Sandalai

Moteriški sandalai ECCO

Moteriški sandalai ECCO

prisijungti prie diskusijos

 

Danijos prekės ženklas ECCO Jis ilgai ir tvirtai įsitvirtino Rusijos rinkoje, nes jos produktai yra nuolatiniai pirkėjų populiarumas ir paklausa.

Prekės ženklo privalumai

Batai puikiai kokybiški, patogūs dėvėti, modeliai praktiškai yra beprasmiški, o lanksčioji liemenė padeda sumažinti kojų apkrovą.

Be to, kiekviename batų gamybos etape yra kokybės kontrolė. Todėl odos gamybai, modelių, batų priedų dizainui galite būti tikri, kad kokybė nebus sugedusi. Viskas suprantama iki mažiausios detalės. Ir prekės ženklas vertina savo reputaciją. Gamintojas gamina sportinius batelius ir klasikinius modelius.

Medžiagos: oda, zomšas, tekstilė. Stilius: griežtos aiškios linijos, skandinaviškas dizainas.

Sandalų prekės ženklas gamina sportą ir kasdien. Atsitiktiniai sandalai dažnai yra ant pleišto, ant kulno, ant mažos platformos. Velcro viršuje ir apačioje, kuris yra labai patogu, arba ant užsegimų.

Ant batų yra specialių ženklų. Žinant juos, jūs lengvai naršysite, bandydami naudoti tam tikrą modelį.

Jei ant batų rasite „Comfort Fiber System“, tai reiškia, kad ji turi specialų vidpadį, o tai neleis jūsų kojoms prakaituoti.

„Receptor“ užrašas reiškia, kad vaikščiodami pėsčiomis, automatiškai pasieksite teisingą padėtį, kuri palengvins jūsų pėsčiomis.

Ir užrašas „Ecco Hydromax“ sako, kad batai turi specialų impregnavimą, kuris atstumia drėgmę. Štai kodėl lietus ir nešvarumai jūsų sandalai atrodys kaip nauji.

Populiariausios spalvos yra baltos, juodos, rudos ir smėlio spalvos. Taip pat dažnai yra mėlynos, raudonos, sidabrinės sandalai.

Klientų apžvalgos

Pirkėjai atkreipia dėmesį į puikią batų kokybę, patogumą. Daugelis žmonių savo atsakymuose rašo, kad, jei anksčiau kitų firminių ženklų batuose visada buvo pėdų, kai jie pirmą kartą dėvėjo kojines, tai nėra ECCO batų atveju. Be to, kojos yra patogios ir malonios, kaip ir vietinėse šlepetėse, nes oda yra švelnesnė, o pats modelis yra suprojektuotas mažiausiai detalių tiek projektuojant, tiek statant.

Batai, kaip pirkėjai sako, dėvėti ilgą laiką, ne vieną ar du sezonus. Paprastai jie atrodo kaip nauji 3-4 metus.

Nėščios moterys ir moterys, kurios dėl savo profesijos turi ilgą laiką būti ant kojų, jaučiasi puikiai šiame bate.

Pirkėjai vienbalsiai mano, kad šio prekės ženklo sandalų pirkimas tikrai yra. Didelės kainos jų nebijo, nes visada yra pardavimo ar reklamos, kuriose galite įsigyti batus su didelėmis nuolaidomis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys