Sandalai

Baldinini sandalai

Baldinini sandalai

prisijungti prie diskusijos

 

Italija - tai puiki vieta, kur visos mados tendencijos ne tik gimsta, bet ir sugeba tapti legendomis. Italijos batai yra laikomi mados pramonės kompetencijos piko, harmoningo prabangos, malonės, kokybės ir paprasto žmogaus laimės deriniu. „Baldinini“ prekės ženklas yra vienas iš ryškiausių šiuolaikinio mados pasaulio atstovų, kuris daugiausia dėmesio skiria batus, tuo pačiu metu kurdamas malonius ir vis populiaresnius aksesuarus.

Batų modeliai

Italai visada žino, kokius batus moterys turi. Nepaisant to, kad „Baldinini“ modeliai yra labai dideli: nuo aukštų moterų batų iki šviesių vasaros sandalų su plonomis padais - visi jie labai įspūdingai skiriasi nuo kitų markių ryškių spalvų, rankų darbo rafinavimo, natūralių medžiagų ir avangardinių tekstūros ir stilių derinių.

Italijos kompanija gamina šiuos sandalų tipus:

  • ant plokščio pagrindo. Bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Tuo pačiu metu Italijos prekės ženklas bando juos atskleisti ne tik pagal aukščiausio lygio komfortą, bet ir su rafinuotumo ir prašmatnumo užuomina. Žinoma, nuo pirmųjų aukštakulnių batų atsiradimo moterų batų istorijoje šie batai buvo laikomi moteriškumo ir grožio rodikliais. Tačiau puikūs italai nuvyko toliau, todėl netgi vienintelis vienintelis yra idealus variantas skelbti;
  • ant pleišto. Labai patogus pasirinkimas mėgėjams didelių, bet pastovių sandalų. Svarbiausia, kad renkantis batus pleištams, gražus mados apsvarstys platformos tūrį, jo aukštį ir storį. Ne visi yra tinkami tokiems batams. Galų gale, tuo plonesnė kojelė, tuo labiau komiški tūrio pleištai;

  • ant kulno. Žanro klasika, kuri puikiai ir gražiai derinama su Baldinini modeliais su įvairių dydžių pleištais. Tai gali būti plonas suktuvas su plonu pleištu, kuris dėvėdamas sukuria komfortą ir stabilumą. Ir taip pat storas aukštas kulnas su didžiuliu padu.

Vasaros moteriški batai iš Baldinini dažnai atsiduria viršuje.

Ką dėvėti?

Vasara yra puikus metų laikas, leidžiantis moterims atrodyti labiau moteriškas ir paprastas nei bet kada. Šviesos sandalai ant pleišto Baldinini suteiks pasitikėjimo ir visada geros nuotaikos.

Į klausimą: ką dėvėti? - Labai lengva atsakyti žmonėms, kurie be galo įsimylėjo vasarą. Štai keletas rekomendacijų:

  1. Kelnės. Bet koks. Drąsiausios spalvos. Tuo pačiu metu, tuo labiau kontrastingos kelnės ir sandalai, tuo daugiau švilpusi ir šviesesnė moteris atrodys. Kulno aukštis, pleišto išvaizda arba tiesiog plokščias padas atrodys vienodai stilingi su bet kokio ilgio kelnėmis.
  2. Šortai Vasarą šiluma - rūpintis savaitgalio šortais. „Mini“ puikiai atrodys su sandalais ant lygaus pagrindo, bet šiek tiek paplūdimyje, nepaisant to, kad „Baldinini“ iš esmės negali atrodyti paprasta. Plaukų segtukas su maža platforma gali atrodyti šiek tiek vulgarus. Tačiau vidutinis aukštis pleištas puikiai tinka šortams.
  3. Sijonai ir suknelės. Kombinacijos parinktys taip pat gali būti masės. Nuo žaismingo mini su pleištais, iki išskirtinio maxi su aukštais kulnais ir platforma.

Bet kokiu atveju pasirenkate. Savarankiška moteris atrodo nuostabiai viskas.

Be batų, gamykla gamina rankines, aksesuarus, net drabužius ir parfumeriją, sudarančius jau unikalų Baldinini Trend produktų rinkinį. Įmonė atneša savo avangardo stilių į naują lygį, kurdama universalias tendencijų parduotuves: pirmiausia Milane, tada didžiausiuose Europos miestuose ir mados pramonėje.Jie yra dekoruoti kaip namo madinga spinta, kurioje kiekvienas lankytojas jaučiasi namuose, turi unikalią galimybę pasirinkti elegantišką vaizdą iš Baldinini.

Ryškūs vaizdai

  • Smėlio spalvos sandalai yra universalūs bet kokios spalvos drabužiams. Šis modelis bus labai patogus sėdėti ant kojos, nes diržas tvirtai užsikabina kulkšnį. Storas žemas kulnas leis jums jaustis patogiai ir patogiai.

  • Kulnas ir platforma apdailinami metaline medžiaga, todėl „Baldinini Trend“ sandalai yra blizgantys ir ryškūs. Viršutinė yra mėlynos spalvos oda, papuošta strazikami ir įmonės užrašu. Šiame modelyje derinamas tvarumas, intriguojantis kasdienis gyvenimas ir pažįstamas komfortas.

Klasikiniai odiniai vasaros sandalai aukštais pleištais - tai stiliaus ir natūralumo pavyzdys, paremtas prekės ženklo kokybe ir elegancija.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys