Suknelių spalvos

Šokolado spalvos suknelė

Šokolado spalvos suknelė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra tinkamas?
 2. Ilgis
 3. Įspūdingi deriniai
 4. Pilnai
 5. Ką dėvėti?
 6. Batai
 7. Priedai
 8. Užpildykite

Šokolado atspalvis yra gana populiarus tarp moterų, nes šios spalvos suknelės yra panašios į daugelį madų. Tačiau, galvodamas pirkti suknelę, šokolado spalvą, daugelis nežino, ar toks apranga bus jiems skirtas, ir nežinau, ką dėvėti. Išsiaiškinkime, kas turėtų patikti sau tokį „skanių“ spalvų suknelę, taip pat tai, kas geriausiai derinama su juo.

Kas yra tinkamas?

Kadangi šokoladas yra šiltas, jis puošia moteris. Tokios spalvos apranga atrodys įspūdinga blondinai, o jaunai moteriai su raudonais plaukais, ant rudos plaukuotos moters ir gražioje brunetėje.

Ilgis

Ilgas

Tamsiai šokolado atspalvio suknelė iki grindų yra geras pasirinkimas šventinei progai. Tokiems drabužiams paprastai naudojami brangūs audiniai ir turtingas apdaila, pavyzdžiui, su akmenimis, nėriniais ar odos įdėklais.

Efektyviai atrodo šokolado suknelė su atvira nugara arba aukšta plyšiu priekyje. Ne mažiau patrauklių ir seksualių modelių su atviru iškirpte arba ant vienos peties.

Trumpas

Mini suknelės su šokolado spalvomis puikiai tinka kaip atsitiktinė suknelė arba biuro apranga. Jų gamybai dažnai naudojami trikotažas, šifonas ar medvilnė. Trumpas šokolado spalvos suknelė puikiai atrodo su juosta. Tuo pačiu metu modeliai gali būti tiek formos, tiek gana laisvi.

Įspūdingi deriniai

 1. Šokolado atspalvis puikiai derinamas su balta spalva. Pavyzdžiui, suknelė gali turėti šokolado apačią ir sniego baltą viršūnę. Vienas iš įdomiausių ir populiariausių variantų yra žirnių suknelės spalva.
 2. Kitas idealus šokolado kompaniono spalvos variantas yra smėlio spalvos. Galite dėvėti šokoladinės spalvos suknelę su smėliu striukėle arba švarku, taip pat papildyti šį aprangą smėlio sankaba ir lengva skara.
 3. Nepaprastai derina šokolado spalvą su kitais pasteliniais atspalviais - persikų, pieno, grietinėlės, šviesios turkio, šviesiai rožinės, šviesios citrinos.
 4. Jei norite, galite sujungti šokoladą ir juodus atspalvius, jei pasirinksite spalvotus priedus, kurie išsiskiria tamsiame fone.
 5. Šokolado spalvos derinys su bordo ar raudonos spalvos atrodo įspūdingai. Šiltos rudens dieną šokolado suknelė, papildyta raudonais batais ir raudona striukė, bus geras pasirinkimas.
 6. Oranžinė spalva taip pat laikoma geru šokolado deriniu. Jis gali būti pateikiamas kaip suknelė, taip pat rankinės, papuošalai ir batai.

Pilnai

Kadangi tamsiai atspalviai sugeba padaryti paveikslą vizualiai labiau ploną, šokolado spalvos suknelės gerai tinka moterims. Jei dėvėsite šią suknelę su aukštais kulniukais, tai suteiks elegancijos ir plonumo.

Ką dėvėti?

Šokoladine suknelė tikrai turėtų pasiimti bet kokius ryškius ar kontrastingus elementus, kad neprarastumėte šios spalvos fono.

Batai

Jei dėvite šios spalvos atsitiktinę suknelę, ją papildykite siurbliais, turinčiais mažą kulną arba batus su plokščiu padu. Dėl šokolado suknelės vakarinės versijos pasiimti batus su kulniukais (šiuo atveju atrodo ypač įspūdingi lakuoti batai). Dėl vasaros šokolado suknelės modelio pasirinkite sabotą arba atvirą sandalų modelį.

Svarbu pasirinkti tinkamą batų atspalvį, kad nebūtų sugadintas šokolado spalvos suknelės vizualinis įspūdis. Klasikinės spalvos, pvz., Juodos, pilkos ir baltos spalvos, neprarasite šokolado batų.Geras variantas būtų morkų batai ir ryškiai oranžinis atspalvis. Įdomi idėja būtų pridėti šokolado spalvos suknelę su auksiniais arba leopardiniais bateliais.

Priedai

Suderinkite savo suknelę su šokoladinėmis spalvomis dekoruotomis smėlio, pieno, sidabro, aukso, smėlio, oranžinėmis arba turkio spalvomis. Bet kuris iš šių atspalvių, pateiktų papuošaluose ir batuose, atrodo labai harmoningas su šokolado spalva. Su šio atspalvio suknelė yra gražiai derinama tiek bižuterijos, tiek papuošalų iš sidabro ar aukso.

Verta pažymėti, kad šokolado suknelę galima papildyti odos, medžio ar kailių gaminiais. Pavyzdžiui, galite pasirinkti medinius karoliukus ir medinę apyrankę, skirtą atsitiktiniam šokolado spalvos suknelės modeliui.

Užpildykite

Visuotinis šokolado suknelės pasirinkimas bus rudos spalvos atspalvių ir rudos spalvos pieštuko naudojimas makiažui, taip pat fondantų lūpų dažai arba skaidrus lūpų blizgesys.

Vakaro suknelė šokolado spalva gali padaryti makiažą auksine spalva. Gerai atrodo su šio atspalvio suknelė ir natūraliu makiažu, kuriam naudojami kūno šešėliai. Priklausomai nuo elementų, dėvėtų šokolado suknelė, galite sustabdyti pasirinkimą ant raudonų lūpų dažų ar turkio atspalvių.

Komentarai
 1. Katya
  28.01.2016

  Retai pakanka pamatyti šokolado spalvos sukneles, tačiau jos yra labai gražios ir „skanios“. Noriu tokios suknelės. Ypač man patiko 4 m iliustracija iš montuojamos suknelės su mažais polka taškais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys