažai stabilumui pageidautina patikrinti iš anksto. Galų gale, plintančios ryškios lūpos atrodo vulgarios ir nepatrauklios.

Darbe turėtumėte vengti tokių ryškių akcentų makiaže. Čia tinkamesnės bus bet kuriai moteriai tinkančios neutralios spalvos.

Manikiūras

Vyšnių suknelė beveik visada atrodo kilni ir brangi, todėl manikiūras turėtų būti tinkamas. Labiausiai elito iki šios dienos laikoma klasikine prancūzų kalba. Jei „žanro klasika“ nesukels jums grožėtis, galite pagaminti spalvinę striukę. Tiesiog uždenkite nagų galus laku, tonas su savo pasirinktu suknelės atspalviu.

Nebijokite eksperimentuoti su drabužiais, nes tik tokiu būdu galite sukurti unikalų vaizdą, kuris jums tinka.

Komentarai
 1. Lina
  28.01.2016

  Mano vyras man vadina vyšną šios spalvos suknelėje. Nice) Spalva yra labai graži ir iš karto atkreipia dėmesį į save.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys