Sandalai

Sandalai su rhinestones ir akmenimis

Sandalai su rhinestones ir akmenimis

prisijungti prie diskusijos

 

Kokia moteris nemėgsta gražių, elegantiškų batų? Be blizgančių sandalų pora absoliučiai negali būti šventinėje ar baigiamojoje vakarėlyje, šventėje ar vestuvėse. Ir vienas iš geriausių batų papuošalų, žinoma, yra akmenys ar rhinestones. Apie sandalus, dekoruotus putojančiais ir švytinčiais akmenimis, ir aptarsime mūsų straipsnyje.

Modeliai

Kai akmenys buvo tik pradėti naudoti batų papuošimui, pirmiausia, žinoma, buvo paimtos tikros brangios medžiagos: safyras, rubinas, perlai. Ir kainavo tokius batus ir sandalus. Modernios mados dėka buvo galima naudoti putojančius rhinestones, kurie, matyt, nėra mažesni už brangakmenius, ir jų kaina prieinama visiems, kad būtų papuošti net atsitiktiniai sandalai.

Kiekvieną dieną šie modeliai tampa vis populiaresni, o šiandien gražūs sandalai su cirkoniais yra ne tik raudoname kilime, bet ir kasdieniame, įprastiniame gyvenime. Be to, kiekviena moteris savo drabužių spinta siekia įsigyti keletą skirtingų modelių su blizgančiais akmenimis ar rhinestones.

Vakaro ir atsitiktinių sandalų apdailai dažniausiai naudojami keli akmenų variantai:

  • Plastikiniai rhinestones. Labiausiai nebrangi galimybė. Daugiau tinka kasdieniniams sandalams. Akmenys blizgės, bet ne visai švytina su visomis vaivorykštės spalvomis. Sandalai atrodo mieli, bet vakaro suknelė, žinoma, neveiks.
  • Bugle. Karoliukai su skylute viduryje yra suformuoti kaip mažas cilindras. Dažniausiai naudojami zomšiniai ar tekstiliniai sandalai.
  • Swarovski rhinestones. Populiariausia ir gražiausia apdailos rūšis. Nerūdijantieji kristalai naudojami dekoruoti elegantiškus sandalus ypatingoms progoms, iškilmingiems išėjimams, vestuvėms, vestuvėms ir pan.

Kalnų krištolas gali būti naudojamas skirtingoms sandalų dalims papuošti. Elegantiškiausi vakaro suknelės modeliai yra papuošti mažais ir dideliais rhinestones per visą bato paviršių.

Brangakmeniai, puošiantys aukštą kulno kulną, atrodo ne mažiau gražūs ir labai originalūs. Šis modelis gali būti naudojamas vakaro lankams ir kasdieniam išvaizdai.

Akmenys ir rhinestones gali papuošti sandalų, platformos, pleišto, dekoratyvinio elemento (lankas, sagtis) ir kojų pirštus ar šonus.

Tarp populiariausių sandalų su rhinestones modeliais galima paminėti vakaro galimybes su aukštais kulniukais. Tokie sandalai idealiai papildo elegantišką suknelę, gražią kelnių kostiumą, sijonus ir palaidines ir pan.

Atsitiktiniai sandalai gali turėti žemą kulną, pleištą, platformą arba būti ant plokščio pagrindo. Priklausomai nuo dekoro skaičiaus ir pobūdžio bei spalvos, tokie sandalai gali būti dedami ant kelnių, sijonų, suknelių, sundressų, šortų, džinsų ir kitų drabužių.

Sandalams papuošti dažniausiai naudojami skaidrūs arba balti akmenys. Daugiaspalviai rhinestones paprastai derinami spalvomis su dekoruotais batus arba, priešingai, jie naudojami ryškiam kontrastui.

Akmenys ir rhinestones yra visiškai nepriklausomi dekoro elementai, bet ne mažiau įdomūs jie atrodo kartu su kitomis dekoracijomis, pvz., Metalinėmis smeigėmis, kniedėmis, sagtimis, aplikacijomis, įdėklomis iš kitų medžiagų, siuvinėjimu ir pan.

Vienas iš šio sezono tendencijų yra skaidrumas. Todėl stilingiausi ir madingiausi modeliai yra sandalai su skaidriomis džemperiais, kulniukais, pleištais, šoniniais skydais ir pan. Ir, žinoma, geriausias tokių skaidrių modelių apdaila bus blizgūs rhinestones.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys