Sandalai

Geltoni sandalai

Geltoni sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Mados tendencijos
  3. Ką dėvėti

Geltona spalva puikiai perteikia saulėtą vasaros nuotaiką. Pasirinkę tokius batus šiltam sezonui, niekada nebus paliktas dėmesys. Jūsų vaizdas bus matomas iš tolo. Bet koks ansamblis su geltonais sandalais ant galvos bus šilumos ir šviesos įkūnijimas.

Savybės ir privalumai

Geltona - saulėtos vasaros spalva ir gera nuotaika. Priklausomai nuo spalvų derinių, naudojant šį ryškų atspalvį, galite padaryti ryškią ir įsimintiną lanką iš bet kokio, net ir nuobodu.

Įskaitant tokias sandales verslo įvaizdyje, galite padaryti jį šiek tiek daugiau tiesioginio ir nemokamo. Taigi jūs, nepažeidžiant biuro aprangos kodekso sistemos, patobulinkite liūdną nuotaiką ne tik sau, bet ir visiems savo kolegoms.

Mados tendencijos

Labai dažnai saulės spalvos sandalai yra žinomo Couturier kolekcijose. Jie sukuria neprilygstamus modelius, puošia vasaros gėlių modelius, rytietiškus motyvus ir etninius atspaudus.

DOLCE & GABBANA kolekcijoje naudojami sudėtingi modeliai, esantys ant pleišto. Šis modelis bus labai gerai suderintas su lengva skraidančia sijone žemiau kelio.

Tokio paties prekės ženklo modelis ant mažos kietos platformos, puoštas akmenimis ir kriauklėmis, būtų puikus pasirinkimas atostogoms jūroje. Šviesus nepastebimas vaisių atspaudas papildo vasaros nuotaikos vaizdą ir nepažeidžia bendros išvaizdos.

Italijos prekės ženklas Tulipano siūlo stilingus sandalus ant traktoriaus pado. Kulno aukštis yra daugiau nei kompensuojamas per platformą, o patogus padas su protektoriu daro šį batų patogumą. Tokia pora atitiks subtilų kokteilių suknelę ar ažūrinius vasaros šortus. Šis derinys pabrėžtų moterų figūros trapumą ir eleganciją.

Švelnus ir elegantiškas Malien modelis, pagamintas iš dirbtinio suede ant aukšto stileto, bus labai naudingas karštą vasaros dieną. Tokie batai yra puiki alternatyva nuobodžiams klasikiniams laivams ir griežtiems batus. Atviras kulnas ir kojinė suteikia šiai porai patogią dėvėti karščiausią dieną, o diskretiškas dizainas be dekoro visiškai pripažįsta, kad dėvėti jį darbe prieš vertinančių griežtų institucijų išvaizdą.

Ką dėvėti

Geltona yra gana kaprizinga spalva, kuri, netinkamai sujungus, gali sugadinti visą lanką. Pažvelkime į sėkmingiausius stilių siūlomus variantus artėjančiame mados sezone.

  • Klasikinis derinys su juoda bus labai tinkamas biure, kuriame yra sveikintinas drabužių suvaržymas, tačiau nėra privalomo reikalavimo laikytis klasikos. Pagal geltonus stiletinius sandalus pasiimkite apkarpytus chinozus kartu su šviesiai geltonu marškiniu. Pridėję ansamblį su nepretenzingais aksesuarais kaip ryškios apyrankės tonu ir juoda rankine, neabejotinai susidarys įspūdis kolegoms.
  • Geltona ir balta - geras pasirinkimas vėsioje, bet saulėtoje vasaros dienoje. Geltonasis sandalas skiedžiamas visiškai baltu kelnių ir striukės rinkiniu.
  • Drąsus derinys - geltonas su violetiniu, atrodo gana drąsus. Siekiant išvengti pernelyg didelės spalvos spalvos, nerekomenduojama dėvėti geltonus sandalus su monochromatine violetine suknelė. Pakanka šiek tiek ryškių detalių - raudonos spalvos, apyrankės ar tik ant sijono. Šiuo atveju atrodys labai mielas ir panašus į vasarą.
  • Geltona su žalia spalva yra labai vasaros derinys. Pasirinkite švelnus kalkių šortus, šviesią palaidinę ir sujunkite jį su geltonais stiletiniais sandalais, o jūsų vasaros ir pozityvus vaizdas yra pasiruošęs!
  • Vaizdas, kuriame visos detalės yra geltonos, yra universalus vasaros ansamblis.Tačiau nepamirškite, kad toks lankas turi būti atskiestas kontrastingais priedais - labai naudinga bus juoda rankinė, mėlyna apyrankė arba žaliasis rėmelis.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys