Suknelių spalvos

Terakotos suknelė - universalus vaizdas

Terakotos suknelė - universalus vaizdas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra tinkamas?
 2. Populiarūs stiliai
 3. Ilgis
 4. Įspūdingi deriniai
 5. Ką dėvėti?
 6. Užpildykite
 7. Batai
 8. Manikiūras

Graži kilnoji spalva turi natūralias šaknis: ji primena kraštovaizdžius iš vakarų, smėlio kopų ir molinių namų, paprastų ir natūralių medžiagų. Tačiau tai yra prabangos, stiliaus ir skonio atributas, nuolatinis podiumų karalius.

Nėra paslaptis, kad visos rudos ir raudonos spalvos, tarp kurių turi būti terakotos sienos, turi būti pajėgios matuoti, nes tai labai svarbus ryšys. Tai yra pavojinga spalva, kuri gali subalansuoti vaizdą ir jį įžeminti. Terapotinė spalva rodo, kad tai yra sąmoninga ir subalansuota gamta.

Teisingai pateikiant spalvą žmogus pridės vertę, todėl psichologai rekomenduoja jį naudoti savo rūmuose sudėtingose ​​derybose. Kaip tinkamai naudoti terakotos spalvą spintoje ir išsamią informaciją, kad vaizdą būtų galima papildyti sudėtingumu ir prašmatnumu? Apsvarstykite išsamiau.

Kas yra tinkamas?

Terakotos groja gerai su natūraliais rudais ir raudonais atspalviais, todėl mergaitės su raudonais plaukais ir rausvai atspalviais gali jį saugiai naudoti. Tačiau jie turi atidžiai priartėti prie veido ir veido. Jei veidas yra gelsvas ar pilkas atspalvių, kitokių nei porceliano ar persikų tonai, tuomet turėtumėte pašalinti terakotos toliau, pavyzdžiui, perkelti jį į ansamblio apačią (kelnės arba sijonas). Likusi dalis gali palikti savo įvaizdžio viršuje.

Auksiniai ir tamsūs odos tonai tampa elegantiški terakotos apdailoje. Taip yra tada, kai spalva gali būti centrinė nuoroda - puikus monochrominis variantas.

Šaltos spalvos tipo terakotos mergaitės savo veidams kartais suteikia bjaurų, žemišką atspalvį, todėl geriau jį naudoti priedų pavidalu.

Populiarūs stiliai

Paprasta ir skoninga - tai viena iš galimybių dirbti su terakotos spalva. Brangus turtas - antroji monetos pusė. Kadangi terakotos spalvos suvokiamos kaip natūralios, ypatingą prabangą gauna iš natūralių visų rudos atspalvių medžiagų - natūralios formos ir perdirbimo, vilnos, šilko, satino. Skirtingų, tauriųjų tekstūrų derinys papildys gilią spalvą. Geros suknelės yra paprastas siluetas, su aiškiomis formomis. Atraskite puikius bohemiškus neįprastų pjūvių modelius.

Antikinio stiliaus suknelės (graikų ar romėnų) versijos, turinčios didelę juosmens dalį, gali derinti ne tik skirtingas medžiagas, bet ir spalvų derinius, kad būtų galima plačiai diržus. Rytietiškas pjaustymas yra puiki galimybė, viena iš nedaugelio variantų, kai tinkama naudoti piešinius ir spaudinius.

Terakotos spalvos drabužiuose visada pritraukia dėmesį, todėl jos turi pabrėžti jų privalumus. Taigi jūs galite pridėti prie moters moteriškumo, nes laisvos ir trimatės formos kartu su diržais padės padaryti gražią proporciją. Megztos ir megztos suknelės tinka daugiau lieknoms mergaitėms ir moterims, nes vizualiai padidina jų dydį. Tvirtos siauros suknelės ir ilgos megztos suknelės didelėms moterims yra pavojingos galimybės, kai bus prarastas terakotos žavesys ir moters individualumas. Juos geriausia išvengti.

Ilgis

Terakotos suknelės ilgis skiriasi nuo įvaizdžio pobūdžio: nuo seksualinio iki elegantiško.

Ilgas

Ilga terakotos suknelė - amžina tendencija. Draperiai ir permatomų plaukiojančių audinių, akcentų juosmens ir rankovių derinys yra įprastos dizainerių technikos.Priklausomai nuo suknelės audinio ir tikslo, jo pjaustymas pasirenkamas iš įvairių batų ir detalių. Puikus variantas prideda garsumą, o matinis, priešingai, atliks „po ranka“. Tai yra bet kokios formos variantas.

Midi

Universali parinktis, kurioje galima derinti moteriškumą ir šiuolaikiškumą. Yra vieta geometrinėms paieškoms ir neįprastoms formoms. Asimetriški siluetai ir žaidimai su spalvomis ir audiniais atrodo įdomūs.

Geras pasirinkimas vilnai ir trikotažui. Įrengtas komplektas nepraranda aktualumo, nes jie pabrėžia ploną figūrą. Midi puikiai derinamas su priedais - kailio liemenės, odos pločio diržai, varčios. Šiame ilgyje tinkama vienoda spalvų paletė.

Trumpas suknelė

Stilius 60x arba apvalkalas yra puiki galimybė sportinei mergaitei, ekstravagantiški aksesuarai ir šukuosena puikiai dera su juo. Ši suknelė yra lakoninė ir paprasta, todėl detalės gali būti išgalvotos arba futuristinės, tekstūruotos ir didelės. Pati suknelė gali būti papuošta apvadais ant rankų kiaurymių ir baltų ar juodų kraštų.

Įspūdingi deriniai

Terakotos spalvos išsiskiria vaizdu. Bendra išvaizda tinka tamsiai odai, likusi dalis yra geresnė, kad atskirtų spalvų gamą. Kiti rudos, šokolado ar smėlio spalvos atspalviai yra logiški.

Baltas visuose atspalviuose: kreminė, kava, grietinėlė, baltas sniegas. Griežta juodos spalvos struktūra gali būti lygi arba netolygi, lako blizgesys, tai galima pasiekti naudojant odos priedus ar batus. Juodosios terakotos suknelė atrodo įspūdinga.

Staiga švelnūs deriniai suteiks pastelinės rožinės spalvos, raudonai oranžinės ir geltonos spalvos atspalviai atgaivins vaizdą.

Tačiau alyvuogės padės „pasipriešinti“ pasitikėjimui ir padaryti aprangą ramesnę.

Ką dėvėti?

Specialios rekomendacijos turėtų būti grindžiamos bendru drabužių ir kūno stilių. Atrodo laimėti batus natūraliai rudos ir šiltos pilkos spalvos, tekstūruotos odos ir zomšos spalvomis. Iš papuošalų gražus ansamblis sukuria auksines spalvas, natūralias tekstūras ir akmenis. Kuo daugiau „terakotos“ vaizde, tuo masyvesnis gali būti apdaila. Svarbų vaidmenį suknelėje vaidina priedai (krepšiai, kepurės, liemenės, batai, makiažas), kurie padeda atskleisti terakotos spalvą, minkština ar sustiprina poveikį.

Užpildykite

Lengviausias būdas pasiimti makiažą mergaitėms, turinčioms bronzos odos tonus, taip pat raudonus plaukus.

Kuo aktyvesnė yra drabužių terakotos spalva, turėtų būti minkštesnė ir labiau suvaržyta kosmetika. Geriau laikytis vienos akcento taisyklės ir paryškinti lūpas ar akis.

Laimėtojas bus aktyvūs šauliai arba rudos arba juodos dūmų ledai. Rodyklės bus pritaikytos beveik visiems, moterys, kurioms tamsiai nuskintos, gali rekomenduoti rytietišką makiažą, naudodami juodą pieštuką ir auksinius atspalvius. Baltos odos tinka minkštiems variantams Smoky-ledas, kaip šviesus atspalvis, galite pasirinkti spalvotus šešėlius, suderintus su akių spalva. Raudonos spalvos, bus universalus paletė su rausvos ir alyvinės spalvos atspalviais. Jei akys gali padaryti akcentus, lūpų dažai yra geresni muffle ir naudoti atspalvius arti natūralios spalvos. Permatomas rožinis vaikas eis jaunoms mergaitėms, storo lūpų dažai gali likti ant minkštos Bordo ar terakotos versijos.

Batai

Batų pasirinkimas priklauso nuo pagrindinio suknelės stiliaus ir ilgio. Ilgos suknelės „prašo“ dėl rimtesnių uždarų batų, trumpų aukštų kulnų ar batus su ilgu velenu. Ilgos vasaros suknelės su plyšiais ant sijono yra derinamos su nedidelio apvalumo bateliais, pvz., Aukštais sandalų romėnišku stiliumi. Naudojant mažus batus, geriau rinktis modelius su mažu ryškiu kulnais, pvz. Klasikiniai siurbliai bus puikiai derinami su midi suknelėmis, pūkuotais sijonais ar diskretiškais stiliais.

Manikiūras

Šiuolaikinis mados supratimas leidžia naudoti įvairius makiažo manikiūro ir aprangos stilius, tačiau jų kompetencijos derinant galite gauti galutinį ir gražų vaizdą, tikrai stilingą ir spalvingą. Lako spalva gali būti skirtinga: visi baltos spalvos atspalviai: nuo pieno perlų iki rudos, tamsiai raudonos, bordo ir terakotos, oranžinės ir prislopintos rožinės spalvos, prancūziško manikiūro variantai ir nurodytos spalvos. Atrodo gražus tradicinis „šviežias“ - lūpų ir lako derinys.

Terakotos spalvos dešimtmečius neišeina iš mados, nes jame pabrėžiama asmens charakteristika ir individualumas. Todėl tai ypač gera šalies, atsitiktinio, hipi, bohemiško stilių. Pristatydami prabangą savo vaizdą, atkreipkite dėmesį į tai, kad jis yra malonus jums, o bendrasis ansamblis pabrėžia gamtos grožį ir daro veidą bei ypač akis išraiškingas. Kadangi bet koks lankas turi atitikti ne tik situaciją, bet ir atskleisti asmenį iš geriausios pusės, padaryti jį gražesnį.

Komentarai
 1. Tikiuosi
  19.01.2016

  Cool pasirinkimas! Tiek daug nuotraukų). Terakotos suknelė yra ypatinga, ji turi būti atsidaryta gerai. Spalva nėra paprasčiausia, bet labai veiksminga.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys