Sandalai

Sandalai ant traktoriaus pado: ką dėvėti

Sandalai ant traktoriaus pado: ką dėvėti

prisijungti prie diskusijos

 

Naujas - gerai pamirštas

Traktoriaus padas ant batų yra naujovė ne šį sezoną, o ne ankstesnį. Jis pirmą kartą pasirodė praėjusio šimtmečio devintajame dešimtmetyje. Jis buvo populiarus, bet saikingai. Ir 2014 m. Iš tikrųjų buvo madingų batų su storomis grioveliais padas. 2015 m. Beveik visi dėvėjo tokius batus. Ir dabar, jau beveik ketverius metus, ji išėjo iš mados, bet vis labiau populiarėja. Kokia yra priežastis? Žinoma, praktiškai ir patogiai. Atrodo, kad šiurkštus kulnas ar platforma, be to, gana gilią apsaugą, buvo pastovūs. Tokių batų pėdos neatsidurs, nes tai atsitinka su batus su kulnais. Be to, paaiškėjo, kad kojos nevargsta, todėl visą dieną lieka lengvas pėsčiomis.

Tikriausiai dėl šių priežasčių traktoriaus padas iš rudens-žiemos modelių persikėlė į vasarą. Ir mados moterys vis dažniau įgyja tokius sandalus, ypač dėl to, kad spalvų gamas išaugo, palyginti su ankstesniais metais. Be baltos, juodos, rudos, šviesiai rožinės, mėlynos, šviesiai žalios ir smėlio spalvos.

Imtis arba neimti?

Daugelis mergaičių, žiūrėdamos į mados šou arba tiesiog matydamos tokį modelį gatvėje, klausia, ar sandalai tinka ant jų protektoriaus pado. Verta pažymėti, kad augimas čia neturi svarbaus vaidmens atrankos procese. Jei nesate aukštas ir pasirinksite tamsių atspalvių modelį, su vidutinio sunkumo platforma ir protektoriumi, vaizdas veiks, nebus jokio disproporcijos.

Jūs turėtumėte ne tik pasirinkti, pavyzdžiui, modelį su baltu viršūniu, bet ir aukštą platformą su akivaizdžiai giliomis apsaugomis. Dėl mažo augimo atrodys gana karikatūra.

Svarbu prisiminti, kad tokiuose sandaluose pagrindinis dalykas yra vienintelis. Kad tai pritrauktų dėmesį. Todėl verta rinktis vasarinius batus ant tokios padėties su minimaliu viršūniu - be daug diržų, sagčių ir kitų detalių. Atkreipkite dėmesį, kad šiuo atveju viršutinės ir vienintelės spalvos gali sutapti.

Madingi vaizdai ir stiliai

Su ką dėvėti sandalus ant gofruoto pado? Ar tai tik su džinsais? Ne tik! Taigi, viskas tvarkinga. Daug kas priklauso nuo to, kokį vaizdą norite sukurti ir kur eiti.

Su džinsais, džinsinio suknelė, sijonas. Jei ant platformos nešiojate sandalus ir ant padėklų padėklo, arba ant platformos, ir tuo pačiu metu kulnas, ši suknelė bus puiki. Nuplėšti džinsai ir traktoriaus išorinė dalis yra vieni kitiems.

Su suknelė, sijonas. Atrodo puikiai. Ir tai gali būti marškinėlių suknelė, lengva skraidanti suknelė, pagaminta iš šifono ar šilko, apranga su apvalkalu, tunikos suknelė, netgi sundress. Sijonai taip pat yra skirtingi - mini ir midi, tiesūs ir blizgantys, monofoniniai ir spalvingi.

Tiesiog nereikia perkrauti vaizdo: jei turite rausvą viršūnę, sandalai turėtų būti monotoniški. Ir pageidautina sutapti, pavyzdžiui, su viena iš spalvingų sijonų spalvų.

Su šortais, kelnėmis, antblauzdžiais. Taip pat ir idėjų bedugnė. Pažvelkite į nuotrauką. Mergina pasirinko tamsius antblauzdžius ir daugiasluoksnį viršų. Ir sandalai ir tos pačios spalvos megztinis. Apskritai naudojama ne daugiau kaip trys spalvos, todėl vaizdas yra glaustas ir harmoningas.

Taigi, sandalai ant gofruoto pado yra patogūs, praktiški, tinkami beveik visiems drabužių tipams. Galima tik paminėti, kad pernelyg didelis kulnas kartu su ryškia traktoriaus padanga nėra biuro pasirinkimo galimybė. Vidutinio aukščio padas puikiai tinka verslo stiliui.

Pabandykite, pasirinkite ir dėvėkite. Ir jūsų drabužių spintoje leiskite bent vieną sandalų modelį būti madinga ir artimiausiu sezonu traktoriaus padas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys