Sandalai

Megzti sandalai

Megzti sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Ką dėvėti
  4. Kaip susieti sandales

Karšto vasaros sezono metu daugelis madingų moterų mėgsta tokius stilingus ir viliojančius batus kaip sandalus. Mados pramonė siūlo platų šių produktų asortimentą: nuo paprasčiausių iki pasipiktinančių modelių. Tačiau, jei norite diversifikuoti savo drabužių spintą su originaliais batus, atkreipkite dėmesį į megztus sandalus, ypač dėl to, kad jūs turite norą ir vaizduotę.

Savybės

Trikotažiniai batai paprastai yra labai populiarūs pastaruoju metu. Bet jei neseniai, adatos moterys mezgė savo šlepetes ir kūdikius, šiandien mados tendencija yra megzti sandalai. Tokie batai atrodo ne tik patrauklūs, bet dėl ​​savo tekstūros jie yra ypatingai minkšti ir patogūs.

Megzti sandalai ypač tinka moterims, kurios dėvėti kukurūzus dėvėdami tradicinius modelius.

Modeliai

Tokie produktai, kaip taisyklė, yra pagaminti nertus ažūrinius mezgimus. Priklausomai nuo žemės paviršiaus, tai gali būti modeliai, turintys mažą važiavimą, kulną (įskaitant kulną) arba pleištus.

Megztas dekoras gali būti randamas ant pleišto. Atrodo gana originalus ir įdomus.

Trikotažo viršuje jis gali būti uždarytas arba atidarytas. Be namų modelių, antras variantas, žinoma, yra labiau paplitęs, nes jį lengviau atlikti.

Paprastai gražus ažūrinis megztinis nereikalauja papildomo dekoro, tačiau elegantiškas modelis gali būti akcentuojamas karoliukais ar karoliukais.

Toks modelis kaip sandalai-nerijos tapo tikra XXI amžiaus mados tendencija. Tokių produktų medžiaga gali būti plonos odos siūlai, sudėti sudėtingais būdais. Taip pat populiarūs pinti sandalai, prijungti naudojant „Macrame“ techniką. Tokie variantai daugiausia gaminami iš patvarių lino siūlų.

Originalus išvaizda megzti gladiatoriai - aukšti sandalai ant lygaus pado su rišikliais (arba kulniukais), kurie gali pasiekti kelį.

Megzti sandalai yra populiarūs batai mažoms madoms, kurios visada atrodo mielos ir jaukios. Iš aukštos kokybės verpalų megzti, jie gali papuošti bet kokią vaikų spinta.

Be estetinio komponento, svarbu, kad tokie produktai leistų kūdikio kojoms kvėpuoti.

Žavingos nėrimo sėdynės, pagamintos labai mažoms mergaitėms.

Daugelis batų prekių ženklų gamina tokius produktus. Vaikų modelius galima derinti su oda ir kitomis medžiagomis. Dažnai jie puošia gražią dekorą, su užsegimais ir dirželiais.

Ką dėvėti

Megzti sandalai gali suteikti bet kokią vasarą kartu su stilinga išvaizda, kalbėdami originaliu vaizdo akcentu. Jie gali papildyti savo garderobą kaip ekstravagantiškas jaunąsias moteris ir konservatyvius klasikinio stiliaus stiliaus gerbėjus.

Tokie batai ant mažo kulno puikiai papildys griežtą verslo kostiumą (kelnių arba sijonų suknelę), kuriuos galima dėvėti biure ar studijuoti.

Atsitiktinis ansamblis papuošs sandalus ant lygaus ar pleišto. Toks vaizdas harmoningai papildys megztą maišelį.

Originalūs megztiniai staliniai sandalai yra puikus sprendimas vakarinei suknelei.

Atostogų metu galite nešioti tokius batus be paplūdimio sijonų ir šortų, atvirų suknelių ir sundresses. Megzti sandalai šiuo atveju puikiai tinka kartu su pintine kepurėle.

Kaip susieti sandales

Kiekviena merginos spinta visada turi senus sandalus, kurie sudužo arba ištempė viršų.Jų pagrindu galite padaryti stilingus megztus batus (žinoma, jei padas vis dar yra geros būklės).

Atkreipkite ypatingą dėmesį į siūlų pasirinkimą. Vasaros modeliams natūralios žaliavos (medvilnė arba linas) yra idealios, leidžiama naudoti tik nedidelį sintetinį priedą.

Žinoma, natūralūs siūlai nėra tokie praktiški kaip sintetika. Tačiau tokiuose sandaluose jūsų kojos neslystų, o tai ypač svarbu vasaros bateliams (slydimas ant aukšto kulno ar pleišto gali sukelti sužalojimą).

Taip pat svarbi siūlų spalva. Per šviesios spalvos (balta, smėlio, rožinė), atsižvelgiant į mūsų kelių būklę, nėra labai praktiškos.

Visada originalus atrodo mišrūs verpalai.

  • Pradedant darbą, reikia išgręžti skyles aplink pado perimetrą (ne daugiau kaip centimetro atstumu vienas nuo kito). Šiuo tikslu jums reikės awl. Jei padas yra pakankamai minkštas, tai bus lengva padaryti. Skylės turi būti pakankamai plačios, kad siūlai galėtų eiti.
  • Darbas atliekamas nerti. Mes jungiame verpalą su žūklės linija ir pradedame padengti padus su atskirais žiedais. Jums reikia megzti labai sandariai, kad viršuje neužtektų, kai dėvite batus. Tokiu būdu susiejame visas skyles.
  • Be to, išimkite liniją ir truputį susukite kelias eilutes, kad sukurtumėte tankų drobę. Ir po to pašalinsime liniją ir pereikime prie pagrindinio modelio.
  • Su nakidov pagalba mes formuojame ažūrinį tinklelį ar bet kurį kitą jūsų pasirinktą modelį, susiejant atskirą kulno ir kojų dalį.
  • Šiame procese reikia matuoti sandalus, kad būtų užtikrintas jų patogumas.

Kai kurios adatos moterys atskirai mezgė viršutinę sandalų dalį, o tada prilipdavo prie pado, ypač jei ji yra stora ir kieta. Kartais papildomas megztinis ir daugiau vidpadžio.

Norėdami papuošti gatavą produktą, be žvirgždų, karoliukų ir rhinestones galite susieti gėlę iš to paties verpalų.

Remdamiesi sandalais su suplėšytomis dirželėmis ir vėl, su padoriu padu, galite pagaminti produktą pagal makro stilių. Nupjaukite nusidėvėjusią dalį, užklijuokite rankšluosčius ir pradėkite audimą.

Nėriniai daro sandalus tik spalvingais. Jūs galite paversti seną batų porą su nėrinių juostele, klijais ir nedideliu kiekiu laisvo laiko.

Jei norite mezgti sandalus savo mažai dukrai, kuri vis dar nežino, kaip vaikščioti, jums reikia tik storų batų vidpadžių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys