Suknelių spalvos

Ką dėvėti pilka suknelė?

Ką dėvėti pilka suknelė?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apvalkalo suknelė
 2. Megzti
 3. Batai
 4. Pėdkelnės
 5. Priedai
 6. Deriniai su gėlėmis
 7. Vaizdai
 8. Stiliai

Juoda maža suknelė nėra vienintelis universalus moterų drabužių spintos elementas. Kartu su juo yra pilka suknelė, iš kurios taip pat galite sukurti bet kokį vaizdą. Jums tereikia žinoti apie kai kuriuos gudrybės ir prisiminti pagrindines taisykles.

Apvalkalo suknelė

Suknelė su bylos forma gali būti nepriklausomas atvaizdo elementas, kuriam nereikia pasirinkti detalių. Tačiau biurui galite pasiimti baltą marškinėlį, kuris atgaivins jūsų išvaizdą ir pridės formalumo, mėlynos spalvos priedų ar ryškios palaidinės.

Megzti

Graži figūra gali būti apsirengusi pilkos spalvos suknelėmis. Sėkmingiausi variantai turi aukštą kaklą, kuris gali būti papildytas megztomis apkarpytomis marškinėliais iš pastelinės paletės.

Jame taip pat gali dalyvauti juodieji antblauzdžiai, tačiau jiems reikės pasiimti aukštus klasikinius batus.

Batai

Suede batai - tai sėkmingiausi batai, kurie puikiai derinami su pilka suknelė. Tokių batų spalva gali būti klasikinė juoda, prislopinta raudona arba tamsiai violetinė.

Norint dirbti, tikrai reikia pasirinkti juodus batus su patogiu kulnu, vasaros pėsčiomis tinkamesnius batus su metaliniu dekoru, o žiemą ir šaltą rudenį laikykite aukštus batus, pusinius batus arba madingus batus.

Jei suknelė yra trumpa, tada po juo reikia dėvėti batus į zomšą. Pelės spalva skiriasi nuo pilkos spalvos.

Pėdkelnės

Pėdkelnių pasirinkimas turėtų būti ne mažiau rimtas nei bet kuris kitas elementas. Šį priedą galite pasirinkti pilka spalva, tačiau tik tai turėtų būti grafito spalva arba šlapio asfalto atspalvis.

Tarp triko ir batų spalvos turi būti harmoningas ryšys. Jei jūsų batai yra raudoni, pėdkelnės turi atitikti suknelę.

Priedai

Klasikiniai vaizdai nepriima ryškumo, tačiau auksas (pageidautina baltas) arba sidabras gali būti naudojamas kartu su griežta pilka suknelė.

Gera alternatyva šiam pasirinkimui būtų perlai, papuošalai, pagaminti iš turkio ar pilkos perlamutro. Jai prašoma pateikti juodas pirštines: aukštas ir elegantiškas, pagamintas iš plonos odos ar zomšos, ir nedidelė rankinė.

Jei mėlyna spalva atitinka jūsų spalvų tipą, tada žinokite, kad su pilka suknelė tokie priedai puikiai tinka.

Deriniai su gėlėmis

Žmonės, kurie mano, kad pilkos suknelės yra nuobodu, paprasčiausiai nežino, kaip pasirinkti jiems papildomus elementus ir, svarbiausia, pasirinkti spalvas.

 • Juoda su pilka spalva yra neišsenkanti kryptis, kaip realizuoti savo mados dizainerio įgūdžius. Pilkame fone juodos odos ar tekstilės įdėklai atrodo nuostabūs ir padės paslėpti keletą papildomų svarų. Juoda spalva gali būti batų ar aksesuarų.
 • Verta apsvarstyti pilkos spalvos ir rožinės spalvos derinį. Šis derinys, nors ir neįprastas, atrodo labai švelnus. Populiarumo viršūnėje yra fuksijos spalva, kuri taip pat gali būti naudojama su pilka suknelė.
 • Raudona spalva yra pilka suknelė seksuali, kuri bus ypač svarbi vakaro garbanojimui.
 • Mėlyna su pilka suknelė padeda sukurti spalvingą vaizdą, kuris nėra atimtas iš elegancijos.
 • Geltoni elementai pilkame fone atrodo įspūdingi ir netikėtai ryškūs.

Vaizdai

Kasdien ieškokite kasdien

Geriausias pasirinkimas kasdieniam drabužiui yra suknelė.Jame ir filme, kurį galite eiti, ir su draugais sėdėti artimiausioje kavinėje ir eikite į produktus.

Dirbti

Renkantis pilką megztinę suknelę subtilioje spalvoje arba tranšėjoje, tarp jūsų kolegų būsite stilingiausias. Galite sukurti vaizdą visiškai iš įvairių pilkos spalvos atspalvių - biurui šis sprendimas yra labai tinkamas.

Darbinę išvaizdą, kurią sudaro pilka suknelė, galima lengvai iškilmingai. Tiesiog pridėkite keletą ryškių priedų ir ant lūpų uždėkite raudoną lūpų dažą.

Iškilmingi vaizdai

Ypatingomis progomis verta ieškoti šviesios medžiagos suknelės, ant kurios gali būti dedami dekoratyviniai elementai. Tokiu atveju tikslinga naudoti ryškius batus, kurie bus kaip smalsių akių magnetas. Priedų ir rankinių (pageidautina sankabos) pasirinkimas turi būti sujungtas.

Stiliai

60-ojo dešimtmečio mada įgyja aktualumą ir yra išreikšta naujomis idėjomis, todėl kiekviena mados moteris bando į savo drabužių spintą pridėti trumpą suknelę ar modelį su trapecijos forma. Nebus įmanoma daryti be didelių tamsių batų, mažai apsisukant, galbūt lakuoti.

Batai su subtiliu atspalviu tinka šiltesniam orui.

Aktyvus mados vystymas sporto suknelėms buvo patogių drabužių mėgėjams. Suknelės paprastumas išlyginamas ryškiomis akimirkomis, kurios atrodo įspūdingai pilkos spalvos fone.

Turėtų būti patogūs ir batai, ne tik suknelė, todėl jūsų mėgstami sportbačiai ir sporto krepšys ir paklausti šiame paveikslėlyje.

Pilkos suknelės baimė ir mintis, kad ji yra neišreikšta ir nuobodu, neturi pagrindo. Mūsų patarimai, jūsų skonis, stiliaus pojūtis ir pilka suknelė bet kokiomis aplinkybėmis yra nenugalimas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys